کد خبر: 1086279 A

برنامه محبوب اینستاگرام که حدود چند سالی در بین مردم رواج یافته، علاوه بر این که یک برنامه برای سرگرمی و به اشتراک گذاشتن اوقات فراغات عموم محسوب می شود، برخی از افراد هم از طریق آن کسب در امد می کنند و کار اینترنتی خود را از طریق اینستاگرام شروع کرده اند.

 این اپلیکیشن قابلیت های ویژه ای دارد و تمامی افراد هم بدون محدودیت می توانند از ان استفاده کنند. همچنین در برنامه فالوورها و لایک هایی نیز وجود دارد که افراد را از تعداد و بالا بودن آن ها قضاوت می کنند.

حال برای افزایش لایک اینستاگرام و فالوور راه هایی وجود دارد که در ادامه به توضیح ان ها و این که بالا بودن کدام یک در این برنامه مهم است می پردازیم.

چرا تعداد فالوورها و لایک ها اهمیت زیادی دارند؟

همان طور که همه می دانیم اینستاگرام برنامه ای مجازی است و همه افراد نمی توانند یک دیگر را مشاهده کنند و برای شناسایی افراد و پیج های معتبر، آن ها را از تعداد فالوورها و لایک ها بررسی می کنند. به عنوان مثال هرچه فالوورها بالاتر باشند، در چشم بقیه پیج مورد اعتماد تر است.

 زیرا نا خداگاه به این فکر می افتند که اگر فردی قابل اعتماد نبود، فالوورها هم زیاد نبودند. این عقیده درست نیست زیرا امروزه اکثر افراد با خرید فالوور واقعی یا فیک، پیچ خود را بالا می برند‌ و کمتر کسی با فالوورهای واقعی معمولی، پیج خود را معتبر می کند. البته هرچه فالوورها و لایک ها هم زیاد باشد، علاوه بر این که افراد بیشتری اعتماد می کنند، اینستاگرام هم امکانات بیشتری را ارائه می دهد.

 به عنوان مثال دریافت تیک آبی، یکی از همین امکانات است که اینستاگرام به افراد واقعی و مشهور، می دهد. این نکته را هم ذکر کنیم که برنامه اینستاگرام، صرفا برای خرید و فروش اجناس یا کسب در امد نیست، برخی با دنیال کردن بازیگران و خواننده ها زندگی و کارهای ان ها را به عنوان سرگرمی دنبال می کنند.

لایک ها بیشتر باشند مهم تر است یا فالوورها

اگر بخواهیم به طور کلی اهمیت این دو را بررسی کنیم، می توتن گفت که هر کدام مزایا بخصوص خود را دارند و در کنار هم موثرند. مثلا پیجی ده هزارتا فالوور دارد و تعداد لایک های آن، نصف هم نیست، خب قطعا افراد با دیدن تعداد لایک ها به این موضوع می رسند که پیج فالوورهای فیک خود را خریده است.

حتما نباید فالوورها و لایک ها برابری یکسانی داشته باشند اما فرق آن ها چشم گیر هم نباید باشد. شاید با خود بیاندیشید که چگونخ می توان فالووری خرید که واقعی باشند و به تعداد لایک های پیج هم آسیب نرساند، باید در جواب بگوییم که شما با خرید فالوور واقعی از بای فالوور، دیگر نیاز نیست نگران فیک یا تقلبی بودن فالوورها باشید و با به اشتراک گذاشتن هر پست هم شاهد لایک کردن این افراد که واقعی هستند باشید.

همان طور که در مطالب بالا به این موضوع هم اشاره کردیم، هرچه لایک ها و فالوورهای پیج بیشتر باشند، بازدید زیادتری هم دارند و پیج هم در اکسپلور نمایان می شود که این قطعا موضوع بسیار مهمی برای پیج داران اینستاگرام است.

اگر بخواهیم از مباحث بالا و قانون اینستاگرام نتیجه گیری کنیم، می توان گفت فالوورها بالا تر باشند حائز اهمیت تر از لایک ها است. زیرا افرادی هم وجود دارند که لایک و کامنت اصلا برایشان مهم نیست و از تعداد فالوور، به پیج اعتماد می کنند.

البته این موضوع به این معنی نیست که اصلا نباید برای برای لایک تلاش کرد، اگر می خواهید پیج خوبی داشته باشید می توانید با خرید لایک ایرانی و خارجی، یا حتی فالوور، در کمترین زمان ممکن پیج خود را بالا ببرید و کسب و کار خود را نیز آغاز کنید.

چگونه می توان فالوورهای اینستاگرام را زیاد کرد؟

زیاد کردن فالوورهای اینستاگرام، روش های مختلفی دارد و هر کس به نوعی تلاش می کند تا تعداد فالوررهای خود را زیاد کند. مثلا در روش اول با پست گذاشتن های زیاد و فالو کردن افراد دیگر، می توان جذب فالوور کرد.

 این روش ممکن است جوابدهی خوبی نسبت به بقیه روش ها داشته باشد اما زمان زیادی را صرف می کند تا پیج فالوورهای مورد نظر را جمع آوری کند. به جز افراد مشهور که نسبت به شهرت خود فالوور جذب می کند، اکثر افرادی که در اینستاگرام پیج های بالایی دارند، فالوور را خریده اند و راه چند ماهه را در یک شب طی کرده اند.

 شاید خرید فالوور از نظر خیلی از افراد کار نادرستی باشد، اما اصلا اینگونه نیست و حتی با خرید فالوور ارزان، می توان سود خوبی را کسب کرد. فالوور خریدن شاید در نظر کار ساده ای باشد، اما در اصل بسیار مهم است و حتما باید توجه داشت که فالوورها را از چه سایتی تهیه می کنید، زیرا با زیاد شدن افراد سودجو، نمی توان به هر پیج و سایتی برای خرید فالوور و لایک اعتماد کرد.

آیا تعداد لایک ها ربطی به تعداد فالوورها دارد؟

لایک ها نشان دهنده این هستند که چه تعداد افرادی پست شما را پسندیده و آن را لایک کردند. تعداد لایک ها رابطه کمی با فالوورها دارند؛ شاید این موضوع کمی عجیب باشد اما اگر نگاهی دقیق به این موضوع بیاندازیم، حتی می توان گفت پیج هایی هستند که فالوور کمی دارند، اما لایک های آن زیاد می باشد.

خب این موضوع چگونه امکان پذیر است؟ قطعا یا فرد لایک های خود را خریده یا پست های او در اکسپلور نمایان می شوند که در مورد روش دوم هم باید تعداد کامنت و لایک پست زیاد باشد تا به اکسپلور راه پیدا کند.به همین خاطر می توان گفت که لایک ها ربط زیادی به فالوورها ندارند و شما هم با خرید لایک ایرانی از بای فالوور، می توانید لایک های پست خود را افزایش دهید.

نتیجه گیری

طبق مطالب بالا، می توان گفت که فالوور و لایک در برنامه مجازی اینستاگرام هر دو به نوعی اهمیت دارند و به پیج کمک می کنند. البته اگر بخواهیم به دیدگاه متفاوت برخی از افراد هم اهمیت دهیم، می توان گفت لایک و فالوور هر یک به نوعی مخاطبان را جذب می کنند.

اگر قصد راه اندازی یک پیج را دارید که بتوانید با آن کسب در آمد کنید، حتما برای پیج خود سرمایه گذاری کنید تا در مدت زمان مشخصی، سرمایه شما دوباره برگردانده شود. به عنوان مثال خیلی از سایت ها با مدعی بودن بر افزایش فالوور واقعی اینستاگرام، افراد را فریب می دهند و با فروختن فالوورهای تقلبی، سرمایه آن ها را می گیرند.

شاید خریدن فالوور و لایک همانند کارهای مهم اداری نباشد، اما در هر صورت شما قصد دارید هزینه ای بپردازید و باید مراقب سایتی که از آن فالوور و لایک را تهیه می کنید باشید. بای فالوور سایتی در خصوص خرید فروش ممبر، فالوور، لایک  و... می باشد که با ارائه دادن کار معتبر، مشتریان را به کسب و کار اینترنتی خود نزدیک می کند‌.

حتما هم در حین خرید مراقب باشید که فالوور و لایک هایی که می خرید ایرانی اند یا خارجی؛ چون ممکن است افرادی که پست شما را لایک می کنند از پیج شما بازدید کنند و در صورت رضایت فالوو کنند، اگر فالوور ها ایرانی باشد خب قطعا بهتر است و با افزایش لایک ایرانی، به بهبود فالوور و پیج هم کمک می کنید.

افزایش لایک اینستاگرام خرید فالوور واقعی افزایش لایک ایرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر