کد خبر: 1097956 A

الماس کارت ایرانیان بستری را برای مشتریان خویش به وجود آورده است تا هر یک از آن ها بتوانند با خرید باشگاه مشتریان از وجود خدمات بسیار زیادی بهره مند شوند. باشگاه مشتریان تاثیر دوسویه ای بر مشتری و صاحبان کسب و کارهای مختلف داشته به این صورت که هر یک از آن ها می توانند از خدمات این باشگاه به خوبی بهره مند شوند.

جذب مشتری زیاد برای موفقیت در کسب و کار

چگونه می توانیم در کسب و کار خود موفق باشیم؟

برای موفقیت در هر کسب و کار و دستیابی به سودسازی بسیار زیاد، بهتر است با استفاده از راهکارهای مختلف به فکر جذب مشتری باشیم. هر چند که در جذب مشتری بتوانیم تلاش کنیم و هزینه هایی را برای تبلیغات خرج کنیم؛ در نهایت می توانیم با جذب روزافزون مشتریان مختلف به کسب و کار خود، به موفقیت های چشمگیری در زمینه فروش محصولات خود پرداخته و سودهای بیشتری را در مدت زمان کمتری به دست آوریم. یکی از راهکارهای بسیار موثر با کمترین هزینه ممکن در این زمینه، خرید باشگاه مشتریان می باشد. با استفاده از خرید و راه اندازی باشگاه مشتریان و بن کارت برای سازمان ها و کلیه اقدامات دیگر برای هر یک از مشتریان مختلف در هر قشری می توان گام بزرگی در راستای موفقیت برداشت. حال ممکن است این سوال یا سوالات پیش آید که باشگاه مشتریان چیست و چگونه می تواند به رونق کسب و کار ما کمک کند؟ برای خرید باشگاه مشتریان می بایست به کجا مراجعه کرد؟ بن کارت هوشمند برای سازمان ها چیست و چه مزایایی برای آن ها دارد؟ و نیز سوالات دیگری از این دست که در ادامه به ذکر تک تک آن ها پرداخته می شود. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را در زمینه موفقیت در کسب و کار و دستیابی به سود با جذب مشتری یاری نماییم.

شما می توانید برای اطلاع از هزینه های باشگاه مشتریان و روش پیاده سازی آن با تماس ۰۲۱۴۴۲۸۱۰۰۰ و ۰۹۱۹۷۹۷۹۷۹۹ مشاوره رایگان دریافت کنید.

jkjhyi

باشگاه مشتریان

باشگاه مشتریان چیست و چگونه سبب رونق کسب و کار می شود؟

شاید اولین سوالی که در این زمینه به ذهن شما هم خطور کرده باشد؛ این باشد که باشگاه مشتریان چیست و چگونه می توان به وسیله آن کسب و کار خود را رونق بخشیم؟ اگر نگاهی به فروشگاه های بسیار بزرگ زنجیره ای همچون افق کوروش و رفاه و... بیندازید؛ متوجه خواهید شد که این حجم از مشتریان موجود در این فروشگاه های بزرگ به راحتی میسر نیست حتی اگر شما هزینه های بسیار زیادی را برای تبلیغات هم کنار گذاشته باشید؛ شاید نتوان به این سادگی، حجم زیادی از مشتری را به سمت و سوی خود جذب کرد. اما باشگاه مشتریان این امکان را برای شما فراهم آورده است که ظرف مدت زمان محدودی شما بتوانید با کمترین هزینه ممکن، حجم وسیعی از مشتریان را به سمت کسب و کار خود بکشانید. به این صورت که شما می توانید با خرید اپلیکیشن باشگاه مشتریان از یک منبع معتبر همچون الماس کارت ایرانیان، از امکانات و قابلیت های منحصر به فرد آن شگفت زده شده و نهایت بهره را ببرید. باشگاه مشتریان می تواند به یکباره کسب و کار شما را رونق بخشد. به این صورت که شما با ارائه خدماتی همچون: ارائه تخفیف های ویژه به مشتریان، خرید اقساطی کالا و خدمات مختلف، قرعه کشی به جهت جذب بیشتر مشتری، هزینه های مقرون به صرفه، صدور فاکتور رایگان در کمترین زمان ممکن به جهت شفافیت قیمت ها به مشتری، خرید آنلاین کالا و خدمات مختلف به مشتریان به صورت آنلاین و اینترنتی و نیز خدمات و امکانات دیگر می توانید روز به روز به مشتریان خود افزوده و گام بزرگی در زمینه رونق و توسعه کسب و کار خود و دستیابی به سودهای بسیار کلان بردارید.

استفاده بهینه از خدمات مختلف باشگاه مشتریان

با امکانات و قابلیت هایی که باشگاه مشتریان در اپلیکیشن خود قرار داده است؛ هر یک از کسب و کارهای مختلف ضمن اینکه با خرید و راه اندازی از این برنامه می توانند مشتریان بیشتری را به سمت و سوی خود بکشانند و دست به سودآوری بیشتری بزنند؛ مشتریان آن ها نیز با عضویت در باشگاه مشتریان می توانند از خدماتی که این باشگاه در اختیار آن ها قرار داده است؛ نهایت بهره را ببرند. به این صورت که شما می توانید با ورود به اپلیکیشن هر یک از کسب و کارهای مختلف و ورود به باشگاه مشتریان آن ها از خدماتی همچون: تخفیف های ویژه، قرعه کشی و خرید اقساطی و... بهره مند شوید. بنابراین استفاده از باشگاه مشتریان، یک چوب دو سر طلا می باشد که هم مشتریان و هم صاحبان کسب و کارهای مختلف می توانند از طریق این برنامه سود کنند. صاحبان کسب و کار با جذب مشتری بیشتر و مشتریان با تخفیف ها و خدمات دیگر می توانند از کلیه امکانات موجود استفاده بهینه ای کنند. بنابراین به جای خرید از فروشگاه های مختلف با هزینه های زیاد، شما می توانید با عضویت در باشگاه مشتریان از خدمات آن به خوبی بهره مند گردید.

شما می توانید برای اطلاع از هزینه های باشگاه مشتریان و روش پیاده سازی آن با تماس ۰۲۱۴۴۲۸۱۰۰۰ و ۰۹۱۹۷۹۷۹۷۹۹ مشاوره رایگان دریافت کنید.

 

خرید باشگاه مشتریان از الماس کارت ایرانیان

با توجه به تمامی مزیت هایی که باشگاه مشتریان دارد و می تواند راه شما را در جذب مشتری با کمترین هزینه ممکن تسهیل ببخشد؛ خرید باشگاه مشتریان برای هر یک از صاحبان کسب و کار مختلف به یک ضرورت تبدیل شده است تا آن ها نیز در این جو رقابتی بازار بتوانند پا به پای سایر مراکز دیگر پیش بروند و مشتریان خود را از خدمات ارائه دهنده فروشگاه و مغازه خویش کاملا راضی نگه دارند. الماس کارت ایرانیان این بستر را برای شما به وجود آورده است تا شما بتوانید به راحتی اقدام به خرید باشگاه مشتریان کنید. باشگاه مشتریان یکی از کم هزینه ترین و به صرفه ترین راهکارهای لازم برای جذب مشتری به شمار می آید که شما می توانید رو به آن آورده و از تاثیر چشمگیر باشگاه مشتریان حسابی شگفت زده شوید. خرید باشگاه مشتریان تاثیر دوسویه دارید. بدین ترتیب که هم شما به عنوان صاحبان کسب و کارهای مختلف می توانید از خدمات قابل توجه این باشگاه به خوبی بهره مند گردید و هم مشتریان شما و سازمان ها و شرکت های مختلف می توانند از وجود باشگاه مشتریان متقابلاً بهره لازم را ببرند. بنابراین به جهت این تاثیر دوسویه باشگاه مشتریان می توانید اقدام به خرید باشگاه مشتریان از الماس کارت ایرانیان کنید تا با خرید آن بتوانید تجربه خوبی را برای خود و مشتریان خویش رقم بزنید.

خدمات درمانی و غیر درمانی همکارت

خدمات درمانی و غیر درمانی همکارت الماس کارت ایرانیان

الماس کارت ایرانیان با باشگاه مشتریان در کنار تمامی مزایایی که در اختیار صاحبان کسب و کار و مشتریان آن ها قرار داده است؛ یک سری خدمات درمانی و غیر درمانی باشگاه مشتریان همکارت نیز به عنوان جایگزین بیمه تکمیلی نیز در اختیار مشتریان خویش قرار داده است تا آن ها بتوانند هزینه های خدمات درمانی و غیر درمانی خود را بدین وسیله کاهش دهند. از جمله خدمات درمانی همکارت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. خدمات مختلف دندانپزشکی از جمله: لمینت، ترمیم، کامپوزیت و ایمپلنت و...
  2. عملیات زیبایی از جمله: جراحی بینی، کاشت مو، لیزر، ژل و بوتاکس و جراحی لاغری
  3. فیزیوتراپی و خدمات آزمایشگاهی
  4. خدمات مربوط به چشم و شنوایی سنجی، سمعک
  5. کاهش هزینه های کلینیک، درمانگاه و بیمارستان

و از جمله خدمات غیر درمانی همکارت نیز می توان به تخفیف های ویژه با معرفی یکی از عابر بانک های خود به فروشگاه زنجیره ای افق کوروش اشاره کرد. همچنین با ارائه بن کارت های مخصوص می توانند از تخفیف های ویژه خرید بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه خودرو بهره مند شوند. اما خدمات غیر درمانی همکارت باشگاه مشتریان به این امور ختم نمی شود و شامل بن کارت های سازمانی هم می شوند که در ادامه به این مسئله پرداخته می شود.

kfukgu

بن کارت برای سازمان ها

خدمات غیر درمانی بن کارت برای سازمان ها

همان طور که اشاره شد؛ خدمات غیر درمانی هم برای افراد قابل استفاده اند و هم با ارائه بن کارت برای سازمان ها مورد استفاده سازمان های مختلف قرار می گیرد. خدمات غیر درمانی که به سازمان ها در باشگاه مشتریان ارائه می شود با سایر مشتریان بسیار متفاوت می باشد. خدمات باشگاه مشتریان با صدور کارت هوشمند بانکی و نیز بن کارت برای سازمان ها قابل اجراء و پیاده سازی است. به این صورت که هر یک از مشترکان سازمانی می توانند با توجه به زیرساخت های قدرتمندی که در اختیار آن ها قرار گرفته است؛ از خدمات تخفیفی و اقساطی در بیش از صد حوزه مختلف به خوبی استفاده نمایند. کلیه خدمات غیر درمانی با ارائه بن کارت برای سازمان ها به صورت کارت محور یا اپلیکیشن محور ارائه می گردد. به این صورت که آن ها می توانند با مراجعه به مراکز مختلف قابل پذیرش در سراسر کشور با ایجاد تراکنش در دستگاه های پوز مخصوص از تخفیف های بسیار ویژه ای استفاده نمایند. با استفاده از اپلیکیشن و دستگاه پوز باشگاه مشتریان اجرای این فرآیند به راحتی قابل شناسایی است. علاوه بر آن با توجه به این مسئله که الماس کارت ایرانیان در باشگاه مشتریان خود خدمتی نوین در زمینه خدمات اقساطی فراهم نموده است. کلیه سازمان های مختلف هم می توانند از وجود این خدمات اقساطی به خوبی بهره برده و خریدهای خود را در قالب اقساط مختلف به صورت قرض الحسنه با نرخ 4 درصد و بازپرداخت 6، 9 یا 12 ماهه صورت بخشند. بازپرداخت اقساط آن ها نیز به این صورت می باشد که به صورت ماهانه قسط مورد نظر از حقوق آن ها کسر می شود. البته این خدمات اقساطی شامل خدمات درمانی نیز بوده به این صورت که می توان با دریافت تسهیلات، از هزینه هایی همچون جراحی بینی یکی از اعضای خانواده استفاده نمایند و به صورت ماهانه اقساط آن را پرداخت نمایند. بنابراین به طور کلی ارائه بن کارت برای سازمان ها از دیگر خدمات باشگاه مشتریان می باشد که در الماس کارت ایرانیان قابل اجراست که شما می توانید با خرید باشگاه مشتریان از الماس کارت ایرانیان از وجود این خدمات به بهترین نحو ممکن استفاده کنید.

منبع: الماس کارت ایرانیان

 

 

 

 

 

 

 

انتهای پیام/
باشگاه مشتریان خرید باشگاه مشتریان بن کارت برای سازمان ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر