کد خبر: 1093845 A

اگر به دنبال شرکتی هستید که خدمات به کشور ترکیه را با ارزانترین قیمت و تخفیف ویژه انجام بدهد آن شرکت الوبار می باشد.

شرکت الوبار که متخصص ارسال بار به استانبول می باشد بارهایتان را در زمانی کوتاه تحویلتان می دهد و برای باربری به استانبول بهتر است این شرکت را انتخاب نمایید. الوبار به دلیل این که سابقه طولانی در زمینه باربری به ترکیه دارد خدمات خوب و با کیفیتی را از خود ارائه می دهد که همین باعث شده است مشتریان زیادی داشته باشید و اکثر مشتریان این شرکت را برای حمل بار به استانبول انتخاب می کنند.

شرکت باربری الوبار ارسال بار به کشور ترکیه را به صورت زمینی و هوایی انجام می دهد و دست شما را برای انتخاب روش باربری به ترکیه باز گذاشته است اما مشتریان بیشتر روش زمینی را انتخاب می نمایند.

شما با شرکت بین المللی الوبار می توانید بهترین کیفیت را برای ارسال بار به استانبول و دیگر شهرهای ترکیه تجربه نمایید پس با یک انتخاب خوب دیگر نگرانی برای بار و کالاهایتان نداشته باشید.

حمل اثاثیه به کشور ترکیه

باربری الوبار متخصص حمل اثاث به ترکیه می باشد و وسایل منزلتان از تمام نقاط ایران به کشور ترکیه انجام می دهد. عده ای از افراد هستند که علاوه بر ارسال بار به ترکیه حمل اثاثیه منزلبه ترکیه هم نیز می خواهند ارسال کنند.

خیلی ها برای زندگی به ترکیه مهاجرت می کنند و به دلیل گران بودن اثاث خود را می خواهند از تهران و ایران به ترکیه ارسال کنند اما نمی دانند که چطور این کار را انجام بدهند

بهتر است ارسال اثاث به کشور ترکیه را به شرکت هایی بسپارید که متخصص در این زمینه می باشند تا وسایل منزلتان آسیب نبیند.

باربری الوبار به دلیل این که سابقه بالایی که در این زمینه دارد می تواند با کیفیت خوب اثاث کشی به ترکیه را به صورت شبانه روزی برای شما انجام بدهد.

شرکت بین المللی الوبار ماشین های مجهزی را برای حمل اثاثیه به ترکیه دارد و تریلی های ترانزیت و کامیون های مسقف را ارائه می دهد. با انتخاب شرکت الوبار می توانید اثاث منزلتان را سالم در مقصد مورد نظرتان در کشور دریافت نمایید. چرا که حمل اثاث خیلی حساس می باشد و بهتر است شرکت هایی که متخصص هستند این کار را انجام بدهند تا آسیبی به اثاث وارد نشود.

باربری به کشور ترکیه و شهر استانبول با بیمه بین المللی

بیمه بسیار مهم می باشد و حتما باید شرکتی را انتخاب کنید که بیمه نامه ارائه بدهد تا اگر هنگام باربری به ترکیه بارهایتان آسیب دید با بیمه خسارت ها جبران بشود.

شرکت الوبار دارای بیمه نامه بسیار معتبر و بین المللی می باشد که برای باربری به ترکیه ارائه می دهد و با بیمه نامه نگرانی مشتریانش را برطرف می نماید. شرکت هایی وجود دارند که بیمه نامه ندارند و بار، کالاهایتان را بیمه نمی کنند پس بهتر است این شرکت ها را انتخاب نکنید تا دیگر نگران بارهایتان نباشید. بیمه نامه الوبار تمام خسارات را اگر اتفاقی برای بارهیاتان رخ  بدهد پرداخت می کند و شرکت الوبار دارای بیمه نامه معتبر با نام آسیا می باشد که یک بیمه نامه معتبر می باشد

بارهایتان و اثاثتان را به باربری معتبر الوبار بسپارید و با بیمه نامه الوبار دیگر نگرانی نداشته باشید و با خیال راحت منتظر دریافت بارهایتان در مقصد مورد نظرتان باشید.

هزینه باربری به ترکیه و ارسال بار به ترکیه چقدر است ؟

خیلی از افراد به دنبال این هستند که هزینه ارسال بار به ترکیه چقدر است و دنبال شرکت هایی هستند که این خدمات را با قیمت کم انجام بدهد. هزینه باربری به ترکیه و ارسال بار به ترکیه قیمت های مختلفی دارد و هر شرکت حمل و نقل بین المللی قیمت مختلفی را ارائه می دهد. عوامل هایی وجود دارد که بر هزینه ارسال بار به ترکیه تاثیر گذار می باشد شرکت های خوب و معتبر قیمت منصف را به شما اعلام می کنند. خوب عوامل های بر هزینه ارسال بار به ترکیه  تاثیر دارد می توان به نوع زمینی و هوایی بودن آن نیز اشاره کرد خوب باربری به ترکیه به صورت زمینی ارزان تر از ارسال بار به صورت هوایی می باشدیا دیگر شرایط باعث می شود نتوان قیمت دقیق هزینه را اعلام کرد.

برای اطلاع دقیق از هزینه ها با شرکت های بین المللی الوبار تماس بگیرید و قیمت دقیق را از آن ها بپرسید و برای ارسال بار به ترکیه و باربری به ترکیه بهترین انتخاب را نیز انجام بدهید تا باهایتان آسیبی نبیند و اتفاقی برایشان رخ ندهد.

8890

ارسال بار به شهر ازمیر به صورت زمینی

شرکت متخصص الوبار ارسال بار به ازمیر را در تمام روزهای هفته به صورت زمینی با ماشین های مجهزی که در اختیار دارد انجام می دهد.

شهر ازمیر از شهرهایی می باشد که ایرانیان زیادی به این شهر مهاجرت می کنند و به دلیل این که قیمت اثاث در کشور ترکیه گران می باشد سعی می کنند شرکتی را انتخاب نمایند که اثاث هایشان را از ایران به ترکیه حمل نمایید.

برای ارسال بار به ازمیر و اثاثیه از کامیون های مسقف و تریلی های ترانزیت استفاده می شود که مخصوص این کار می باشند.

تریلی ترانزیت برای بار و کالا هایی که خیلی حساس و با ارزش هستند استفاده می شود و تریلی های ترانزیت مناسب این نوع بار و کالا ها نیز می باشند و شرکت خوب و معتبر الوبار این نوع تریلی ها را دارا می باشند.

تریلی های مجهز به همراه رانندگان خوب را با شرکت معتبر الوبار انجام بدهید وپس اگر بارتان با ارزش و با حجم بالا می باشد تریلی ترانزیت را برای باربری به ترکیه و شهر ازمیر را انتخاب نمایید.

969666

نتیجه گیری :

با انتخاب شرکت بین المللی الوبار بهترین کیفیت را به همراه کمترین نرخ کرایه را می توانید تجربه نمایید و شرکت الوبار بار و اثاث منزلتان را در کمترین زمان با تخفیف ویژه ارسال می نماید و با داشتن سابقه بسیار طولانی الوبار در این زمینه متخصص باربری به کشور ترکیه و شهرهای ترکیه می باشد.

برای کسب اطلاعات بیش تر با شرکت الوبار تماس بگیرید و یا به سایت الوبار مراجعه بفرمایید.

شماره تماس : 02140333723

https://aloobaar.ir/

انتهای پیام/
ارسال بار به استانبول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر