کد خبر: 1107313 A

این ماده پس از قالب گیری زمانی حدود یک هفته را باید سپری کند تا سفت شود. برای ساخت میزها، تابلوها، ظروف تزئینی و حتی در برخی از جواهرات غیر فلزی از آن استفاده می شود. برای خرید رزین اپوکسی می توانید با بازرگانی صنعت گستر تماس بگیرید.

رزین چیست؟

رزین یک نوع پلاستیک است که با استفاده از ترکیبات خاص فرمول آن تغییر می کند و مقاومت بیشتری به خود می گیرد. رزین با استفاده از ترکیبات سفت و سخت می شود و در صورت حرارت دیدن مجدد به حالت خمیری باز می گردد. این ماده خمیری شکل با توجه به هدف تولید قالب بندی شده و در همان حالت سفت می شود. برای مثال در ساخت مجسمه ها از این روش استفاده می شود.

رزین ها در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند. برای مثال در ساختمان سازی، سازه های محکم، دکوراسیون ، لوازم الکتریکی و غیره از رزین استفاده می شود.

رزین اپوکسی و ماستیک و ویژگی های آن

رزین اپوکسی یکی از پر کاربرد ترین رزین ها است که ظاهری شفافی دارد. Epoxy Resin در صنایع تزئینی و دکوراسیون داخلی بسیار استفاده می شود و می تواند به محیط کار یا منزل شما جلوه خاصی ببخشد. زرین Epoxy از مقاومت بالایی نیز برخوردار است و در برابر ضربه و خراش ظاهر خود را تا حد زیاد حفظ می کند.

این ماده پس از قالب گیری زمانی حدود یک هفته را باید سپری کند تا سفت شود. برای ساخت میزها، تابلوها، ظروف تزئینی و حتی در برخی از جواهرات غیر فلزی از آن استفاده می شود. برای خرید رزین اپوکسی می توانید با بازرگانی صنعت گستر تماس بگیرید.

1111

رزین ماستیک نوعی دیگر از رزین است که کاربرد بالایی دارد. ماستیک به عنوان یک چسب قوی برای درزگیری سطوح مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال در درزگیری سطوح سنگی می توان از ماستیک استفاده کرد. این محصول در زنگ ها و انواع مختلف تولید می شود. برای خرید رزین ماستیک با صنعت گستر تماس بگیرید.

 

تیتان چیست؟

تیتان یک ماده معدنی است که در طبیعت یافت می شود. دی اکسید تیتان ترکیبی از تیتان و اکسیژن است که با نماد TiO2 شناخته می شود. این ماده کاربرد بالایی دارد و در صنایع مختلف استفاده می شود. تولید کاغذ ، تولید پلاستیک ، تولید لاستیک ، تولید شیشه و بسیاری دیگر از صنایع استفاده می شود.

تیتان از نظر ظاهری به صورت یک پودر سفید رنگ است و در رنگها ، مواد آرایشی مانند ضد آفتاب ها ، داروها ، خمیردندان ها و محصولات غذایی از آن استفاده می شود. این محصول در کشور ما نیز کاربرد بالایی دارد. برای اطلاع از قیمت و خرید تیتان می توانید با بازرگانی صنعت گستر همراه باشید.

ایزولاسیون فایبر گلاس

امروزه فایبر گلاس در ساخت و ساز کاربرد بسیاری دارد. یکی از موارد استفاده از فاییر گلاس برای ایزولاسیون است. ایزولاسیون فایبر گلاس یک کار کاملا تخصصی اما کم هزینه است که در ساخت استخر، آب بندی مخازن و آب بندی سقف ساختمان از آن استفاده می شود. ایزولاسیون با فایبر گلاس از نفوذ مایعات جلوگیری می کند و در استخرها مانع از هدر رفتن آب و فرو رفتن آن در زمین می شود. به همین دلیل امروزه استخر های پرورش ماهی را با فایبرگلاس ایزوله می کنند.

22222

علاوه بر ایزولاسیون استخرها در مناطقی که بارش باران و برق زیاد است ، سقف را به وسیله ایزولاسیون با فایبرگلاس آب بندی می کنند تا از نفوذ مایعات جلوگیری شود. برای خرید انواع فایبر گلاس بازرگانی صنعت گستر در خدمت شما است.

الیاف شیشه یا چاپد

الیاف شیشه تکه ها و برش هایی از شیشه است که به طور یکنواخت برش خورده و در تقویت رزین ها استفاده می شود. الیاف شیشه وزن بسیار کمی دارد. در نتیجه وزن محصولی که از این الیاف ساخته می شود بسیار سبک خواهد بود. الیاف چاپد در افزایش مقاومت سازه ها مؤثر است. برای مثال اگر در کامپوزیت ها از الیاف شیشه استفاده شود ، مقاومت آن افزایش می یابد. اگر قصد خرید الیاف شیشه را دارید بازرگانی صنعت گستر یکی از نمایندگی های فروش الیاف سینا و تماشا است.

33333

این الیاف در حسین مقاوم بودن قابلیت انعطاف پذیری و مقاومت کششی دارد. الیاف شیشه با نام های الیاف سوزنی و الیاف حصیری نیز تولید می شود.

اگر شما نیز بهر کدام از محصولات اشاره شده در این مطلب نیاز دارید، می توانید از طریق بازرگانی صنعت گستر برای خرید انواع رزین ، خرید تیتان، خرید فایبر گلاس و خرید الیاف شیشه اقدام نمایید. برای مشاهده سایر محصولات و ارتباط با ما به سایت  www.sanatrezin.com مراجعه نمایید.

 

انتهای پیام/
برق ساخت و ساز صنعت مجسمه قالب گیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر