کد خبر: 1094424 A

اگر قصد دارید تا یک خانه ارزان قیمت در استانبول خریداری نمایید، بهتر است به خرید سوئیت در این کشور نیز فکر کنید، برای خرید سوئیت با قیمت مناسب و ارزان در کشور ترکیه می‌توانید به منطقه اسن یورت برای خرید سوئیت مراجعه نمایید.

خرید خانه ارزان قیمت در استانبول

کشور ترکیه یکی از بهترین کشورها برای سرمایه گذاری می‌باشد و می‌توان با کمترین قیمت یک خانه زیبا و شیک در این کشور خریداری کرد. خرید و اجاره خانه ارزان قیمت در استانبول بستگی به محل خرید خانه، متراژ خانه، نوساز بودن و تعداد اتاق خواب‌های موجود دارد.

جمعا می‌توان با درنظر گرفتن هزینه‌ای که قصد داریم برای خرید خانه بپردازیم به خرید خانه ای با کیفیت مطلوب اقدام نماییم. به طور کلی شهر استانبول از 39 منطقه تشکیل شده است که می‌توان ارزان ترین خانه‌ها با کیفیت مناسب و نوساز را در منطقه‌هایی همچون منطقه آرناووت کوی و اسنیورت استانبول یافت کرد. اگر قصد خرید خانه در استانبول ترکیه را دارید می‌توانید با داشتن تنها 500 ملیون تومان در شهرهایی همچون شیلی، دنیزلی و بدروم به خرید خانه در ترکیه بپردازید.

اهمیت خرید ملک در شهر استانبول

خرید ملک در کشور ترکیه دارای اهمیت و جذابیت‌های بسیار زیادی است که می‌توان به ویژگی‌هایی همچون موارد زیر اشاره کرد:

 • استانبول دارای مناطق تفریحی و گردشگری بسیار زیادی می‌باشد
 • شهر استانبول در موقعیت اقتصادی بسیار خوبی قرار دارد
 • دارا بودن آب و هوای خوب در شهر استانبول
 • مناسب بودن قیمت خانه در استانبول نسبت به شهرهای اروپایی و آمریکایی
 • قسط بندی شدن مبلغ خرید خانه در استانبول
 • وجود سیستم حمل و نقل بسیار پیشرفته در شهر زیبای استانبول
 • وجود موقعیت سرمایه گذاری و گرفتن شهروندی با خرید ملک در ترکیه

اجاره سوئیت ارزان در استانبول

اگر قصد دارید تا یک خانه ارزان قیمت در استانبول خریداری نمایید، بهتر است به خرید سوئیت در این کشور نیز فکر کنید، برای خرید سوئیت با قیمت مناسب و ارزان در کشور ترکیه می‌توانید به منطقه اسن یورت برای خرید سوئیت مراجعه نمایید.

ساختمان‌های مسکونی بسیار زیادی در سمت غرب شهر استانبول وجود دارند که افراد می‌توانند به راحتی در این منطقه سوئیت‌هایی با قیمت مناسب خریداری کنند، افراد می‌تواند با توجه به بودجه مدنظرشان به خرید سوئیت‌هایی تا سه خواب نیز در این منطقه بپردازند.

155

 

قیمت آپارتمان 50 متری در استانبول ترکیه

همانطور که اشاره شد برای خرید و اجاره خانه در استانبول باید به نکاتی همچون مبله بودن یا نبودن، سال ساخت و منطقه‌ای که خانه در آن قرار دارد توجه داشته باشید.

قیمت آپارتمان 50 متری در شهر استانبول از 600 ملیون تومان شروع می‌شود، به طور کلی نوساز بودن، مبله بودن خانه، طبقه قرار گیری منزل و... در افزایش قیمکت خانه می‌تواند تاثیر چشمگیری داشته باشد. برای خرید خانه ارزان در شهر استانبول می‌توانید به سایت گلدن کی مراجعه نمایید و قیمت خانه‌های ارزان این قیمت را بررسی نمایید.

اجاره خانه و سوئیت در استانبول

افرادی که قصد کار کردن در کشور ترکیه را دارند و یا دانشجویانی که می‌خواهند به قصد تحصیل به ترکیه سفر نمایند، بهتر گزینه برای آن‌ها می‌تواند اجاره خانه یا سوئیت در شهر استانبول ترکیه باشد. به طور کلی قیمت اجاره سوئیت و آپارتمان در شهر استانبول از 4000 هزار لیر شروع می‌شود و اگر افراد قرار داد خود را به صورت سالیانه ببندند قیمت اجاره خانه در استانبول کاهش پیدا می‌کند.

قیمت اجاره خانه یک خوابه در مناطقی همچون بیلیک دوزو، نازم حکمت، اسنیورت، پندیک و چهار راه جمهوریت حدود 2000 تا 2500 لیر می‌باشد.

156

خانه های 500 میلیونی در استانبول

پیدا کردن خانه‌ای مناسب به ارزش 500 میلیون در شهر استانبول شاید کار آسانی نباشد و باید توجه داشته باشید که با خرید خانه‌ای به ارزش 500 لیر در استانبول، قطعا نمی‌توانید از امکاناتی که در برج‌های کشور استانبول وجود دارند برخوردار بشوید.

خرید ملک یک خوابه در شهر استانبول

به طور کلی واحدهای یک خوابه شامل متراژی حدود 40 تا 70 متر می‌باشد، در حال حاضر سازنده‌های بسیار زیادی اقدام به ساختن ملک‌های یک خوابه می‌کنند زیرا خرید ملک تک خوابه در این چند سال دارای خواهان بسیار زیادی بوده است.

ملک‌های بسیار لوکس و زیبایی در شهر استانبول وجود دارد که به صورت تک خواب می‌باشند، البته خانه‌های که در بالای شهر و نزدیکی دریا قرار دارند از قیمت بسیار زیادی برخوردار می‌باشند.

خرید ملک ارزان و اخذ اقامت ترکیه

یکی از روش‌های اخذ اقامت کشور ترکیه خرید ملک در این کشور می‌باشد، با خرید ملک به ارزش 250 هزار دلار در این کشور می‌توانید به راحتی اقامت دائم و شهروندی کشور ترکیه را اخذ نمایید.

با خرید خانه‌های ارزان در ترکیه می‌توان اقامت موقت کشور ترکیه را به دست آورد و با دریافت کردن ویزای کار، ویزای کارآفرینی، ویزای تحصیلی و یا ویزای ... می‌توانید اقامت خود را تمدید نمایید و پس از گذشت پنج سال اقامت دائم خود را در این کشور اخذ کنید.

در هنگام خرید ملک در کشور ترکیه چه نکاتی قابل اهمیت می‌باشد؟

در هنگام خرید سوئیت یا خرید خانه در استانبول باید به  نکات مهمی توجه داشته باشید که در ادامه چند مورد از این نکات که دانستن آن الزامی است را برای شما شرح داده ایم:

 1. آپارتمان یا سوئیتی که خریداری میکنید تا حد امکان تجاری نباشد.
 2. محلی که انتخاب می‌کنید تا چه حد از مرکز شهر دور می‌باشد.
 3. در محل سوکنت مراکز درمانی وجود داشته باشد.
 4. به قرار دادی که در هنگام خرید ملک امضا میکنید تجه داشته باشید.
 5. از نظر امنیت محلی مناسب برای زندگی باشد.
 6. دسترسی به وسایل نقلیه در محله‌ وجود داشته باشد.
سخن آخر

به این نکته توجه کنید که خرید و اجاره خانه در استانبول مستلزم داشتن اطلاعات کافی هم در رابطه با شهر استانبول ترکیه، هم بنگاه های املاک و مشاورین املاک و پروسه خرید املاک و مستغلات در این کشور است. گلدن کی از ابتدا تا انتهای پروسه همراه شما خواهد بود، کافیست با مراجعه به سایت https://brgoldenkey.com/ و مشاهده گزینه های املاک موجود، نسبت به خرید خانه ارزان قیمت در استانبول اقدام کنید.

ما در مقاله راهنمای خرید خانه در ترکیه به نکات بیشتری اشاره کرده ایم و تلاش کرده ایم مقاله ای جامع در این خصوص برای شما عزیزان فراهم آوریم.

سوالات متداول خرید خانه ارزان قیمت در استانبول

 1. قیمت آپارتمان 50 متری در استانبول چقدر است؟

  به طور کلی قیمت یک خانه 50 متری در شهر استانبول از 600 ملیون تومان به بالا شروع می‌شود که نوساز بودن، منطقه قرار گیری خانه، طبقه و تعداد خواب‌ها، نزدیک بودن خانه به دریا و موارد دیگر می‌تواند در افزایش قیمت خانه در این شهر تاثیرا بسزایی بگذارد.

 2. خرید خانه در استانبول چه مزایایی دارد؟

  از خرید مزایای خانه در شهر استانبول می‌توان به ارزان بودن ملک در استانبول نسبت با شهرهای کشورهای آمریکایی، قصد بندی خانه در استانبول، حمایت دولت ترکیه، وجود سیستم حمل و نقل پیشرفته، مکان‌های گردشگری و زیبا و موقعیت اقتصادی مناسب اشاره کرد.

 3. اجاره خانه و سوئیت در استانبول چگونه است؟

  افرادی که به قصد تحصیل و یا زندگی به شهر استانبول می‌آیند می‌توانند با اجاره خانه و یا سوئیت در کشور ترکیه به اقامت کردن در این شهر بپردازند. اجاره‌ی سوییت و آپارتمان‌ کوچک در استانبول نیازمند به داشتن هزینه زیادی نمی‌باشد که این امر باعث شده تا افراد بتوانند به راحتی به اقامت در شهر ترکیه بپردازند.

انتهای پیام/
خرید خانه در استانبول اجاره سوئیت ارزان اجاره سوئیت استانبول اجاره خانه استانبول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر