کد خبر: 1106778 A

خیلی از دارندگان کامپیوتر همواره با این سوال مواجه هستند که آیا برای تعمیر پاور کامپیوتر خود مرکزی وجود دارد که بتواند بصورت تخصصی تعمیرات پاور کامپیوتر را انجام بدهند یا خیر. در این مقاله سعی داریم به این سوال متداول شما عزیزان پاسخ بدهیم.

بسیاری از کسانی که دارای کامپیوتر و سرور هستند یا وب مستر یا آتی مستر شرکتها هستند با مشکلاتی در زمینه پاور کامپیوترهای خود یا سازمانی که به آنها خدمات می دهند مواجه هستند. در این صورت که سریع به اینترنت رجوع کرده و به اولین مرکزی که در این زمینه فعالیت می کند زنگ میزنند و از آنها یاری می خواهند. در صورتیکه ممکن است آن مرکز تخصص لازم در این زمینه را نداشته باشد. لذا بعد از کنکاشی که توسط این گروه انجام شده است توانسته ایم برترین این واحدها را به شما عزیزان معرفی بکنیم.

دربین مراکزی که بررسی شده است، گروه گارانتی دارای تجربه و سابقه بسیار بالایی در زمینه تعمیرات پاور کامپیوتر داشته و تقریبا 90 درصد پاورهایی که به این شرکت مراجعه می کنند تعمیر می شوند.

تعمیر پاور کامپیوتر نیاز به تخصص و تجربه بالایی دارد. از آنجایی که حجم آن کوچک است، اکثرا افراد تصور می کنند تعمیرات راحتی خواهد داشت اما قضیه کاملا برعکس است و این دستگاه علارغم حجم بسیار کوچک آن دارای پیچیدگی بسیاری است که حتی در بعضی از اوقات ممکن است نتوان آنرا تعمیر کرد. پاور کامپیوتر دارای بخشهای مختلفی می باشد.

بخش کاهنده ولتاژ، تثبیت کننده ولتاژ، کنترل کننده ولتاژ و بخش امرجنسی، که وجود هر یک از این بخشها پیچیدگی دستگاه را بالاتر می برد و تخصص بالایی را می طلبد. با توجه به بررسی های که توسط تیم گروه انجام شده است، مجموعه گارانتی با دارا بودن افراد با سابقه بسیار بالا و مجهز بودن به تجهیزات بسیار کاربردی کلیه پاورهای کامپیوتر و سرور را سرویس و تعمیر می کند.

در قبال کلیه پاورهایی که به این مرکز تحویل می دهید به شما یک رسید الکترونیکی داده می شود.  بعد از مدتی که ممکن است حدودا 6 الی 8 روز کاری باشد. پاورهای کامپیوتر بصورت تست شده و صحیح و سالم و آماده بکار  تحویل داده می شود. گارانتی به عنوان مرکز تعمیر پاور کامپیوتر، بخاطر حجم بالای کاری که دارد در انجام کار عجله نمی کند ولی در صورتیکه در تعمیر پاور کامپیوتر خودتان خیلی عجله داشتید باید 20 درصد بیشتر هزینه کنید تا خارج از نوبت تعمیرات شما را انجام بدهند.

خعتر

آیا تعمیرات پاور در مجموعه گارانتی دارای ضمانت است؟

کلیه محصولاتی که در مجموعه گارانتی تعمیر می شوند دارای ضمانت 15 روزه الی 1 ماهه هستند. بنابراین اصلا لازم نیست نسبت به پولی که در این مجموعه برای تعمیرات پرداخت کرده اید نگران باشید. چرا که پول پرداختی شما ضمانت شده است و در صورت خرابی مجدد بخشهای تعمیری دستگاه شما، بصورت کاملا رایگان تعمیر می شوند.

چه برندهایی در گارانتی تعمیر می شوند؟

طبق بررسی هایی که انجام شده است در مجموعه گارانتی کلیه برندهای پاور مانند برندهای گرین، تسکو، پاور پارسیان، پاور کولر مستر، سیلوراستون، مسترتک، دیپ کول و دیگر انواع پاور انجام می شود. البته بایستی در نظر داشته باشید که با توجه به اینکه این مرکز بسیار فنی می باشد به همین خاطر مراجعه کنندگان فراوانی هم دارند، به همین خاطر ممکن است تعمیر پاور کمی طول بکشد ولی مطمنا دارای کیفیت تعمیرات بالایی هستند.

برای اینکه بتوانید با مرکز تعمیرات پاور کامپیوتر گارانتی تماس بگیرید، چند راه وجود دارد یکی مراجعه به وب سایت رسمی این مجموعه است که آدرس رو در لینک زیر برای شما قرار دادیم:

خمعراتزخ

در صورتیکه بخواهید با مجموعه گارانتی ارتباط برقرار کنید، می توانید با شماره های مندرج در پایین تماس بگیرید.

02172036

در صورت لزوم نیز می توانید در وب سایت این مجموعه به آدرس www.garanty.ir درخواست خود را ثبت کنید تا نسبت به تعمیرات شما اقدامات لازم صورت بگیرد.

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/
تعمیر پاور کامپیوتر تعمیر پاور تعمیرات پاور کامپیوتر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر