کد خبر: 1109181 A

در روزهای گرم تابستان، گرما باعث مشکلات زیادی می‌شود. مثل کلافگی، قطعی برق در مدارات وسایل الکتریکی و حشراتی که از درها و پنجره‌های خانه به داخل هجوم می‌آورند. برای رفع چنین مشکلاتی باید کولر گازی گری را انتخاب کرد که تمام ویژگی‌های یک کولر مناسب را دارا است. به این ترتیب، با یک تیر چند نشان را همزمان هدف گرفتید.

حال و هوای خانه‌تان را به کولر گازی گری بسپارید.

تصور کنید، در یکی از روزهای گرم فصل تابستان، بعد از یک روز سخت کاری به خانه بازگشته‌اید. کلافگی ناشی از گرمای هوا، فشار زیادی به جسم و روان شما می‌آورد و وسایل سرمایشی خانه‌ی شما، کفاف خنک کردن محل زندگی‌تان را نمی‌دهد. گرما باعث می‌شود عرق کنید و کم‌آبی ناشی از آن، بدن‌تان را اذیت می‌کند. در این شرایط، روز بد شما ادامه پیدا خواهد کرد. بیش‌تر شما این شرایط را تجربه کرده‌اید و احتمالا به دنبال راه چاره‌ای می‌گردید. ما گروه گری ایرانیان (نمایندگی شرکت بزرگ گری) این افتخار را داریم که به شما کمک کنیم تا بهترین انتخاب را داشته باشید. در همین راستا، ابتدا قصد داریم شما را با مزایای کولرهای گازی گری آشنا کنیم و سپس در انتخاب یک کولر گازی مناسب با شما هم‌فکری کنیم.

چرا کولر گازی گری انتخابی درست است؟

ممکن است این سوال در ذهن شما ایجاد شود که مزایای انتخاب کولر گازی گری نسبت به سایر وسایل سرمایشی چیست؟

1. با کلافگی ناشی از گرما خداحافظی کنید. مهم‌ترین ویژگی که کولر گازی گری را از سایر وسایل سرمایشی جدا می‌کند، این است که می‌توانید در محل زندگی‌تان هوای مطلوب را حتی در گرم‌ترین روزهای سال تجربه کنید. کولر گری در دمای دلخواه شما تنظیم می‌گردد و احساس راحتی که در خانه‌تان به دنبال آن بودید را محقق می‌کند.

2. کولر گازی گری موجب بهبود کیفیت هوا می‌شود. یک کولر گازی خوب، این قابلیت را دارد که در صورت عایق‌بندی مناسبِ درها و پنجره‌های محل کار یا زندگی‌تان، کیفیت هوای آن محل را بهبود بخشد که این مهم، در سلامتی عزیزان‌ و یا کارمندان‌تان تاثیر به سزایی دارد. با خرید کولر گازی گری خیال‌تان از این بابت راحت باشد که بدن‌تان هوایی خنک و با کیفیت را استشمام می‌کند.

3. با خرید کولر گازی گری، دیگر هیچ حشره‌ای اجازه‌ی ورود به محل کار یا زندگی‌تان را نخواهد داشت. در روزهای گرم تابستان، وجود حشراتی مثل پشه‌، مگس و خزندگانی مثل مارمولک در خانه یا محل کار، آرامش شما را سلب می‌کند. این حیوانات معمولا به دنبال جای خنک می‌گردند که شما با باز کردن درزهای خانه یا محل کار به آن‌ها اجازه‌ی ورود می‌دهید. با خرید کولر گازی گری، دیگر لازم نیست که تهویه‌ی هوا را از طریق باز کردن در یا پنجره انجام دهید. به این ترتیب با کمک کولر گری، حشرات و خزندگان راهی برای ورود به خانه‌ی شما نمی‌یابند و برای همیشه این مشکل حل خواهد شد.

4. اگر صاحب شرکتی هستید، خرید کولرگری به افزایش بازده کسب‌وکار شما کمک خواهد کرد. وقتی که کارمندان شما در هوایی مطلوب، مشغول به کار هستند، کیفیت کار آن‌ها افزایش می‌یابد و به تبع آن، سود بیش‌تری در انتظار شما به عنوان صاحب کسب‌وکار خواهد بود. هم‌چنین طبق تحقیقات انجام گرفته شده، گرما باعث افزایش فشار خون و تپش قلب می‌شود. به همین دلیل، احتمال عصبانی شدن در هوای گرم بیش‌تر است. پس وجود یک کولر گازی در محل کسب‌وکارتان یک الزام است؛ زیرا آرامش و راحتی شرط اول موفقیت در یک تجارت است. با خرید کولر گازی گری، نه تنها محیط کاری راحت و مناسب برای کارمندان خود فراهم می‌کنید، بلکه می‌توانید شاهد سود چشم‌گیری در تجارت خود باشید.

111

ایجاد محیط کاری خنک، افزایش بازده را به دنبال دارد

5. مشکل خواب‌تان، با دمای مناسب محیط حل خواهد شد. یکی از مهم‌ترین دلایل بی‌خوابی، مناسب نبودن دمای اتاق خواب است. کولر گری در انواع سایز، بسته به متراژ محل مورد نظر، مورد استفاده قرار می‌گیرد. این کولرها با تنظیم در دمای دلخواه‌تان به شما کمک می‌کند تا خوابی دل‌چسب و عمیق را تجربه کنید.

6. کولر گازی گری، از وسایل شما در برابر رطوبت زیاد محافظت خواهد کرد. اگر شما در شهری زندگی می‌کنید که به دریا نزدیک است، احتمالا وسایل شما از آسیب رطوبت زیاد در امان نبوده است. به شما پیشنهاد می‌کنیم با خرید کولر گری که قابلیت تنظیم رطوبت را دارد از وسایل ارزشمند خود محافظت کنید.

7.‌ خنک کردن وسایل برقی خانه، با کولر گری می‌تواند مانع قطعی در مدار آن‌ها شود. در روزهای گرم سال، شاهد قطع ناگهانی برق در مدارات وسایل الکتریکی هستیم. اگر دمای خانه، بیش از اندازه گرم باشد موجب قطعی چند باره و در بعضی موارد سوختن وسایل برقی می‌شود. اکثر این وسایل قیمت بالایی دارند و خرید دوباره‌ی آن تصمیم اقتصادی نیست. برای جلوگیری از سوختن وسایل برقی باید آن‌ها را خنک نگه داشت. با خرید کولر گازی‌ گری دیگر نگران این موضوع نباشید.

8. امنیت خانه‌تان را فراهم کنید. بعضی از مردم در فصل گرم تابستان، برای تهویه‌ی هوا در محل زندگی‌شان، از باز کردن در یا پنجره و به طور کلی درزهای خانه استفاده می‌کنند. غافل از اینکه با این کار، دزدی از خانه‌‌شان آسان‌تر می‌شود. طبق آمار، بیش‌تر دزدی‌ها در فصل تابستان به همین طریق صورت می‌گیرد. پس با خرید کولر گازی گری بدون آن‌که گرما اذیت‌تان کند، امنیت خانه خود را فراهم کنید.

درباره‌ی خانواده‌ی گری ایرانیان

خانواده‌ی گری ایرانیان نمایندگی شرکت بزرگ گری در ایران است. این گروه برای راحتی شما مشتریان عزیز، وبسایتی طراحی کرده است که مشخصات  انواع کولر گری را در آن با جزئیات ذکر کرده است. هم‌چنین گروه گری ایرانیان در این وبسایت شماره‌هایی در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است که همواره پاسخ‌گوی سوالات شما خواهند بود و برای مشاوره دادن به شما همیشه آماده‌ هستند. آرزوی خانواده‌ی گری ایرانیان، حال خوب شما عزیزان است.‌

انتهای پیام/
کولر گازی گری کولر گری خانواده‌ی گری ایرانیان خرید کولر گازی گری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر