کد خبر: 1103676 A

چای همیشه حاضر است و همراه. دست پخت خودمان باشد یا دیگری، کیسه ای باشد یا دمی، ایرانی باشد یا خارجی، برند باشد یا فله ای، در هر صورت و به هر شکلی، چای همیشه گوشه ای با لبخند نشسته و به ما نگاه می کند. برای همین است که خرید چای مسئله ای مهم و حساس می شود. در خیلی از دورهمی ها و صحبت ها با دوستان و آشنایان حرف از این است که چای خوب کدام است و از کجا باید خریدش؟ شاید برایتان پیش آمده باشد که بارها برندها یا فروشگاه های مختلف را امتحان کرده باشید تا چیزی که واقعا دوست دارید را پیدا کنید. رنگ و عطری که باید باشد...

با این حساب، آیا می شود چنین چیزی را اینترنتی خرید؟ بدون دیدن و پرسیدن و شنیدن و بو کردن و مقایسه کردن؟ در خرید اینترنتی صرفا با مشتی کلمه و تعدادی عکس طرف هستیم. شاید این کار آن قدرها هم که به نظر می رسد سخت نباشد و نتایج آن به طرز شگفت انگیزی مطابق میل تان بشود. با ما همراهی باشید تا این موضوع را بررسی کنیم.

چرا خرید اینترنتی؟

دلیل اولش شاید خیلی به گوش مان آشنا باشد. ترافیک و شلوغی و زندگی های پرسرعتی که سرشار است از کارهای نشده و عقب افتاده و اخیرا هم که کرونا و شرایط خاص اش به این ها اضافه شده. خرید اینترنتی چای اگر به درستی انجام شود وقت زیادی برایمان ذخیره خواهد کرد. دلیل دیگرش تنوع بسیار است. کالاهایی مانند چای تنوع زیادی دارند و متاسفانه اجناس تقلبی و مشکل دار هم در بازار پیدا می شوند. تعداد فروشگاه هایی که می توانیم سر بزنیم و اجناس شان را زیر و رو کنیم محدود است ولی در هر زمینه، فروشگاه های اینترنتی ای وجود دارند که اجناس خاصی را به شکل تخصصی عرضه می کنند و امکان می دهند تا انتخاب مان از میان گروه بسیار گسترده تری از کالاها باشد.

 

از چه سایتی باید خرید کنیم؟

در انتخاب فروشگاه اینترنتی به چند نکته می توان توجه کرد. در زمینه برخی کالاها همچون چای، به سبب اهمیت انتخاب هایی که فروشنده پیش روی شما قرار می دهد و نوع معرفی کالا، آن هایی که به شکل تخصصی در این حوزه فعالیت می کنند اولویت دارند. معمولا چای و قهوه و شکلات و ادویه را در فروشگاه های خاص این زمینه می توان یافت که در مقایسه با فروشگاه هایی که همه چیز می فروشند، عموما کیفیت بالاتری را عرضه می کنند، وقت بیشتری برای کالاهایی که عرضه می شود می گذارند و دیدشان به چای فراتر از یک کالای صرف است. فروشگاه های تخصصی عموما راهنمایی ها و متون تخحصصی تری هم دارند و اجناسی که ارائه می کنند انتخاب های دقیق تری هستند. میتوانید سری به فروشگاه بسیط کالا بزنید و امتحان اش کنید

2

چه نوع چایی برای من مناسب است؟

محصولات گوناگونی در صنعت چای تولید می شوند. چیزی که اهمیت دارد خواست و سلیقه شماست. اگر بدانید که دقیقا چه می خواهید، یک راهنمایی کوچک کافی خواهد بود. مسئله مهم این است که انتخاب های کافی پیش رویتان باشد. ممکن است فروشگاهی فقط سه نوع چای درجه یک داشته باشد که خیلی هم خوب باشند ولی نتیجه این است که شما از شناخت ده ها نوع دیگر محروم خواهید شد. چای هایی که چه بسا اگر امتحان شان می کردید بسیار بیشتر دوست شان می داشتید. پیش از هر چیزی بررسی کنید که چقدر عطر چای برایتان مهم است؟ مزه گس مشهور چای را تا چه حد می پسندید؟ چقدر فرصت برای دم کردن چای دارید؟ چای را ساده ترجیح می دهید یا با ترکیب ادویه و دم کردنی ها و گیاهان دیگر؟ سالم بودن و بدون مواد افزودنی بودن تا چه حد برایتان مهم است؟ و مواردی از این دست. پاسخ این ها تعیین خواهد کرد که کدام چای برای شما مناسب تر است. اگر نیاز به راهنمایی دارید با ما تماس بگیرید.

 

اگر چای برند را ترجیح می دهید

برندهای بیشمار داخلی و خارجی در بازار حضور دارند که با ویژگی های مختلف و متنوع در پی جلب مشتری خود هستند. در خرید چای برند، اصل بودن کالا و نگه داری مطلوب آن در فروشگاه، اهمیت دارند. توضیحات و مشخصات زیادی در مورد چای هست که فروشنده باید بتواند خلاصه آن ها را به شما منتقل کند تا بتوانید راحت تر تصمیم بگیرید. مقایسه بین برندها و کنجکاوی در مواردی که تازه با آن ها آشنا می شوید، همیشه خوب است!

اگر چای فله را ترجیح می دهید

در خرید چای فله کیفیت فرآورده خیلی اهمیت دارد. چای های بیشماری وجود دارند و باید سعی کنید فروشگاهی را بیابید که بهترین ها را دستچین کرده باشد. نگهداری چای فله در فروشگاه نیز بسیار مهم است. تخصصی ترین بخش کار، معرفی هر چای و ویژگی های آن به شما است و ترکیبی که عمدتا ویژه شما ساخته می شود. در این بخش، تجربه و سابقه فروشنده اهمیت بسیاری دارد. با اولین فنجانی که خواهید نوشید، شاید با اولین جرعه، تاثیر این ها را درخواهید یافت.

چای های سبز و سفید

چای سبز و چای سفید ها به سرعت درحال باز کردن جای خود و جلب نظر مصرف کنندگان هستند. فروشندگان با تجربه تر، انواع با کیفیت تر این محصولات را تهیه می کنند و آشنایی آن ها با ذائقه ایرانیان، سبب می شود که انتخاب های دقیق تری داشته باشند. بسیاری از افرادی که این محصولات را امتحان کرده اند از علاقمندان دایمی آن ها شده اند. در مورد اینها هم می توانید کنجکاوی کنید. مطمئن باشید لذت بخش است!

چای کیسه ای؟

چای های کیسه نزد چای خورهای حرفه ای محبوبیت کمتری به نسبت انواع دیگر دارند. تجربه های نه چندان دلچسب قبلی در پیدایش این دیدگاه بی تاثیر نیستند. امروزه اما برندهای مختلفی هستند که چای های کیسه ای با کیفیت تولید می کنند. چای کیسه ای خوب از چای خشک با کیفیت تهیه می شود، بسته بندی آن از مواد درجه یک و سالم است و تاثیری بر طعم و ترکیبات نوشیدنی برجای نمی گذارد. افزودنی های رایج رنگ و طعم را نیز در خود ندارد. اگر فکر می کنید چنین محصولی وجود ندارد، سخت در اشتباهید! چای های کیسه ای امیننت Eminent از جمله چنین محصولاتی هستند.

دم نوش ها

دمنوش ها از جمله محصولاتی هستند که توجه و اقبال روز افزونی را شاهد هستند . این تولیدات از ترکیب انواع گیاهانی تولید می شوند که دم شده آن ها طعم و رنگ و خواص قابل توجهی دارد. چیزی که در تهیه دم نوش ها باید به آن توجه کرد، میزان فرآوری درست و ترکیب دقیق گیاهان آن هاست. فرآوری بسیاری از این گیاهان در حد نوشیدنی ای مثل چای استاندارد نشده و کیفیت های بسیار گوناگونی را در بازار شاهد هستیم. از این رو، انتخاب تولید کننده خوب اهمیت زیادی دارد.

اگر از توضیحات سایت سردرنیاوردیم چه؟

وقتی صحبت از چای است، امکان دارد کلمات زیادی بشنویم که معنای دقیق شان را نمی دانیم. تلاش ما در بسیط کالا این بوده که به زبانی راحت تر و ساده تر مشخصات محصولات را بیان کنیم. درکنار این، همکاران ما همیشه آماده هرگونه مشاوره و راهنمایی در مورد محصولات و خدمات ما هستند و شما را به سمت انتخابی دقیق راهنمایی خواهند کرد. هر سوالی در مورد چای دارید با ما تماس بگیرید. خیلی ساده از طریق تلفن یا شبکه های اجتماعی در خدمت شما هستیم.

3

انتهای پیام/
استاندارد تلفن چای خرید اینترنتی مصرف کنندگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر