کد خبر: 1101726 A

همواره افرادی که از فلش مموری جهت انتقال اطلاعات استفاده می کنند، دغدغه ویروسی شدن رایانه شان را دارند. اتصال فلش های آلوده یکی از متداول ترین دلایل آلوده شدن رایانه های شخصی می باشد. در این مقاله فناوری UMP پادویش جهت مقابله با این تهدید را بررسی خواهیم نمود...

کاربرد وسیع USB در امور روزمره

امروزه بسیاری از افراد، انتقال اطلاعات خود را با استفاده از فلش مموری ها انجام می دهند که به علت حجم کم و حمل و نقل آسان، کاربرد بسیاری دارد. اما یکی از نگرانی های همیشگی کاربران، انتقال بدافزار های رایانه ای از طریق فلش ویروسی می باشد که به محض اتصال به سیستم های ویروسی، آلوده شده و در ادامه می تواند بدافزار را به سایر سیستم های شما انتقال دهد.

666

حمله خطرناک بدافزاری از طریق USB

یکی از خطرناک ترین حملات بدافزاری از طریق یو اس بی، مربوط به حمله استاکس نت می باشد که به سال 2010 باز می گردد. هدف این حمله اختلال در سامانه های صنعتی بود و ایران نیز به عنوان یکی از اهداف اصلی آن حمله مطرح شده است. بدافزار استاکس نت که درون فلش مموری آلوده وجود داشت، بعد از اتصال به درگاه USB وارد سیستم شده و به سرعت اختلالات شدید و صدمات جبران ناپذیری را وارد می نمود.

 

فناوری UMP در آنتی ویروس پادویش

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که فلش مموری خود را بعد از اتصال به یک سیستم مشکوک، به سیستم خود متصل کرده و متاسفانه با نفوذ بدافزارها به سیستم خود مواجه شده باشید. اینجاست که به فکر استفاده از آنتی ویروس فلش می افتید.

بسیاری از بدافزار ها از طریق فلش منتقل می شوند، اما با فناوری UMP در آنتی ویروس پادویش نیازی به نگرانی در این زمینه نیست. چرا که حتی اگر فلش شما به ویروس جدیدی آلوده شده باشد، که توسط هیچ آنتی ویروسی قابل شناسایی نیست، باز هم سیستم شما آلوده نخواهد شد.

پادویش با معرفی فناوری UMP خود، که محافظ سیستم در برابر بدافزارهای موجود در فلاش مموری ها و ابزارهای مشابه می باشد، توانسته از عملکرد مخرب بد افزارهایی همچون استاکس نت جلوگیری کرده و آنها را شناسایی نماید.

667

UMP چگونه با فلش ویروسی مقابله می کند؟

UMP پادویش یکی از مهمترین خصوصیات آنتی ویروس پادویش می باشد که اجازه اجرای فایل از روی حافظه جانبی را نداده و با همین مکانیزم از اجرای بدافزار های آلوده جلوگیری می نماید و دیگر نیازی نیست که نگران انتقال فایل های آلودآآلوده به رایانه خود باشید.  UMPبه شما در پیشگیری از وقوع حوادث جبران ناپذیر همچون آلوده شدن سیستم به انواع بدافزارها کمک می کند.

668

مقابله UMP پادویش با یکی از خطرناک ترین حملات قرن

سایت ویکی لیکس یک وب سایت افشاگر است که در سال های گذشته اسناد جنجالی زیادی را درباره سازمان CIA و سیاستمداران آمریکایی فاش نموده است.

اسناد Vault7  یکی از مطالب افشاگرانه ویکی لیکس بوده و حاوی فایل‌های اطلاعاتی محرمانه مربوط به ابزارهای سایبری سازمان CIA می باشد. نتایج منتشر شده در وب سایت ویکی لیکس بیانگر این موضوع می باشد که آنتی ویروس پادویش به واسطه UMP با ابزار های جاسوسی آن سازمان، مقابله کرده و آنها را مسدود نموده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت آنتی ویروس پادویش به سایت www.mypadvish.com  مراجعه فرمایید.

انتهای پیام/
فلش ویروسی USB
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر