کد خبر: 1085627 A

همه ی افراد بعد از خرید خودرو اقدام به خرید روکش برای صندلی های خود می کنند. روکش را می توان پوشش دهنده و محافظ صندلی های ماشین دانست. روکش های صندلی در انواع کیفیت ها و طرح های مختلف در بازار موجود می باشند.

با توجه به اینکه شما بیشتر در داخل ماشین می نشینید می توانید سلیقه به خرج دهید و فضای داخلی خودروی خود را زیبا و جذاب کنید. روکش صندلی ماشین از مواردی است که روی زیبایی داخل ماشین بسیار تاثیر گذار است و می توانید با انتخاب روکش مناسب ظاهر زیبایی به ماشین خود ببخشید و از سپری کردن لحظات خود در ماشین لذت ببرید.

انواع روکش های صندلی ماشین

روکش های صندلی ماشین دارای جنس های مختلفی می باشد. اگر تا به حال به جنس روکش های صندلی ها دقت کرده باشید متوجه می شوید که روکش ها دارای تنوع جنسی می باشند. روکش ها دارای مدل های پارچه ای، چرمی و ترکیب چرم و پارچه می باشند. هرکدام از روکش ها دارای مزیت هایی می باشند که باعث انتخاب آن توسط مشتری می شود.

روکش های پارچه ای

روکش های پارچه ای دارای تنوع بسیار بالایی در طرح و رنگ نسبت به جنس های دیگر می باشند که قدرت انتخاب بالایی را در اختیار خریداران می گذارد. روکش های پارچه ای ممکن است از جنس مخمل و یا جیر باشند. این روکش ها دارای دوام بالایی می باشند و در هنگام نشستن عرق نمی کنند. روکش های پارچه ای گرما را به خود جذب نمی کنند و در تابستان سرد نمی شود و در برابر دما معتدل عمل می کند. عیبی که این روکش دارد مشکل پاکسازی و تمیز کردن آن است که اگر کثیف شوند یا لکه رنگ بر روی آن ها به جا ماند به سختی پاک می شوند و باید به طور کامل شسته شوند.

روکش های چرمی

روکش های چرمی بسیار زیبا و جوان پسند می باشند و تمیز کردن آن ها راحت تر از روکش های پارچه ای و ترکیبی می باشد. در این جنس اب نفوذ نمی کند در نتیجه اگر چیزی روی آن بریزد به خود صندلی نفوذ نمی کند. این روکش ثبات رنگی بالا و دوام بالایی  دارند. اما عیبی که بر این روکش ها وارد است جذب دما توسط آن هاست این روکش ها در تابستان گرما را جذب می کنند و باعث گرمای بیش از حد فضای ماشین می شوند و در زمستان سرما ره به خود جذب می کنند و باعث می شود سرنشین سرما را بیشتر حس کند.

روکش های ترکیبی

روکش های ترکیبی پارچه و چرم دارای ظاهری جذاب و بسیار شیک می باشند. در طراحی این روکش ها بسیار دقت شده به طوری که بخشی از روکش ها که در تماس با بدن سرنشینان می باشد جنس روکش از پارچه می باشد و در بقیه ی نقاط روکش از جنس چرم است که باعث شده از مزایای هردو جنس استفاده شود و عیب های جنس های چرمی و پارچه ای تا حدودی رفع شوند. به عنوان مثال در زمستان و تابستان دما توسط روکش انتقال داده نمی شود.

نکات مهم در انتخاب رنگ مناسب برای روکش صندلی

برای انتخاب رنگ مناسب برای روکش یا می توانید رنگ های ضد انتخاب کنید یا رنگ هماهنگ با اجزای خودرو. برای اینکه رنگ هماهنگ انتخاب کنیم باید رنگی در نظر بگیریم که با رنگ داخلی اتاق و کمربند ایمنی هماهنگ باشد اما در انتخاب رنگ تضاد باید دقت کنید که درست انتخاب کنید که بسیار زیبا دیده شود در غیر این صورت حتی باعث بد به نظر رسیدن آن می شود. در این نوع رنگ، باید دو رنگ تضاد را در ترکیب هم برای صندلی انتخاب کنید به طوریکه روشن و تیره بودن رنگ داخلی اتاق نیز در نظر گرفته شود.

22

روکش خوب چه ویژگی هایی دارد؟

  • بهتر است در انتخاب روکش مناسب برای خودروی خود توجه داشته باشید که روکشی انتخاب کنید که در برابر خراش و ساییدگی مقاوم باشد و رنگ پذیر نباشد.
  • یک روکش خوب باید دارای قابلیت شست و شو و پاکسازی آسان باشد تا در هنگام کثیف شدن به راحتی بتوانیم آن را تمیز کنیم.
  • سعی کنید در انتخاب رنگ روکش دقت کنید تا رنگ مناسبی انتخاب کنید که باعث دلزدگی نشود.
  • روکش خوب نباید تعرق بالایی داشته باشد و تعرق آن حداقل باشد.
  • روکش مناسب باید فابریک باشد که مطابق با صندلی ها باشد.
  • روکش نباید در برابر نور خورشید تغییر رنگ بدهد و رنگ آن باید مدت طولانی ای ثابت بماند.

روکش صندلی خوب از کجا بخریم؟

اگر شما جزو افرادی می باشید که تمیز، مرتب و سالم بودن صندلی خودرو برایتان مهم می باشد بهتر است برای خرید روکش صندلی به فروشگاه تجهیزات جانبی خودرو مراجعه کنید و روکش متناسب با خودروی خودتان را انتخاب کنید. علاوه بر فروشگاه تجهیزات جانبی می توانید به صورت اینترنتی نیز روکش دلخواه خود را خریداری کنید.

33

این روزها اینترنت جزء جدانشدنی زندگی انسان ها شده است که بسیاری از فعالیت های روزانه خود را همانند: خرید، فعالیت های بانکی و غیره را از طریق اینترنت انجام می دهند. از طریق اینترنت به آسانی می توان روکش دلخواه خود را تهیه کرد. شما می توانید با خیال راحت در منزل و یا محل خود بنشینید و طرح های مختلف روکش را ببنید و سپس سفارش دهید اما توجه داشته باشید برای خرید اینترنتی باید به یک فروشگاه اینترنتی معتبر مراجعه کنید.

یکی از راه هایی که می توانید متوجه قابل اعتماد بودن فروشگاه شوید نظر مشتریان می باشد. اگر پیام مشتریان رضایت بخش بودند تا حدودی نشان دهنده ی قابل اعتماد بودن  فروشگاه اینتنرنتی می باشد.

فروشگاه تهلوکس می تواند گزینه ی مناسبی برای خرید روکش صندلی برای خودروی شما باشد. با مراجعه به سایت tehlux.com می توانید انواع روکش های صندلی و لوازم جانبی خودرو(عرق گیر صندلی، محافظ صندلی حیوانات خانگی، دور فرمان، کوسن، کف پایی، پشت گردنی، کنسول وسط، پشت سری صندلی، کفی صندلی عقب و کاور کمربند) و قیمت آن ها را در فروشگاه مشاهده و سپس روکش مورد نظر را خریداری نمایید.

44

این فروشگاه اینترنتی ( تهلوکس ) دارای کیفیت بالا می باشد که رضایت مشتریان برای این مجموعه در اولویت قرار دارد و سعی بر راضی نگه داشتن مشتریان دارند تا روز به روز بر تعداد مشتری های خود بیافزاید. در این فروشگاه انواع مختلف روکش ها برای خودرو های مختلف همچون پراید، سمند، تیبا و... موجود می باشد.

روکش صندلی ماشین روکش صندلی خوب تهلوکس فروشگاه تهلوکس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر