کد خبر: 1089469 A

امروزه با پیشرفت تکنولوژی استفاده والدین از اینترنت برای افزایش آگاهی در زمینه های تربیت و سلامت فرزند رشد چشمگیری داشته است. استفاده از مطالب علمی و معتبر جزء مهمترین اولویت های والدین می باشد.

یکی از مجموعه های فعال در زمینه نوزاد و کودک مجموعه گهوارک می باشد. این گروه دارای کادر پزشکی با سابقه و مجرب با بالاترین مندرجات علمی هستند.

در راس تیم علمی گهوارک جناب آقای دکتر احمد شاه فرهت قرار دارند که با 38 سال سابقه جزء برترین پزشکان اطفال ایران می باشند.

مجموعه گهوارک برای سهولت استفاده والدین عزیز حضور فعال در شبکه های اجتماعی دارد که شامل اینستاگرام ، آپارات ، فیس بوک ، یوتیوب و تلگرام میباشد.

تیم فناوری مجموعه گهوارک به صورت شبانه روزی در حال بروزرسانی و پشتیبانی این مجموعه هستند.

با گهوارک زندگی فرزندتون بهتر خواهد شد!

مقالات علمی:

تیم گهوارک به صورت روزانه و مداوم ارائه دهنده بروزترین و معتبر ترین مقالات علمی ایران و جهان می باشد که تاثیر مهمی در انتقال دانش روز در زمینه تربیت و سلامت کودک به والدین دارد ، که این هدف را سرلوحه فعالیت خود می دانند.

فروشگاه اینترنتی کالای نوزاد و کودک:

یکی دیگر از بخش هایی که این مجموعه به صورت فعال در آن حضور دارد فروشگاه اینترنتی کالای کودک و نوزاد است. این فروشگاه با سابقه و دارای نماد اعتماد و درگاه معتبر بانکی است که ارسال سریع محصول از مهم ترین اولویت های آن می باشد. مهم ترین سیاست تیم در این بخش کیفیت بالای محصولات توزیع برند های درجه یک و صادراتی برای هم میهنان عزیزیمان در سراسر کشور می باشد.

نوبت دهی: یکی از متمایز ترین سامانه های نوبت دهی کشور که شامل برترین پزشکان اطفال کشور عزیزمان است به صورت شبانه روزی و بدون توقف دارای پشتیبانی بیست و چهار ساعته (که یکی از مهمترین امتیازات یک مجموعه خدمات پزشکی محسوب می شود.) می باشد.

مشاوره تلفنی و مستقیم با پزشک:

این سیستم که به تازگی در سطح کشور راه اندازی شده برای عزیزانی که توان مراجعه حضوری به مطب پزشکان عزیز را ندارند میتواند راه حل سریع و آسان برای رفع مشکلات فرزندان عزیزشان باشد. مجموعه گهوارک جزء بنیان گزاران این روش نوین در خدمات پزشکی محسوب می شود.

پرسش و پاسخ پزشکی به صورت آنلاین:

از دیگر زمینه های درخشان فعالیت این مجموعه میتوان به بخش پرسش و پاسخ آنلاین اشاره کرد. این بخش محل به اشتراک گزاشتن تجربه های والدین عزیز در ابعاد مختلف زندگی فرزند می باشد که میتواند باعث رفع دغدغه های زیادی شود. لذا پاسخ مستقیم پزشکان برجسته تیم گهوارک باعث افزایش بار علمی این بخش می گردد.

خدمات روانشناسی آنلاین:

نوآوری دیگر این مجموعه ارائه خدمات روانشناسی به صورت آنلاین توسط کارشناسان مجرب و کاردان است که با ارتباط گرفتن مستقیم مددجو با روانشناس میتواند سبب تسهیل فرآیند درمان شود که امتیاز بسیار مهمی در خدمات روانشناسی به حساب می آید.

سخن پایانی

با توجه به نیاز مبرم والدین تیم گهوارک بسیار خوشحال میشود که سهمی اندک در افزایش کیفیت سطح زندگی فرزندان ایران زمین ایفا کند. لذا پیشاپیش از استفاده شما عزیزان از خدمات وب سایت تشکر کرده و امیدواریم با کمک شما پدر و مادر های عزیز به صورت لحظه به لحظه به کیفیت خدمات خود بیافزاییم. خوشحالیم نظرات شما عزیزان را در این راستا بشنویم. جهت ارسال نظر و انتقادات خودت وارد سایت گهوارک شده و روی آیکن واتساپ که در انتهای صفحه سمت چپ قرار داده شده است کلیک کنید.

با تشکر از زمانی که صرف مطالعه این مطلب کردید-تیم گهوارک.

انتهای پیام/
گهوارک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر