کد خبر: 1113342 A

قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان به پارامترهای مختلفی مانند نوع ماشین اسباب کشی، ساعت در اختیار داشتن ماشین باربری، دستمزد کارگر اسباب کشی، حمل وسایل سنگین مانند یخچال ساید و پیانو به ازای هر طبقه و فصل اسباب کشی بستگی دارد. معمولا شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان، برای کرایه ماشین اسباب کشی به همراه سه نفر کارگر اسباب کشی، برای سه ساعت اول نرخ ثابتی در نظر می گیرند و برای هر ساعت اضافه بر سه ساعت، مبلغی به هزینه حمل اثاثیه منزل در اصفهان اضافه می کنند. نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل در اصفهان در نیمه اول سال 1400 برای یک خودروی ایسوزو به همراه سه کارگر اسباب کشی برای 3 ساعت، چیزی در حدود 750 تا 900 هزار تومان است. برای اطلاع از قیمت به روز به اینجا مراجعه کنید: هزینه حمل اثاثیه منزل در اصفهان.

werfwef

هزینه اسباب کشی در اصفهان چگونه محاسبه می شود؟

قیمت اسباب کشی در اصفهان بر اساس نرخ اتحادیه باربری اصفهان است. رعایت نرخ اتحادیه برای همه شرکت ها الزامی است. بعضی شرکت های حمل اثاثیه منزل در اصفهان تخفیف هایی برای مشتریان خود در نظر می گیرند. هنگام سفارش حمل اثاث منزل در اصفهان، از شرکت اسباب کشی بخواهید که شفاف هزینه ها را به شما اعلام کند و شما هم اطلاعات کافی در اختیار آن ها قرار دهید. با این حال باز هم شرکت ها و افرادی هستند که هزینه های پنهان دارند و بعد از اسباب کشی این هزینه ها را مطرح می کنند. بنابراین قبل از اسباب کشی از باربری اثاث منزل در اصفهان بخواهید که هزینه هر سه ساعت کرایه ماشین اسباب کشی را به همراه 3 نفر کارگر اسباب کشی را اعلام کند؛ بپرسید که هزینه حمل وسایل سنگین جداگانه حساب می شود یا نه، و آیا قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان به طبقات مبدا و مقصد بستگی دارد یا خیر. از نوع وسیله نقلیه و نرخ کرایه آن هم سوال کنید. البته شرکت های معتبر خود به صورت شفاف هزینه ها را به مشتری اعلام می کنند و با مشتری صادق هستند.

 

کدام شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان بهترین قیمت ها را دارد؟

اول دقت کنید که نباید فقط به قیمت توجه کنید! چه بسا یک شرکت حمل و نقل اثاثیه منزل در اصفهان، اسباب کشی ارزان و قیمت های پایینی به شما پیشنهاد دهد، ولی با استفاده از کارگرهای نابلد و آموزش ندیده، باعث می شود وسایل منزل شما آسیب ببیند، یخچال و لباس شویی خط و خش بیفتد و هزینه های پنهانی به شما وارد شود که بعدا متوجه آن ها شوید! امروزه با توجه به قیمت بالای لوازم خانگی، آسیب های کوچک به لوازم منزل هم می تواند گران تمام شود، خیلی گران تر از صرفه جویی جزئی در هزینه اسباب کشی با شرکت ها و افراد بی تجربه.

پس ابتدا از اعتبار و تجربه شرکت اسباب کشی اصفهان مطمئن شوید. در عین حال، شرکت مورد نظر باید قیمت های منصفانه و رقابتی ارائه دهد. از جمله شرکت های اسباب کشی معتبر برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان که قیمت های مناسبی هم ارائه می دهد شرکت حمل اثاثیه منزل باریکو اصفهان است. اتوبار باریکو علاوه بر اینکه شرکت با تجربه و معتبری است و خدمات اسباب کشی حرفه ای در اصفهان ارائه می کند، قیمت های بسیار مناسبی نیز نسبت به بقیه باربری ها ارائه می دهد. برای ورود به وبسایت این شرکت در گوگل سرچ کنید: "باربری باریکو" و یا به آدرس https://barieco.com مراجعه کنید.

qw3erw3

هزینه اسباب کشی اصفهان به چه عواملی بستگی دارد؟

هزینه اسباب کشی در اصفهان به شرکتی که از آن خدمات می گیرید بستگی دارد و شرکت های مختلف تفاوت هایی در قیمت هایشان دارند. علاوه بر این، عواملی بر قیمت اسباب کشی در اصفهان تاثیر گذار هستند که عبارتند از:

  • زمان اسباب کشی و مسافت مبدا تا مقصد
  • هزینه کارگر اسباب کشی
  • نوع ماشین باربری
  • خدمات جانبی

 

1- زمان اسباب کشی و مسافت مبدا و مقصد

هزینه اسباب کشی در اصفهان به زمان اسباب کشی بستگی دارد. زمان اسباب کشی هم به مقدار لوازم و اثاث منزل و به مسافت بین مبدا و مقصد وابسته است.

 

2-  هزینه دستمزد کارگر اسباب کشی

برای اسباب کشی در اصفهان، هزینه برای کرایه ماشین و برای دستمزد کارگر اسباب کشی برای سه ساعت اول ثابت است و چه اسباب کشی یک ساعت طول بکشد و چه سه ساعت، یک نرخ پرداخت می شود. معمولا نرخ دستمزد کارگر به طبقات خانه ها نیز وابسته است، پس پیش از اسباب کشی به اطلاع شرکت اسباب کشی برسانید که منزل مبدا و مقصد در طبقه چندم است و چقدر هزینه اضافی بابت طبقات دریافت می کند.

حمل بارهای سنگین مانند یخچال ساید و پیانو مشمول هزینه جداگانه است که این مورد را هم از قبل هماهنگ کنید. همچنین اگر کوچه منزل مبدا یا مقصد طوری باریک و تنگ باشد که امکان ورود ماشین اسباب کشی وجود نداشته باشد، به ازای پیاده روی تا منزل نیز هزینه جداگانه دریافت می شود.

 

3- نوع ماشین برای حمل لوازم

وانت بار، نیسان بار، فوتون و ایسوزو برای اسباب کشی هر کدام نرخ متفاوتی دارند. برای اسباب کشی با قیمت مناسب در اصفهان باید وسیله حمل و نقل متناسب با بار منزل خود را انتخاب کنید.

 

4- خدمات وابسته با اسباب کشی

اگر مشتری مایل باشد، بعضی شرکت های اسباب کشی مانند اتوبار باریکو، خدمات بسته بندی اثاثیه منزل را نیز انجام می دهند. این کار هزینه جداگانه دارد که به هزینه اسباب کشی می افزاید. به علاوه کارتن های لازم برای بسته بندی نیز هزینه دارند.

wtwe4

 

ترفندهای کاهش هزینه اسباب کشی در اصفهان

1- شرکت های معتبر و با تجربه را انتخاب کنید. افراد یا شرکت هایی که به صورت فصلی و بیشتر در تابستان کار می کنند، معمولا قیمت بیشتری دریافت می کنند. به علاوه در صورت بروز مشکل یا وارد آوردن خسارت به لوازم منزل شما پاسخگو نیستند. این شرکت ها از کارگرهای غیر حرفه ای استفاده می کنند که ریسک وارد آمدن خسارت به لوازم منزل را افزایش می دهد و منجر به افزایش هزینه های اسباب کشی در اصفهان می شوند. بنابراین انتخاب شرکت های معتبر با کارگرهای حرفه ای در واقع صرفه جویی در هزینه های اسباب کشی است.

2- زمان های خلوت و بدون ترافیک را برای اسباب کشی انتخاب کنید تا زمان اسباب کشی کاهش یابد. شرایط آب و هوا مثل بارانی یا طوفانی بودن را هم در نظر داشته باشید. در نظر داشته باشید که اسباب کشی در تابستان معمولا گرانتر است. روزهای وسط هفته هم معمولا برای اسباب کشی، قیمت های بهتری می توانید پیدا کنید.

3- خودرو اسباب کشی را متناسب با حجم بار اثاثیه منزل انتخاب کنید. چند بار استفاده از نیسان و وانت بار به جای یک بار استفاده از ایسوزو اصلا به صرفه نیست و زمان و هزینه حمل اثاثیه منزل در اصفهان را افزایش می دهد. اگر بار شما کم است هم استفاده از خودرو بزرگ منطقی نیست.

4- کمتر از 3 کارگر نگیرید. استفاده از 2 کارگر هم باعث طولانی شدن زمان اسباب کشی می شود و هم به علت خستگی می تواند موجب خسارت به اثاثیه شود.

5- اگر برایتان مقدور است بسته بندی را خودتان انجام دهید. روش ها و نکات بسته بندی را از اینترنت مطالعه کنید و دست به کار شوید! این طوری زمان اسباب کشی هم کمتر خواهد شد. حتما نکات بسته بندی را رعایت کنید تا به وسایل شما آسیب نرسد.

6- از کارتن های دوستان و آشنایان استفاده کنید و یا از سوپر مارکت محل یا فروشگاه های دیگر کارتن اضافی را خریداری کنید تا هزینه هایتان کمتر شود. خرید کارتن اسباب کشی از شرکت هایی که کارتن های مخصوص این کار را تولید می کنند چندان به صرفه نیست. حتما از کارتن های با کیفیت استفاده کنید که به راحتی پاره نشوند.

7- لوازم اضافی و غیر ضروری زندگی را کنار بگذارید. اثاثیه و لوازمی را که سال هاست به سراغشان نرفته اید در دیوار یا شیپور به فروش برسانید یا به سمساری محل بسپارید. این کار باعث کم شدن حجم اثاثیه منزل شده و هم هزینه اسباب کشی را کاهش می دهد و هم فضای خانه را بازتر می کند.

 

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/
هزینه حمل اثاثیه منزل در اصفهان حمل اثاثیه منزل باریکو اصفهان اسباب کشی در اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر