کد خبر: 1098664 A

اخیرا در مراسم سالیانه خودروی سال در کشور روسیه در سال 2021 برند چری به عنوان محبوب ترین برند چینی در این کشور شناخته شده است و همچنین خودروی تیگو8 پرو نیز به عنوان محبئب ترین اس یو وی چینی در بازار روسیه شناخته شده است .

بازار روسیه بازار بسیار یزرگ و رقابتی است که تمام برندهای خودرویی به طور آزادنه در آن فعالیت دارند ، لازم به ذکر است که برند چری تا کنون 5 بار موفق به دریافت جایزه بهترین برند چینی در بازار پر رقابت این کشور شده است که نشان دهنده پیشرفت و قدرت برند چری به عنوان یکی از بهترین برندهای چینی به عنوان سمبل توسعه صنعت خودروسازی چین میباشد .

نشریه اتوگودا در سال 2000 انتخاب خودروی سال در بازار روسیه را پایه گذاری نمود که امسال بیش از 1 میلیون مصرف کننده در سرتاسر کشور روسیه به آن رای داده اند .

    لوح انتخاب تیگو8 به عنوان محصول برتر           لوح انتخاب برند چری به عنوان برند برتر

2-13

در 3 ماه اول سال جاری ، فروش خودروهای چینی به رغم کاهش 2.8 درصدی سال گذشته 71 درصد جهش کرده ، فروش تیگو8  پرو در ماه مارس آغاز شد که توانست به فروش موفقی دست یابد . این خودرو به عنوان اولین  مدل چری با گارانتی 7 سال ، 200 هزار کیلومتر در روسیه محبوبیت روز افزونی را در بین مصرف کنندگان  ایجاد کرده است .  همچنین در کنار موفقیت تیگو8 پرو ، مدل تیگو7 پرو با طراحی شیک و پلت فرم مدرن توانسته توجه بازار را به خود جلب کند و در 3 ماه اول سال به پر فروش ترین شاسی بلند چینی در بازار بدل گردد.

 

 

 

 

انتهای پیام/
چری تیگو8
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر