کد خبر: 1114248 A

برای شما کاربران محترم دانلود قسمت 10 سریال زخم کاری با بازیگری جواد عزتی را آماده کرده ایم که در ادامه می توانید به دانلود سریال زخم کاری قسمت ۱۰ دهم ساخته محمد حسین مهدیان کامل و قانونی با کیفیت عالی با پیش نمایش رایگان بپردازید.

سریال زخم کاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان و به تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت کشیان در سال 1400 ساخته شده است.  این مجموعه اقتباسی از رمان بیست زخم‌کاری نوشتهٔ محمود حسینی‌زاد است که با نگاهی از تراژدی مکبث نوشتهٔ ویلیام شکسپیر نگاشته شده‌است. و قسمت 10 زخم کاری آن در تاریخ جمعه 15 مرداد 1400 ساعت 8 صبح منتشر می شود و در ژانر خانوادگی و اجتماعی می‌باشد.  و بازیگران شاخصی چون جواد عزتی و هانیه توسلی در آن به ایفای نقش پرداخته اند. که در ادامه می توانید سریال زخم کاری قسمت دهم را با کیفیت عالی و با ترافیک نیم بها دریافت کنید.

برای دانلود قسمت 10 زخم کاری به لینک زیر مراجعه کنید:

دانلود سریال زخم کاری قسمت ۱۰

◉◉◉◉◉◉◉◉◉◉◉◉◉◉◉◉

 

خلاصه قسمت 10 زخم کاری

اولین جلسه هیئت مدیره شرکت بدون حضور منصوره، ناصر و میرلوحی برگزار می شود. در این جلسه سمیرا، میثم و کیمیا هم حضور دارند. سمیرا به ارتباط کیمیا و مالک بیشتر حساس شده. مالک قصد دارد پسرش را درگیر کارهای بزرگتری کند تا اداره آینده شرکت را به دست او بسپارد….مالک و میثم راهی دبی می شوند، سمیرا و کیمیا راهی شمال و ……

22222

 

خلاصه داستان سریال زخم کاری

در خلاصه داستان این سریال آمده است: «من عاشق زمستونای اینجام. قشنگ نیست؟ – قشنگه ولی سختی داره. پنج هزار کیلومتر پرواز می کنن فقط برای این که زنده بمونن. اولش خیلی ترسناکه ولی تهش خونه شونو پیدا می کنن. – اگه به تهش برسن. – بلد باشن می رسن.»

سریال زخم کاری به طور اختصاصی از پلتفرم فیلیمو پخش می‌شود. سریالی متفاوت از کتابی متفاوت که بازهم برای مخاطب ایرانی آشناست. خانواده‌هایی که مافیای اقتصادی هستند و با رانت روی کار آمدند و همچنان بر صندلی قدرت تکیه زده‌اند. خانواده‌هایی از قماشی که زندگی‌شان در لجن غرق شده و همه آنها شخصیت‌هایی سیاه و نه خاکستری دارند. مهدویان سریال تاریکی ساخته که سیاه بودن آن کاملا مشهود است. کافی است برای پی بردن به این مساله اواخر قسمت دوم و سکانس بی‌نظیر حمام خان عمو را چندین بار مشاهده کنید. او می‌داند چه چیز تلخی ساخته و مزه آن را تا مدت‌ها در ذهن بیننده قرار می‌دهد.

اخبار و حواشی زخم کاری

قسمت هفتم سریال زخم کاری به دلیل عدم تفاهم عوامل تولید و تیم نظارت ساترا توقیف شد و سپس بعد از چهار روز قسمت هفتم در فیلیمو پخش شد. این سریال هم‌اکنون در حال پخش است.

پخش قسمت نهم این مجموعه در ۸ مرداد توانست ۲۰ میلیون و ۴۲۰ هزار دقیقه تماشا در فیلیمو به ثبت برساند و رکورد پیشین برای هم‌گناه با ۲۰ میلیون و ۱۷۰ هزار دقیقه را بشکند.

از تماشا و دانلود قسمت 10 سریال زخم کاری قسمت ۱۰ دهم لذت ببرید.

 

انتهای پیام/
دانلود سریال دانلود سریال زخم کاری دانلود قسمت 10 دهم سریال زخم کاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر