کد خبر: 1098587 A

سئو یعنی دانستن اینکه چگونه ریز تسک های بهینه سازی را در چه زمانی انجام دهیم. با من جواد یاسمی هم بنیان گذار شاهراه دیجیتال و  مشاور سئو برندها و کارخانه ها همراه شوید تا از زبان تجربه در مورد مشاوره سئو اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهم.

این روزها در فضای کسب و کار اینترنتی ایران اسم سئو و بهینه سازی سایت زیاد شنیده می شود. دلیل پررنگ شدن سئو برای بیزیسن ها افزایش قیمت دلار و کرونا است. قبلا با گوگل ادز به راحتی در بالای نتایج قرار می گرفتند و می فروختند. با کرونا کل کره زمان به اینترنتی شدن و فرهنگ خرید آنلاین نزدیک تر شدند. پس 2 دلیل مهم را برایتان تا حدودی شفاف کردم. حال در مورد سئو و زیرشاخه های سئو صحبت میکنم.

سئو برای کسب وکارها میتواند ارزش ایجاد کند و زمین خالی هایی که در سئو فارسی هست بهترین راه سرمایه گذاری برای بیزینس ها است.

سئو چیست؟ سئو چه قسمت هایی دارد؟

سئو به چند قسمت اصلی تقسیم می شود.

  1. کیورد ریسرچ
  2. اصول سئو
  3. سئو داخلی
  4. سئو فنی
  5. سئو محتوای
  6. سئو خارجی یا بکلینک
  7. استراتژی سئو
  8. آنالیز رقبا در سئو

شاید هر شرکت سئو دیگری بتواند به این لیست اضافه کند. ولی کلیات سئو همین موارد هست.

شرکت ها و افراد مختلفی در ایران سئو فارسی، سئو انگلیسی، سئو عربی و ... را انجام می دهند. ما در شاهراه دیجیتال با مهندس شهپری و مهندس پیام مختارنیا روی پروژه هایی متمرکز با  زبان فارسی و انگلیسی کار میکیم.

سئو با جواد یاسمی - ساختار سئو جواد یاسمی

هر کدام از پوشه ها، پوشه های زیر شاخه های خودش را دارد و در نهایت هر کدام به اکسل هایی می رسند که ریز تسک ها را آنجا هندل میکنیم.

تجربه مشاوره سئو در سال 1399

سال قبل به یک تیم مشاوره سئو ساعتی بستیم و در جلسه اول متوجه شدم آن عزیزان حتی متاتایتل و متادیسکریپشن را نمی شناسند. اول میگفتند ما خودمان سئوکار هستیم. کمی که جلوتر رفتیم آنها توانایی درک نوشتن درست متادیتا و ست کردن آن با ساختار هدینگ و محتواهای اول پاراگراف را نداشتند.

بعد از جلسات مشاوره سئو فنی آنها یک پیشنهاد دادند که شما پروژه ما را اجرا کنید. تیم شاهراه دیجیتال با مدیریت جواد یاسمی و مهندس شهپری برای سایت ما خروجی بیاورد و در کیوردهای ارزشمند رتبه یک شویم مثل سایت های ایران سرور، ترازنت، عالیس و ....

در نگاه اول جذاب بود ما خودمان علاقه داشتیم تا با تیم شاهراه این پروژه را اجرا کنیم چون مشاوره سئو یعنی توضیح موارد، آموزش موارد لازم و جهت دهی به آنها و ما در اجرای سئو هیچ نقشی نداشتیم.

فکر کنید 1000 ساعت مشاوره سئو به شما بدهیم ولی حتی 1 ساعت را اجرا نکنید قطعا رتبه نخواهید گرفت. حال فکر کنید به شما 100 ساعت مشاورره سئو بدیم و تمام 100 ساعت را اجرا کنید ولی نه به آن صورتی که ما اجرا میکنیم شاید باز هم نتیجه همانند اجرای تیم ما  نباشد.

ریزه کاری های سئو که هر کسی نمی داند

جواد یاسمی با تجربه های سئویی مختلف روی سایت شخصی خود و پروژه های شخصی که فقط برای یادگیری بیشتر در مورد گوگل ایجاد شده اند تجربه های خوبی کسب کرده است.

مثلا هدینگ اول کجا باشد؟ چند عدد هدینگ؟ کی عکس آپدیت شود؟ چطوری با سکشن های جدید افزایش رتبه ها را تضمین کنیم؟ چطوری بدون گرفتن بکلینک های قوی سایت را به رتبه های پشت صفحه اول در کیوردهای سخت برسانیم؟ چطوری با کمک انتشار ویدیو به قدرت رپرتاژهای خود بیافزاییم؟

شاید با روزی بیش از 15 ساعت درگیر سایت ها و تیم بودن برای هر کسی تجربه های خاصی ایجاد شود ولی جواد یاسمی در طی سال ها با استفاده از تجربه های دیگران، آموزش های سئو مقدماتی، پیشرفته و دورهاهی انگلیسی سایت های بزرگی مثل ماز، اچرفز، سم راش، هاب اسپاد و ... توانسته است به مهارت بالایی در مدیریت پروژه های سئو برسد.

مدیریت سئو همانند هر بیزینس دیگری نیاز به مهارت های مختلفی است که با گذراندن کارشناسی ارشد کسب و کار در گرایش مارکتینگ در دانشگاه امیرکبیر و تجربه های بیزینسی لوکینز، دکتورتجمیل عربی و آشنایی با افرادی همانند محید رحیمی نژاد و گرفتن مشاوره های مارکتینگ مدیران مارکتینگ تپ سی ، اسنپ و ... در زمینه مهارت های مدیریتی پیشرفت هایی حاصل شده است.

تمام این موارد دست به دست هم داده و جواد یاسمی به عنوان یک سئوکار و مشاور سئو توانسته است ساختارهای اجرایی جدید در سئو ایجاد کند و با ساختن صدها فایل اکسل و گوگل درایو و ... خروجی این دانش سئو بیشتر به چشم افراد ناآشنا می آید.

مشاوره سئو چیست؟ و خدمات سئو چیست؟

مشاوره سئو در جهت افزایش کلیک و فروش. مشاوره سئو و خدمات سئو مشاوره سئو و بهینه سازی سایت برای گوگل در زمینه های سئو داخلی، سئو فنی، سئو خارجی، سئو محتوایی و تدوین استراتژی سئو (جواد یاسمی مشاور سئو حرفه ای 09376996070)

وظایف مشاور سئو

وظیفه مشاور seo بررسی و آنالیز سایت شما قبل از جلسه مشاور هست. می توانید سوالات سئو خود را آماده کرده و برای مشاور سئو ارسال کنید تا قبل از جلسه بررسی های لازم را انجام دهد و اگر نیاز به دسترسی سرچ کنسول یا سایت و هاست برای بررسی عمیق تر و دقیق تر داشته باشد حتما دسترسی را در اختیار او قرار دهید. مشاوره سئو وظیفه اجرای موارد مطرح شده را ندارد مگر براساس توافق و با پرداخت هزینه های اجرایی. وظیفه اصلی مشاور سئو راهنمایی تیم شما برای دیدن مسیر درست و انجام مواردی هست که به بهبود سایت در موتور جستجو کمک می کند. سئو فنی یکی از مهم ترین قسمت های سئو سایت است و بهترین مشاوران سئو در ایران نیز برای گرفتن مشاوره سئو فنی هنوز به دنبال افراد با تجربه عملی و دانش فنی عمیق هستند.

برای اطلاعات یبشتر در مورد وظایف یک مشاور سئو به سایت جواد یاسمی سر بزنید.

مجله سئو جواد یاسمی

من یک مجله سئو با ساختاری متفاوت ایجاد کرده ام تا همه بتوانند به راحتی به مقاله مورد نظر دسترسی داشته باشند. برای بررسی و مطالعه مجله سئو جواد یاسمی روی عبارت لینک شده کلیک کنید.

مجله سئو جواد یاسمی

خدمات سئو سایت به زبان انگلیسی 

با افزایش قیمت دلار انجام پروژه های خارجی سئو بسیار به صرفه تر از خیلی از پروژه های فارسی است. البته باید به دلار یا یورو هزینه را دریافت کنید و نه به تومان تا لذت کار خارجی را بیشتر بچشید.

ما در شاهراه دیجیتال یک واحد خدمات بهینه سازی و سئو سایت برای شهرهای لندن، نیویورک ایجاد کرده ایم و امیدواریم در سال 1400 پروژه های بسیار زیادی در این شهرها به صفحه اول گوگل و رتبه های بالا برسانیم.

خدمات سئو چیست؟ خدمات بهینه سازی سایت که توسط جواد یاسمی و تیم شاهراه دیجیتال به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای براساس جایگاه فعلی سایت شما در نظر گرفته می شود. خدمات سئو می تواند با کسب رتبه و جایگاه در صفحه اول موتور های جستجو مثل گوگل باعث دیده شدن سایت شما و افزایش فروش شود.

انتهای پیام/
سئو اصول سئو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر