کد خبر: 1106802 A

در مورد هدایای تبلیغاتی چه می دانید؟ آیا تا به حال به کاربرد هدایای تبلیغاتی برای برندها فکر کرده‌اید؟ امروزه تبلیغات تنها به روش‌های سنتی محدود نمی‌شود و برندها از طریق روش‌های مختلفی سعی می‌کنند تا نام خود را در ذهن مشتریان حک کنند.

در مورد هدایای تبلیغاتی چه می دانید؟ آیا تا به حال به کاربرد هدایای تبلیغاتی برای برندها فکر کرده‌اید؟ امروزه تبلیغات تنها به روش‌های سنتی محدود نمی‌شود و برندها از طریق روش‌های مختلفی سعی می‌کنند تا نام خود را در ذهن مشتریان حک کنند. اگر صاحب یک کسب و کار هستید، استفاده از هدایای تبلیغاتی می‌تواند یک روش تأثیر گذار، کم هزینه و کاربردی برای ایجاد ارتباط بهتر با مشتریانتان باشد. اگر نمی‌دانید که چگونه باید هدایای تبلیغاتی را انتخاب کنید با ما همراه باشید تا با لیستی از بهترین گزینه‌ها برای هدیه دادن به مشتریان خود آشنا شوید.

خودکار تبلیغاتی، یک هدیه ساده اما کاربردی

اگر به دنبال ساده‌ترین و ارزان‌ترین هدیه تبلیغاتی هستید، خودکارها می‌توانند گزینه اول شما باشد. این نوع از هدیه برای کسب وکارهایی که نیاز به کارهای اداری دارند گزینه بهتری محسوب می‌شوند. بسیاری از شرکت‌های بزرگ که دارای نمایندگی‌های کوچکی هستند از خودکار به عنوان یک هدیه تبلیغاتی برای کارمندان و نمایندگان خود استفاده می‌کنند. علاوه بر این اگر مشتریان شما با نوشتن سر و کار دارند یا باید قراردادی را حضوری امضا کنند، یک خودکار زیبا می‌تواند انتخاب خوبی به عنوان یک هدیه تبلیغاتی ارزان و تأثیر گذار باشد.

سررسید یا سالنامه تبلیغاتی؛ همیشه جلوی چشم مشتریانتان باشید!

یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی کاربردی که به صورت گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد، سر رسید یا سالنامه‌های تبلیغاتی است. سر رسیدها، دفترهای یادداشت دارای تقویم هستند که بسیاری از افراد از آن‌ها برای ثبت وقایع کاری روزانه خود استفاده می‌کنند. کاربردی بودن سالنامه‌های تبلیغاتی باعث می‌شود که مشتریان در طول روز بارها با نام برند شما برخورد داشته باشند. از طرفی هدیه دادن سالنامه در ابتدای هر سال باعث می‌شود تا علاوه بر یادآوری برند شما به مخاطبان، مشتریان را به برند خود وفادار کنید و حس خوبی را در آن‌ها ایجاد نمایید. البته کیفیت سررسید و استفاده از جلدهای جذابی که با صحافی مناسبی انجام شده باشند اهمیت زیادی برای تأثیر گذاری بیشتر این هدیه تبلیغاتی کاربردی دارد.

سثلثس4

دفترچه یادداشت، یک هدیه تبلیغاتی کاربردی و پرطرفدار

در کنار هدایای تبلیغاتی پر کاربردی مانند خودکار، هدیه دادن و  چاپ دفترچه یادداشت نیز می‌تواند گزینه بسیار جذابی باشد. دفترچه‌های یادداشت برای بسیاری از افراد یک نیاز همیشگی هستند و معمولاً افراد ترجیح می‌دهند از آن‌ها برای یادآوری استفاده کنند. از این رو ممکن است مشتریان شما بارها در طول روز با دفترچه یادداشتی که شما به آن‌ها هدیه داده‌اید سر و کار داشته باشند. سازمان‌ها، ادارات و کسب و کارهایی که به سایر کسب و کارها خدمات می‌دهند (B2B) از مشتریان پر و پا قرص دفترچه یادداشت‌های تبلیغاتی هستند.

فلش مموری یا رم تبلیغاتی، بهترین گزینه برای کسب و کارهای فعال در حوزه تکنولوژی

این روزها همه افراد از فلش مموری ها برای انتقال یا نگهداری فایل‌های مورد نیاز خود استفاده می‌کنند. کسب و کارهایی مثل خدمات کامپیوتری، طراحی سایت و ... مواردی که با تکنولوژی و فناوری در ارتباط هستند می‌توانند از فلش مموری به عنوان یک هدیه تبلیغاتی تأثر گذار استفاده کنند. از طرفی ارزشمند بودن و کاربردی بودن فلش مموری باعث می‌شود تا مشتریان هرگز چنین هدیه‌ای را دور نیاندازند و همیشه آن را همراه خود نگه دارند.

کاتالوگ‌های اطلاع رسانی، اعتماد سازی از طریق هدیه تبلیغاتی

اصولاً کاتالوگ‌ها یکی از ابزارهای سنتی تبلیغاتی محسوب می‌شوند که به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند. اما بعضی از کاتالوگ‌ها به دلیل محتوای ارزشمندی که دارند رایگان نیستند و معمولاً در قبال دریافت آن‌ها هزینه‌ای مانند اشتراک ماهیانه پرداخت می‌شود. کسب و کارهایی که در حوزه مد و پوشاک، طراحی داخلی و ... موارد مشابه فعالیت می‌کنند می‌توانند کاتالوگ‌های ارزشمند خود را به صورت رایگان و به عنوان یک هدیه تبلیغاتی در اختیار مشتریان قرار دهند.

ساک دستی کاغذی و پارچه‌ای؛ هدیه تبلیغاتی مناسب فروشگاه‌ها

اگر صاحب کسب و کار فروشگاهی هستید، به ساک دستی کاغذی و پارچه‌ای به چشم یکی از کاربردی‌ترین هدایای تبلیغاتی خود نگاه کنید. بسیاری از افراد عادت دارند تا خریدهای خود را درون ساک‌های پارچه‌ای قرار دهند و این موضوع باعث می‌شود تا از یک ساک دستی با کیفیت بارها و بارها استفاده نمایند. این هدیه ارزشمند علاوه بر اینکه مشتریان شما را وفادارتر می‌کند، یک تبلیغات رایگان و متحرک برای شما به حساب می‌آید. دفعه بعد که به فروشگاهی مراجعه کردید کمی به ساک‌های دستی که مشتریان با خود حمل می‌کنند توجه کنید. قطعاً نام برندهای مختلفی را مشاهده خواهید کرد.

لیوان تبلیغاتی یا ماگ؛ یک هدیه تبلیغاتی دوست داشتنی و ارزشمند

افراد زیادی علاقه دارند تا روز خود را با نوشیدنی مورد علاقه خود مانند چای یا قهوه شروع کنند. با هدیه دادن یک ماگ تبلیغاتی به مشتریان خود، هر روز صبح می‌توانید برند خود را به مشتریان یاد آوری کنید. علاوه بر این بسیاری از افراد در محل کار خود از ماگ استفاده می‌کنند و این موضوع به دیده شدن بیشتر برند شما کمک می‌کند. کسب و کارهایی که در حوزه مواد خوراکی فعالیت می‌کنند مشتریان اصلی این هدیه تبلیغاتی کاربردی هستند. با این حال در صورت انتخاب یک طراحی مناسب، لیوان تبلیغات یا ماگ می‌تواند گزینه مناسبی برای همه کسب و کارها باشد.

جاسوییچی، همیشه همراه مشتریان خود باشید

همه ما وقتی خانه را ترک می‌کنیم کلید یا دسته کلیدی را همراه خود داریم. شما می‌توانید با هدیه دادن جاسوییچی دبه مشتریان خود در هر زمان و مکانی همراه آن‌ها باشید. بنابراین می‌توانیم جاسوییچی را یکی از کاربردی‌ترین و بهترین هدایای تبلیغاتی به حساب آوریم. این جاسوییچی ها اگر به زیبایی طراحی شده باشند و کیفیت مناسبی داشته باشند می‌توانند هدیه جذابی برای مشتریان شما نیز محسوب شوند. کسب و کارهایی مانند مشاورین املاک، نمایشگاه‌های خودرو، سایت‌های گردشگری، هتل‌ها و ... می‌توانند بیشترین بهره را از این هدایای تبلیغاتی ببرند.

تقویم رو میزی و دیواری، یکی از بهترین هدایای تبلیغاتی

آیا می‌خواهید که هر روز جلوی چشم مخاطبان خود باشید؟ تقویم رومیزی و دیواری همان چیزی است که به دنبال آن می‌گردید. تقویم‌ها یکی از پرکاربردترین هدایای تبلیغاتی هستند که با هزینه‌ای بسیار پایین تاثیرگذاری قابل توجهی دارند. خصوصاً برای کسب و کارهایی که از طریق شماره تلفن با مخاطبان خود در ارتباط هستند. آژانس‌های تلفنی، رستوران‌ها، شرکت‌های خدماتی، تاسیساتی و ... از مهم‌ترین مشتریان تقویم رو میزی و دیواری هستند. شما می‌توانید با ارسال سالانه تقویم‌ها به صورت رایگان برای مشتریان، تبلیغات بسیار تأثیر گذاری برای برند خود انجام دهید.

هدایای تبلیغاتی خود را از چاپخانه جنگل تهیه کنید

در این مقاله سعی کردیم با تعدادی از کاربردی‌ترین و بهترین هدایای تبلیغاتی برای برندها آشنا شویم. شما می‌توانید از یک یا چند گزینه از این هدایای تبلیغاتی به صورت همزمان استفاده کنید و مشتریان خود را خوشحال نمایید. اگر قصد تهیه هدایای تبلیغاتی مانند سر رسید، تقویم، دفترچه یادداشت و کاتالوگ‌های تبلیغاتی را دارید، چاپخانه جنگل می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. سرعت بالا، کیفیت فوق العاده و قیمت مناسب از مزایای استفاده از خدمات چاپخانه جنگل است. برای تهیه این لوازم تبلیغاتی کاربردی کافی است تا همین حالا وارد سایت jangal.press شوید و سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کنید.

انتهای پیام/
تقویم چای شماره تلفن کسب و کار مواد خوراکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر