کد خبر: 1086222 A

خودروبر تهران | حمل خودرو | حمل ماشین | خودرو بر | خودرو بر

.خودروبر تهران  ، خودرو بر ، حمل خودرو ، امداد خودرو ، حمل ماشین ، تریلی خودروبر

مجموعه خودروبر تهران  مجری و ارائه دهنده خدمات تخصصی در حوزه ( تریلی خودروبر ، خودرو بر ، حمل خودرو ) آماده خدمت رسانی به شما هموطنان گرامی به صورت شبانه روزی است.

همانطور که مستحضرید یکی از خدمات پرتقاضا و مهم در صنعت وسایل نقلیه که نیازمند توجه و تخصص لازم برای انجام است ؛ حوزه خودروبر و حمل خودرو و حمل ماشین است.

خودروبر تهران در این مقاله قصد داریم اصول اولیه و استاندارد های مربوط به حمل خودرو با خودرو بر را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه کنید

بهترین روش حمل خودرو

خودروبر تهران مهمترین تفاوت در جابجایی ماشین توسط خودرو بر و تریلی زمان حمل می باشد

با توجه به این که خودرو بر بلافاصله بعد از بارگیری ماشین و‌ صدور بیمه و بارنامه به سمت مقصد حرکت کرده به مراتب زودتر از تریلی به مقصد می رسد

در صورتی که تریلی باید منتظر بماند تا تا تعداد خودروی مورد نیازش جهت بارگیری تکمیل گردد.

برای بارگیری و‌ تخلیه ماشین، خودرو بر اجازه تردد در تمام نقاط شهر را دارد و بارگیری و تخلیه آن در محل مورد نظر مشتری می باشد

در صورتی که تریلی اجازه تردد در سطح شهر را ندارد خودروبر تهران  بارگیری و تخلیه آن معمولا در ورودی شهرها در پارکینگ انجام می گیرد.

هزینه حمل ماشین با خودرو بر با توجه به حمل یک دستگاه ماشین نسبت به تریلی که چند دستگاه حمل می کند بیشتر می باشد.

خودروبر

تریلی خودروبر

در صورتی که به یک تریلی خودرو بر برای جابجایی خودروی خود از شهری به شهر دیگر یا جابجایی های درون شهری نیاز دارید می توانید با اطمینان و اعتماد کامل با ما تماس بگیرید. ما بهترین ماشین آلات را در اختیار داریم و می توانیم با کمک کارشناسان کاربلدی که در این مجموعه در اختیار داریم مشکلات شما را حل کنیم و با مشاوره رایگان به رفع ابهامات شما کمک کنیم.

شرکت ما خدمات حمل خودرو و حمل ماشین را نیز با ارزان ترین قیمت نیز ارائه می دهد

 لازم به ذکر است که کلیه عملیات مربوط به حمل خودرو به عهده رانندگان می باشد، به بیان کلی تر زمانی که بارنامه از طرف شرکت باربری صادر می شود به نحوی یک قرار داد دو طرفه بین راننده و شرکت ایجاد می شود که از استاندارد های اصلی آن می توان به تعهد راننده به تحویل بار در محل مورد نظر و پوشش بیمه همه جانبه توسط شرکت باربری اشاره کرد.

هزینه تریلی خودروبر

هزینه حمل و نقل اتومبیل و حمل ماشین برای مسافت های کوتاه داخل تهران با حمل خودرو به خارج تهران یا سراسر کشور متفاوت است.

فاصله بین مبدا و مقصد مهمترین فاکتور محاسبه هزینه حمل خودرو میباشد

برای مشخص شدن دقیق هزینه حمل مراحل زیر انجام میشود تریلی خودروبر.

۱- نوع خودرو و میزان ارزش خودرو برای صدور بیمه و بارنامه

۲- وضعیت خودرو وارداتی، داخلی، کلاسیک، تصادفی و خودروهای خاص و لاکچری

۳-نوع جاده مسیر مبدا تا مقصد مثل مناطق کوهستانی یا اتوبانی برون شهری قیمت حمل خودرو متغیر می باشد.

اما برای مشخص شدن دقیق هزینه تریلی خودروبر باید ابتدا به به یکی از کارشناسان ما تماس بگیرید تریلی خودروبر.

khodrobar1 تریلی خودروبر و حمل ماشین را میتوانید از سایت مشاهده کنید

خودروبر ارزان در خودروبر تهران

تعرفه مناسب خودروبر تهران به چه چیزهایی وابسته است ؟

خودروبر تهران در مورد هزینه خودروبر در متنهای قبلی هم موارد آموزشی زیادی دارد. تعرفه ها و هزینه ها به موارد زیادی بر می گردد. در ادامه خودروبر تهران بیشتر درباره ی این مساله صحبت خواهد کرد.

در تهران مقدار زیادی از خودرو بر ها مشغول به کار هستند. یا به صورت شرکت و یا به صورت تکی مشغول فعالیت هستند. منظور از شرکت تعداد بالای خودرو بر در یک مجموعه است. که به صورت جامع دارای متخصصین و مکانیک های ماهر هستند. هزینه خودرو بر به عوامل زیادی وابسته ست:

  • نوع و مدل خودروی شما ( لوکس- تصادفی- صفر- وارداتی- مسابقه ای و…). مثلا یک ماشین لوکس وارداتی قطعا با یک پراید داخلی تفاوت دارد. هم از لحاظ هزینه بهای ماشین . و هم از لحاظ بیمه.چون هر چه ارزش خودرو بالاتر باشد هزینه خودرو بر هم افزایش پیدا میکند.
  • مقدار مسیر با محاسبه ی هر کیلومتر ( روستا – مناطق صعب العبور – زمان حمل و …).
  • نوع خودروبر ی که برای حمل آن ماشین مناسب میباشد. به طور مثال میخواهد از کفی خودروبراستفاده کند یا خودرو بر چندتایی و یا جرثقیل و …. همچنین مبدا و مقصد. از چه جایی این خودرو باید بارگیری شود. و به کجا باید حمل شود. این مسیر آیا صعب است یا راحت. و… .

کرایه خودروبر

حمل ماشین در خودروبر تهران به چه صورت است؟

در پایان قابل ذکر است که کلیه عملیات مربوط به هزینه حمل خودرو بر با کفی خودروبر تهران ، باری و لوکس بر اساس استاندارد های خاصی قابل انجام می باشد و شرکت های بار بری بر اساس منشور خاصی عمل می نمایند.

مهم نیست در کجا سکونت دارید و یا بار شما از کجا بارگیری و در کجا تخلیه می شود می توانید در هر ساعت از شبانه روز برای حمل خودرو با ما تماس گرفته و با خیال راحت بار امداد خودرو خود را به دست نیرو های مجرب و کارآزموده ما بسپارید.

برای حمل خودرو ، چند موضوع می بایست مورد بررسی قرار بگیرد

ابتدا اینکه آیا خودرویی که قصد جابجایی و ارسال آن به شهرستان را دارید ، قابلیت حرکت دارد یا خیر ؟

با پاسخ به این سوال معادلات حمل و نقل تغییر خواهد کرد.

به عنوان مثال ، برای خودروهایی که قابلیت حرکت ندارد ( تصادفی و معیوب ) استفاده از کامیونت خودروبر بسیار دشوار است.

برای کامیون های کفی می بایست خودرو حرکت نموده و وارد کفی شود.

برای این نوع خودروها می توان از کامیونت های عادی استفاده نمود.

برای این کار باید خودرو توسط جرثقیل در اتاق بار کامیونت قرار بگیرد.

هزینه خودرو بر و حمل ماشین چقدر است؟

هزینه استفاده از خدمات خودرو بر به دو عامل اصلی بستگی دارد:

1: نوع خودرو و حمل ماشین

این که خودروبر تهران خودرویی که قرار است حمل شود به چه نوع ماشین آلات و تجهیزاتی نیاز دارد در تعیین هزینه خودرو بر تاثیر بسیاری دارد. با توجه به نوع خودروی شما ماشین خودرو بر تعیین می شود و تجهیزات موردنظر اعمال می گردند. برای مثال حمل یک ماشین مسابقه ای کوچک با حمل یک خودروی صفر لوکس تفاوت زیادی دارد و تجهیزات و ماشین آلاتی که مورد استفاده قرار می گیرند با یک دیگر تفاوت دارند.

از نکات دیگر حمل ماشین و حمل خودرو میتوان نام برد

2: مبدا و مقصد حمل خودرو

مهم ترین چیزی که می تواند هزینه استفاده از خدمات خودرو بر را به شما اعلام کند، این است که قرار است خودروی خود را از کجا به کجا ارسال کنید. هرچه مسافت بیشتر باشد هزینه خودرو بر بالاتر می رود و بهتر است اشاره کنیم که کرایه خودروبر با هزینه های رقابتی برای حمل خودرو در کنار شماست.

از چه عواملی برای محاسبه کرایه خودروبر استفاده می شود؟

هنگام رزرو سرویس حمل و نقل اتومبیل . تاریخ حمل و نقل اغلب نقش بسزایی در کرایه خودروبر دارد.

بهترین سناریو ، رزرو حمل و نقل خودرو تا حد امکان قبل از روز انتقال است.

بیشترین چیزی که در کرایه خودروبر باعث افزایش قیمت می شود مسافت است. توجه به این نکته مهم است که قیمت حمل و نقل بین المللی خودرو ممکن است با حمل و نقل خودروی داخلی متفاوت باشد

حمل خودرو و کرایه خودروبر

کرایه خودروبر با ارزان ترین قیمت ، حمل خودرو با کامیون خودروبر با بیمه نامه معتبر و رایگان ، هزینه حمل خودرو به شهرستان با تخفیف ویژه را شرکت ما به شما عزیزان ارائه می دهد.

اگر قصد حمل خودرو از تهران به شهرستان و یا بین شهری با کامیون های خودروبر را دارید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ما متخصص کرایه خودروبر حمل خودرو به شهرستان با بهترین کیفیت هستیم.

شرکت ما کمترین هزینه حمل خودرو به شهرستان را به شما عزیزان ارائه می دهد.

خودروبر ایران با در اختیار گذاشتن کامیون های خودروبر مجهز فرآیند بارگیری و تخلیه را آسان می کند و حمل خودرو با بهترین کیفیت انجام می دهد.

کرایه خودروبر بیشتر بدانید

نکاتی قبل از ارسال خودرو به شهرستان با کفی خودرو بر و خودروبر تهران

خودرو خود را تمیز کنید تا قبل از تحویل مطمئن شوید هیچ مشکلی در رنگ و بدنه ماشین وجود ندارد، بهتر است از خودرو خود عکس بگیرین

حمل ماشین و کفی خودروبر در خودروبر تهران

حمل ماشین به تمام نقاط کشور , برای حمل ماشین خود می توانید با خودروبر تهران با شماره 09125522967 بصورت شبانه روزی تماس بگیرید و از خدمات خوب ما بهرمند شوید.

باید بدانید که قیمت های تریلی خودروبر ما پایین و مناسب می باشد

که این یک امتیاز بسیار بزرگ محسوب می شود .

حمل ماشین در ایران اهمیت فراوانی دارد تریلی خودروبر خودروبر تهران برای رساندن ماشین شما به مقصد از کفی خودروبر تمام هیدرولیک و تریلی خودروبر چرخگیر استفاده میکند.

 

ایران پرسپولیس جاده حمل و نقل خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر