کد خبر: 1098835 A

بی شک یکی از زیباترین و خاطره انگیزترین روز در زندگی هر فرد روز خواستگاری می باشد. در آن روز هیجان انگیز بر طبق یک سنت دیرینه و قدیمی خانواده داماد برای جلب رضایت عروس و خانواده او همراه با یک دسته یا سبد گل و شیرینی به خانه پدر عروس می روند. اما خرید سبد گل خواستگاری باید بر اساس معیارهای خاصی انتخاب و خریداری شود ، زیرا یکی از عناصر به یاد ماندنی شب خواستگاری می باشد و بنابراین باید طوری انتخاب شود که در ذهن طرفین به عنوان یک خاطره زیبا هک شود.

انواع سبد گل خواستگاری

به طور کلی دو نوع سبد‌ گل خواستگاری وجود دارد که شامل سبد گل طبیعی و سبد گل مصنوعی می باشد و انتخاب آنها بر حسب سلیقه افراد متفاوت می باشد.

اما استفاده از سبد گل طبیعی نسبت به سبد گل مصنوعی ایده آل تر بوده و به دلیل رنگ و عطر و بوی گل ها جلوه خاصی نیز به محیط می بخشد. 

انواع مختلف گل ها را می توان برای قرار گرفتن در سبد گل طبیعی برای خواستگاری انتخاب و آنها را با دیزاین خاصی در درون سبد قرار داد . برخی از انواع سبدهای گل طبیعی خواستگاری شامل گل های زیر می باشند:

- ترکیب گل رز و لیلیوم در سبد

یکی از بهترین و زیباترین انتخاب ها قرار دادن گل رز و لیلیوم درون سبد خواستگاری می باشد که مناسب ترین انتخاب برای ابراز عشق و علاقه است .

قرار دادن ترکیب گل رز و لیلیوم در سبد گل علاوه بر نمای زیبایی که به سبد می دهد به دلیل بوی خوش این دو گل و عطرآگین کردن فضا جذابیت خاصی را ایجاد می کند.

- سبد گل داوودی

اگر می خواهید یک انتخاب جسورانه برای ابراز عشق و علاقه خود به عروس داشته و در عین حال بتوانید تواضع و فروتنی خود را به خانواده او نشان دهید ، می‌توانید یک دسته گل داوودی را در سبد گل خواستگاری قرار داده و به عروس تقدیم کنید .

- سبد گل رز قرمز خواستگاری

یکی از زیباترین و ایده آل ترین گل ها که به جرات می توان گفت تمام خانم ها عاشق آن هستند ، گل رز قرمز است. اما از گل رز قرمز در روز خواستگاری در صورتی باید استفاده شود که دو خانواده با یکدیگر آشنایی کامل داشته باشند . زیرا با توجه به قدمتی که گل رز قرمز دارد از گذشته تا کنون عشاق از آن برای ابراز احساسات خود به طرف مقابل استفاده می‌کردند.

گل رز قرمز به معنای عشق آتشین و علاقه قلبی است و نماد ابراز احساسات عمیق می باشد.

- سبدهای گل ترکیبی

قرار گرفتن ترکیبی از گل ها در سبد گل خواستگاری مانند گل های لیلیوم ، شیپوری ، رز و ژربرا یک انتخاب مناسب برای خواستگاری می باشد .  این سبد دارای جلوه و شکوه زیبایی زیادی بوده و یک ترکیب خیره کننده می سازد .

علاوه بر این می‌توانید از ترکیب دیگری از گل ها مانند لیلیوم ، آنتوریوم و ارکیده استفاده نموده و سبد گل زیبایی داشته باشید. انتخاب و خرید حداقل سه نوع گل مختلف برای قرار گیری در سبد گل خواستگاری یکی از ایده آل ترین انتخاب ها می باشد.

سعی کنید قبل از انتخاب گل ها در مورد نماد و پیام خاصی که انتقال می دهند مطالعه کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید .

- گل های فصلی

- یکی دیگر از بهترین انتخاب های گل خواستگاری ، انتخاب گل بر حسب فصل می باشد ، به عنوان مثال گل لاله و نرگس را می توانید در فصل بهار ،  گل زنبق در فصل پاییز و در فصل زمستان از گل نیلوفر و از گل رز در فصل تابستان استفاده کنید.

گل خواستگاری

سبدهای گل مصنوعی نیز زیبا بوده و ماندگاری طولانی دارند اما به دلیل مصنوعی بودن گل ها و نداشتن عطر و بو جذابیت گل های طبیعی را ندارند و تنها برای افرادی مناسب هستند که دوست دارند سبد گل خواستگاری را به مدت زمان طولانی نگه دارند.

قیمت سبد گل خواستگاری

قیمت سبد گل با توجه به نوع گل و سبد انتخابی متفاوت است اما همه افراد می توانند بر حسب بودجه مورد نظرشان گل دلخواه و سبد مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنند. گل های مختلفی در رنج قیمتی متفاوت موجود هستند که مطابق با سلیقه و طرح مورد نظر شما دیزاین می‌شوند.

اما باید توجه داشته باشید که سبد گل خواستگاری نشانه احترام به خانواده عروس می باشد ، بنابراین گل هایی که در این سبد قرار می گیرند باید به گونه ای انتخاب شوند که نه بسیار ارزان قیمت بوده و نه  خیلی تجملی و گران باشند . زیرا تجملی انتخاب کردن نوع گل ها در سبد گل خواستگاری نشانه اعتماد به نفس پایین و میل به تجمل گرایی است. در نتیجه  باید گل های را انتخاب کنید که قیمت آنها نه خیلی پایین و نه خیلی بالا باشد.

سخن پایانی 

برای انتخاب و خرید سبد گل یا خرید دسته گل بله برون  ، لازم نیست وقت خود را در ترافیک خیابانها هدر بدهید. این روزها خرید اینترنتی تاج گل ، دسته گل و سبد گل ، آسانترین راه برای خرید گل است. تنها کافی است یکروز قبل سفارش دهید و در ساعت و محل مورد نظر تحویل دهید .

گل فروشی اینترنتی فست گل www.fastgol.com 

انتهای پیام/
سبد گل خواستگاری دسته گل بله برون رخرید اینترنتی تاج گل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر