کد خبر: 1102500 A

دستگاه تولید چیپس انواع مختلفی دارد. چیپس ها یکی از خوراکی های بسیار محبوب و دوست داشتنی می باشند که از سیب زمینی ها تهیه و تولید می شوند. چیپس ها ممکن است به صورت ورقه و یا خلال باشند و همچنین ممکن است با طعم ساده، نمکی، فلفلی و ... تولید شده باشند که انتخاب آن ها به سلیقه و ذائقه مصرف کننده بستگی دارد. سیب زمینی ها را برای این که بتوان به چیپس تبدیل کرد باید برش داد. لازم به ذکر می باشد که تنها دستگاه مورد نیاز در خط تولید چیپس، دستگاه برش نیست بلکه دستگاه ها زیادی نیز مورد نیاز خواهد بود. در اینجا قصد داریم به معرفی چند نمونه از دستگاه تولید چیپس بپردازیم و همچنین مرکز خرید معتبر انواع ماشین آلات صنایع غذایی را معرفی کنیم.

چند نمونه از دستگاه تولید چیپس :

برای تولید چیپس در حجم زیاد حتما باید تجهیزات و وسایل مورد نیاز را مهیا کرد. تولید چیپس در حجم زیاد به دستگاه چیپس و همچنین راه اندازی خط تولید چیپس نیاز است. خط تولید چیپس متشکل ا تعداد زیادی دستگاه مانند از دستگاه های مورد نیاز برای تولید انواع چیپس و همچنین راه اندازی خط تولید چیپس می توان به دستگاه سورتینگ سیب ‌زمینی، دستگاه شست و شوی سیب ‌زمینی، دستگاه پوست‌ کن، دستگاه اسلایسر، دستگاه خشک کن، دستگاه نشاسته گیر، دستگاه بلانچر توربوی، دستگاه روغن ‌گیر، دستگاه سورتینگ چیپس، دستگاه طعم ‌پاش و .... می باشد که شرکت طراحان نام گستر قادر به طراحی، ساخت و فروش آن ها می باشند. در ادامه قصد داریم به معرفی دستگاه برش، شست و شو سیب زمینی ها بپردازیم و مکانیسم عملکرد آن ها را بیان کنیم.

طراحان نام گستر

دستگاه برش سیب زمینی ها : دستگاه برش سیب زمینی نوعی دستگاه  تولید چیپس است که به برش دادن سیب زمینی ها می پردازد. در این نوع دستگاه ابتدا سیب زمینی هایی که اندازه بزرگ تری نسبت به بقیه دارند، توسط دستگاه و تیغه های تعبیه شده در ساختار آن نصف می شوند تا دستگاه عملکرد بهتری داشته باشد. دستگاه های برش، در مدل های و انواع مختلف تولید می شوند که یکی از پرکاربردترین آن ها، دستگاه های برش دوار می باشد. در این نوع دستگاه تیغه های برنده روی صفحه ای دوار سوار است، از دیگر قطعات موجود در ساختار این نوع دستگاه تولید چیپس می توان به وجوئ استوانه دوار و یا ثابت اشاره کرد که با دور ثابت و با استفاده از یک صفحه دوران به فعالیت خود یعنی، برش سیب زمینی ها اقدام می کند. حال در مرحله بعد سیب زمینی های خرد شده با استفاده از نقاله به قسمت مورد نظر جهت برش سیب زمینی ها هدایت می شوند. لازم به ذکر است نقاله در حقیقت استوانه هایی می باشند با دور ثابت که وظیفه اصلی آن ها انتقال سیب زمینی های خرد شده به محل برش سیب زمینی ها  می باشد. بعد از این که سیب زمینی ها به محل برش منتقل شدند توسط چاقو ها و یا تیغ های منحصر به فرد ورقه ورقه می شوند و سپس به کاسه های بزرگ تعبیه شده در ساختار دستگاه منتقل می شوند. به سیب زمینی های بسیار نازک به با استفاده از تیغه ها برش داده شده اند، آب اسپری می شود. اسپری کردن آب به سیب زمینی های داخل کاسه های بزرگ مانع از سیاه شدن سیب زمینی ها می شود. دستگاه تولید سیب زمینی نامبرده در مدل های مختلف و با توان ها و قدرت های گوناگون تولید شده است که استفاده از آن ها به میزان تولید چیپس و تقاضا بستگی دارد.

ثفلب5قث4

عوامل مهم در هنگام خرید انواع دستگاه تولید چیپس :

در هنگام خرید انواع دستگاه تولید چیپس باید عوامل و نکات مختلفی را مد نظر قرار داد. از نکات و عوامل موثر در انتخاب انواع دستگاه تولید چیپس می توان به دستگاه مورد نظر، قدرت عملکرد آن، کیفیت دستگاه، میزان تولید چیپس، تناسب بین توان دستگاه با میزان تولید چیپس، برق مصرفی توسط آن و ... اشاره کرد. لازم به ذکر می باشد که خرید انواع دستگاه تولید چیپس از مرکز فروش معتبر و مشهور باعث می شود تا دستگاه های با کیفیت و مرغوب را با قیمت مناسب خریداری کرد.

مرکز خرید معتبر انواع دستگاه تولید چیپس :

اگر قصد خرید انواع دستگاه تولید چیپس با کیفیت عالی و قیمت مناسب دارید بهتر است از یک مرکز خرید معتبر و مشهور کمک بگیرید. کمک گرفتن از یک مرکز معتبر مانع از خرید دستگاه های تولید چیپس بی کیفیت می شود. یکی از مراکز معتبر و مشهور موجود در سطح کشور، شرکت طراحان نام گستر می باشد که طی چندین دهه است که در طراحی و ساخت انواع ماشین آلات و دستگاه های صنایع غذایی فعالیت می کند. این مرکز تمام تجهیزات و ماشین آلات مورد نیاز جهت راه اندازی خط تولید چیپس را طراحی و تولید می کند. مرکز طراحان نام گستر برای رفاه حال مشتریان محصولات خود را به صورت غیر حضوری به فروش می رساند.

 

 

 

انتهای پیام/
خط تولید چیپس دستگاه چیپس دستگاه تولید چیپس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر