کد خبر: 1096367 A

یکی از راه‌های متداول برای ارزان سفر کردن، خرید بلیط هواپیما چارتر است اما چرا؟ بسیاری اینگونه تصور می‌کنند که بلیط هواپیما چارتر گرانتر از دیگر انواع بلیط های هواپیما برای هر مقصدی است.

تصور گران بودن بلیط هواپیما چارترگاهی درست است اما نه همیشه! در واقع تنها با به کار بستن چندین نکته می‌توان به راحتی خرید بلیط چارتر هواپیما را تبدیل به راهی برای مهیا کردن سفر ارزان با هواپیما دانست.

امروز می‌خواهیم در این مطلب درباره بلیط هواپیما چارتر، پیچیدگی‌های آن و این که چگونه می‌توان با خرید آن سفری ارزان با هواپیما داشته باشیم را برای شما مورد بررسی قرار دهیم. پس، در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

بلیط هواپیما چارتر

بلیط هواپیما، انواع گوناگونی دارد که بلیط هواپیما چارتر یکی از آنهاست. قصه شکل‌گیری بلیط هواپیما چارتر از آنجایی شروع شد که شرکت‌های هواپیمایی و واسطه‌ها برای کسب سود بیشتر و تمرکز بر روی مسیرهای پر تردد، ایده‌ای را اجرا کردند که ما امروزه آن را به نام بلیط هواپیما چارتر می‌شناسیم.

در واقع، شرکت‌های چارتر کننده و واسطه‌ها، بلیط‌های پرواز مسیرهای پرتردد را خریداری می‌کنند و امتیاز فروش اصطلاحا صندلی‌های یک پرواز را پیشاپیش و به صورت یکجا و انحصاری به دست می‌آوردند. این پروازها در مسیرهای پرطرفدار برگزارمی‌شوند و معمولا درخواست برای خرید آنها از طرف مسافران و گروه‌های گردشگری بسیار بالا است. به همین خاطر شرکت‌های هواپیمایی با انگیزه دستیابی به سود بیشتر، این بلیط‌های پر طرفدار را خریداری کرده و در مقابل، آنها را به قیمتی بالاتر به فروش می‌رسانند.

حال تصور کنید که بلیط این پروازها به فروش نروند! در این صورت شرکت‌های چارتر کننده که پیشاپیش حق امتیاز صندلی‌های یک پرواز را خریداری کرده‌اند برای اینکه متحمل ضرر نشوند، شروع به پایین آوردن قیمت بلیط هواپیما چارتر می‌کنند. به این ترتیب هر چه به روز پرواز نزدیک تر می‌شویم، قیمت پروازهای چارتر حتی گاهی از قیمت بلیط هواپیما سیستمی هم ارزانتر می‌شود.

به همین آسانی با خرید بلیط ارزان هواپیما چارتر می‌توانید سفری ارزان با هواپیما داشته باشید اما برای خرید آن، لازم است که بلیط خود را از مرجعی معتبر و مطمئن خریداری نمایید. اما کجا؟

فلای تودی، معتبرترین مرجع خرید بلیط هواپیما چارتر

2222222222222222222222222222222

همانطور که گفتیم، بلیط هواپیما چارتر می‌تواند یکی از بهترین راه‌ها برای سفری ارزان به وسیله هواپیما باشد اما مهم‌ترین نکته در ارتباط با خرید این نوع بلیط، مرجع تهیه آن است. فلای تودی به عنوان یکی از معتبرترین مراجع خرید بلیط هواپیما چارتر مسیرهای داخلی و بین‌المللی در ایران است که با دسترسی به پرواز ایرلاین‌های مختلف و امکان فروش آنها، راحتی مسافرانی که در پی تجربه خرید موفق بلیط ارزان هواپیما چارتر هستند را فراهم می‌کند.

شما به راحتی می‌توانید در وبسایت فلای تودی بلیط چارتر مسیر مورد نظرتان را بیابید. برای خرید این بلیط، هم به صورت یکطرفه و هم به صورت رفت و برگشت، کافیست مبدا، مقصد و زمان سفر را وارد سامانه کنید. خواهید دید که در صورت وجود پرواز چارتر در مسیر مورد نظرتان، برچسب چارتر در کنار نتایج نمایش داده می‌شوند. البته می‌توانید با استفاده از فیلترهای فلای تودی، پرواز چارتر را انتخاب کرده و به پروازهای آن دسترسی پیدا کنید تا با مقایسه قیمت بلیط ها، ارزانترین قیمت بلیط هواپیما چارتر مسیر مورد نظرتان را خریداری نمایید.

                                             

نکته دیگر در خصوص بلیط های چارتر، مسئله کنسلی آن‌ها است که معمولا امکان این کار از طرف بسیاری از آژانس‌های هواپیمایی فراهم نیست، اما در فلای تودی می‌توانید از خدمات استرداد آنلاین بلیط چارتر استفاده نمایید و بلیط خود را در کمتر از چند دقیقه به راحتی کنسل نمایید.

علاوه بر این خرید بلیط چارتر هواپیما از شرکت‌های نامعتبر ممکن است مشکلاتی را برای شما ایجاد کند، اما با خرید بلیط چارتر از فلای تودی حتی می‌توانید از پشتیبانی 24 ساعته تیمی مجرب بهره‌مند شوید.

پس پیشنهاد می‌کنیم چنانچه قصد خرید بلیط هواپیما چارتر دارید، همین حالا خرید خود را از شرکت معتبری مانند فلای تودی انجام دهید و با آرامش خیال سفر کنید.

 

 

انتهای پیام/
ایران بلیط رفت و برگشت گردشگری هواپیما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر