کد خبر: 1099238 A

همان‌طور که می‌دانید چای یکی از نوشیدنی‌های بسیار محبوب در جهان و به ویژه در میان ایرانیان است. چراکه این نوشیدنی، خواص و فواید بی‌شماری برای سلامت بدن دارد.

شما می توانید برای خرید چای شمال و خرید چای لاهیجان و مشاهده چای لاهیجان به اینجا مراجعه نمایید. همان‌طور که می‌دانید چای یکی از نوشیدنی‌های بسیار محبوب در جهان و به ویژه در میان ایرانیان است. چراکه این نوشیدنی، خواص و فواید بی‌شماری برای سلامت بدن دارد.

اما نکته قابل ذکر این است که این نوشیدنی در صورتی می‌تواند در سلامت بدن مصرف کننده، نقش موثر داشته باشد که در فرایند تولید آن از روش‌های صحیح استفاده شده باشد و این محصول نوشیدنی و خوراکی، دارای مواد شیمیایی و رنگ و اسانس‌های مضر نباشد.

توجه به این نکات باعث شده تا در حال حاضر خرید چای ایرانی، افزایش قابل توجهی پیدا کند. اما توجه به نکته دیگری نیز دارای اهمیت است که چای ایرانی را با کدام برند و از کدام کارخانه خریداری کنیم تا طعم و عطر اصیل چای را احساس کنیم. بنابراین در هنگام خرید چای ایرانی اصل و با کیفیت توجه به اعتبار کارخانه و شرکت تولید کننده این محصول نیز دارای اهمیت است. در خبر یکی از کارخانه‌ها و تولید کننده‌های چای اصیل ایرانی و با کیفیت مرغوب را معرفی نماییم تا کار خرید چای ایرانی برای شما ساده‌تر گردد.

خرید چای نور جعفری

در حال حاضر کارخانه‌ها و تولید کنندگان بسیاری در سراسر کشور در زمینه تولید و عرضه انواع چای مشغول فعالیت هستند. مجموعه نور جعفری یکی از کارخانه‌های معتبر تولید کننده چای در ایران است و در عین حال بهترین برند چای لاهیجان نیز به شمار می‌رود. خرید چای شمال از طریق کارخانه و سایت این مجموعه، دارای مزایای بسیار زیادی است که در ادامه به بیان برخی از مزایا خواهیم پرداخت.

مزایای خرید چای لاهیجان از کارخانه نور جعفری

تنوع محصولات ارائه شده در مجموعه نور جعفری

در حال حاضر بسیاری از افراد تمایل دارند از فروشگاه و یا مجموعه و وب سایتی، خرید کنند که انواعی از محصولات را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد تا از این بابت تنوعی از محصولات را مشاهده کنند و سپس با مقایسه کیفیت و قیمت محصولات ارائه شده به خریدی مناسب دست بزنند. لازم است بدانید که یکی از مزیت‌های قابل توجهی که با خرید از کارخانه نور جعفری برای مصرف کنندگان ایجاد می‌شود این است که آن‌ها می‌توانند محصول مورد نظر را از میان انواع این چای‌ها انتخاب و خریداری نمایند. چراکه چای‌های ارائه شده در این مجموعه شامل چای سیاه، چای سبز و چای کیسه‌ای است. هر یک از این چای‌ها خود دارای انواع مختلف دسته‌بندی در این مجموعه هستند.

از جمله چای سیاه در مجموعه تولیدی نور جعفری خود، شامل چای قلم سنتی ویژه و یا چای قلمی ممتاز است. هم‌چنین چای شکسته درجه یک و چای شکسته ممتاز نیز در دسته بندی این واحد تولید کننده و عرضه کننده چای ایرانی به چشم می‌خورد. چای شکسته زرین ممتاز و ... نیز از دیگر انواع چای سیاه تولید شده در کارخانه نور جعفری هستند. هر یک از انواع این محصولات در بسته بندی‌های مختلف به مصرف کنندگان و خریداران چای مرغوب ایرانی، عرضه می‌شوند. از جمله این بسته بندی‌ها می‌توان به بسته‌های 250 گرمی چای و یا بسته‌های 500 گرمی و ... اشاره کرد.

خرید چای لاهیجان

همان‌طور که می‌دانید چای سیاه دارای مواد سلولزی و صمغی است و از طرف دیگر از برخی مواد چربی و  نشاسته و قند به وجود آمده است. هم‌چنین مواد معدنی و کافئین و... نیز از جمله مواد مهم و موثری هستند که در این نوشیدنی محبوب وجود دارند. هر یک از این مواد، دارای خواصی ویژه برای سلامتی بدن هستند. از طرف دیگر لازم به ذکر است که چای سیاه لاهیجان یکی از با کیفیت‌ترین انواع چای ایرانی به شمار می‌رود. بنابراین یکی از انواع محصولاتی که در مجموعه نور جعفری به چشم می‌خورد چای سیاه لاهیجان با کیفیت مرغوب و مورد نظر مصرف کنندگان است.

خرید چای شمال

چای سبز نیز نوع دیگری از چای به شمار می‌رود. این نوع از نوشیدنی ویژه، از جوانه‌ها و گلبرگ‌های تازه گیاه چای به دست می‌آید. چای سبز دارای خواص و فواید بسیاری برای سلامتی بدن مصرف کنندگان است. بسیاری از افراد بر این باورند که چای سبز می‌تواند مانعی اساسی برای ابتلا به انواعی از سرطان‌ها باشد. چراکه این محصول دارای آنتی اکسیدان بسیار زیادی است. از طرف دیگر مصرف این نوع از نوشیدنی، می‌تواند در جوانی و ایجاد زیبایی و نشاط سهم قابل توجهی داشته باشد. بسیاری از افراد از چای سبز به عنوان محصولی برای کاهش وزن و لاغری استفاده می‌کنند. این محصول در کارخانه نور جعفری با قیمت و کیفیت مناسب به مصرف کنندگان ارائه می‌شود.

تجربه بالای برند نور جعفری در تولید چای

پیش از این گفته شد که در زمینه خرید چای خالص ایرانی باید از طریق کارخانه‌ها و تولید کنندگان معتبر، اقدام نمایید. لازم به ذکر است که یکی دیگر از مزایای کارخانه تولیدکننده چای نور جعفری، این است که این واحد تولیدی، دارای بیش از نیم قرن تجربه در زمینه تولید انواع چای است و توانسته در طی این سال‌ها عنوان بهترین برند چای لاهیجان را کسب کند. بنابراین کارخانه‌ای بسیبار معتبر در زمینه تولید و فروش انواع چای ایرانی است.

خرید چای ایرانی ارگانیگ

محصولات چای تولید شده در کارخانه نور جعفری، به طور کامل ارگانیک هستند. همان‌طور که می‌دانید چای ارگانیک به انواعی از این محصولات نوشیدنی، گفته می‌شود که در هیچ یک از مراحل تولیدی آن از کودهای شیمیایی، سموم و آفت کش‌های مضر شیمیایی استفاده نشده است. بدین ترتیب لازم است بدانید که بوته محصولات چای در کارخانه نور جعفری به شکل تراریخته ایجاد نمی‌شود و تغییر ساختار ژنتیکی در آن صورت نمی‌گیرد. این چای در محیطی کاملا طبیعی آب و هوایی و در جایی مناسب و دست کاری نشده رشد کرده است و سپس پس از تولید نیز رنگ و عطر و طعم خالص چای را حفظ کرده است و دارای رنگ و مواد شیمیایی مضر برای سلامت بدن نیست.

بنابراین با خرید چای لاهیجان از این مجموعه خیالتان بابت رنگ و طعم و عطر واقعی چای ایرانی لاهیجان راحت باشد و نگرانی برای سالم  بودن چای نداشته باشید.

چای ارگانیکی که از مجموعه تولید کننده چای نور جعفری خریداری می‌کنید می‌تواند نقش موثری در کاهش و پیشگیری از ابتلا به انواع سرطان داشته باشد. از طرف دیگر می‌توانید از این چای‌های طبیعی، خالص و ارگانیک به عنوان محصولی برای خوشبو کردن دهان خود استفاده کنید و در سلامت دندان و لثه‌های خود نیز موثر باشید. سلامتی قلب و عروق مصرف کننده نیز از طریق خرید چای ارگانیک لاهیجان و مصرف آن اتفاق می‌افتد. از طریق خرید و استفاده از چای طبیعی و خالص لاهیجان از مجموعه نور جعفری، مصرف کننده، می‌تواند به آرامش خیال دست یابد.  

خدمات پس از فروش چای

یکی دیگر از مزایای خرید چای ایرانی از کارخانه تولید چای نور جعفری این است که تمامی محصولاتی که در این مجموعه به مصرف کنندگان ارائه می‌شوند دارای خدمات پس از فروش هستند. دارا بودن این امکان موجب می‌شود تا مصرف کننده به این حقیقت پی ببرد که محصولات این مجموعه دارای کیفیت مرغوب و هم‌چنین اصالت واقعی هستند.

خرید بی واسطه چای از تولید به مصرف

در حال حاضر افراد مختلف و صاحبان کسب و کارهای متعدد به دنیای مجازی دسترسی دارند و می‌توانند محصولات خود را از این طریق به مصرف کنندگان ارائه دهند. تولید کنندگان چای نور جعفری نیز از این قابلیت استفاده کرده‌اند. این مجموعه تمامی محصولات خود را از طریق سایت اینترنتی به آدرس http://noorjafari.com در اختیار متقاضیان و خریداران قرار می‌دهد و از این طریق چای خود را به صورت کاملا مستقیم و بدون هیچ واسطه، پس از طی شدن فرایند تولید به دست مصرف کنندگان می‌رساند.

در نتیجه این عامل، چای اصیل و با کیفیت لاهیجان به دست خریداران خواهد رسید. از طرف دیگر مصرف کننده نیازی به خروج از خانه و صرف وقت بسیار برای فرهم نمودن محصولات مورد نظر خود نخواهد داشت و از این طریق وقت کم‌تری از وی تلف خواهد شد.

خرید بی واسطه و مستقیم از تولید کننده چای نور جعفری، مزیت عمده دیگری نیز دارد و آن مزیت این است که مصرف کنندگان از این طریق می‌توانند هزینه بسیار پایین‌تری را بابت خرید چای اصل ایرانی پرداخت کنند.

در حقیقت می‌توان گفت یکی از مهم‌ترین مزایای خرید از تولید به مصرف و به صورت بی واسطه این است که با استفاده از این روش خرید، دست بسیاری از واسطه‌ها و دلالان از فرایند خرید و فروش محصولات، کوتاه می‌شود. بنابراین محصول ارائه شده با قیمتی بسار پایین‌تر در اختیار مصرف کننده قرار خواهد گرفت.

خرید چای لاهیجان از سراسر کشور

 با مراجعه به وب سایت اینترنتی نور جعفری به آدرس مصرف کنندگان چای لاهیجان می‌توانند بدون مراجعه حضوری به فروشگاه‌های عرضه این محصول، چای مورد نظر خود از جمله انواع چای سیاه لاهیجان، چای سبز و چای کیسه‌ای را به راحتی و با صرف وقت و انرژی بسیار کم خریداری نمایند و پس از ایجاد یک حساب کاربری به سفارش چای مورد نظر خود اقدام کنند. بنابراین پس از ثبت هر گونه سفارش خود، می‌توانید بلافاصله و در زمانی بسیار کوتاه، بهترین چای طبیعی و اصل تولید شده در گیلان و شمال کشور را در درب منزل تحویل بگیرید و خیالتان بابت کیفیت و اصالت محصول ارائه شده، راحت باشد.

انتهای پیام/
چای ایرانی چای شمال چای لاهیجان خرید چای لاهیجان کنورجعفری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر