کد خبر: 1083585 A

خرید ویو اینستاگرام

ویو یا بازدید اینستاگرام یکی از بخش های مهم در آمار اینستاگرام میباشد و افراد زیادی با خرید ویو اینستاگرام آمار بازدید پیج خود را افزایش میدهند. همانطور که می دانید پست های قابل اشتراک گذاری در اینستاگرام می تواند شامل ویدیو ها نیز باشد که ویدیو ها می تواند برای پست ویدیویی تا سقف یک دقیقه و برای پست IGTV تا سقف 60 دقیقه آپلود شوند.

در میان مطالبی که در اینستاگرام اشتراک گذاری می شوند پست های ویدیویی اهمیت دیگری دارد ، زیرا در زیر ویدیو آپلود شده علاوه بر تعداد لایک و کامنت تعداد بازدید ویدیو نیز نشان داده می شود که ویو اینستاگرام می باشد و نیز بسیاری از مطالب در قالب عکس نمیگنجد و نشان دادن آنها در قالب ویدیو لطف دیگری دارد، و بدون شک بالا بودن تعداد بازدید ویدیو یا همان ویو برای صاحب پیج بسیار ارزشمند است، اما می توانید دیگران را مجاب به دیدن پست ویدیویی خود کنید؟ مطلب باید تا چه اندازه جذاب باشد تا بتواند همه سلیقه ها را پوشش دهد و بازدید ویدیو را بالا ببرد؟ چقدر باید زمان بگذرد تا تعداد بازدید ویدیو تان به حد دلخواه برسد؟

از این رو خرید ویو اینستاگرام تا حد زیادی پاسخ دادن به این سوالات را ساده کرده و حتی پیشروی در این زمینه را نیز برای شما به ارمغان می آورد.

مزایای خرید ویو یا بازدید اینستاگرام

این نکته را در نظر داشته باشید که داشتن تعداد بالای فالوور اینستاگرام این انتظار را در دیگران ایجاد می کند که پست های ویدیویی شما نیز باید تعداد لایک و ویو بالایی داشته باشد ، همانگونه کا با خرید لایک اینستاگرام میتوانید تعداد لایک اینستاگرام خود را افزایش دهید، با خرید ویو نیز میتوانید بازدید های خود را افزایش دهید. اشتراک گذاری ویدیو ها و تولید محتوا های خاص و کپی نشده کار دشواری است و شما نمیتوانید ویدیو های پست شده تان را به دید عده قابل توجهی برسانید تا ویو پست شما بالا برود. لذا با خرید ویو اینستاگرام نیمه ی بیشتر راه را طی می کنیدو میتوانید نسبت به رقیبان پیشروی قابل چشمگیری داشته باشید. وقتی یک کاربر قبل از مشاهده کامل ویدیو شما تعداد بازدید پست را ببیند و متوجه بالا بودن تعداد ویو آن شود بدون شک ترغیب به باز کردن و دیدن پست می شود و بدین ترتیب ویو پست شما بیشتر و بیشتر می شود. خرید ویو اینستاگرام مزایای دیگری نیز دارد که در زیر به آن ها اشاره می کنیم :

  • افزایش اعتبار و ارزش ویدیو شما؛

بالا بودن تعداد بازدید یک ویدیو نشان از این دارد که این پست بار ها و بارها توسط کاربران مشاهده شده و توسط عده ی زیادی به اشتراک گذاشته شده ، پس قطعا محتوای جالب و قابل دیدنی دارد و به این ترتیب توسط کاربرها مشاهده می شود. کاربران اینستاگرام تمایل به دین پست هایی دارند که از قبل تایید شده باشد و بالا بودن تعداد ویو یک پست ویدیویی نشان از تایید شده بودن آن پست دارد. لذا افراد در دیدن این قبیل ویدیو ها درنگ نمی کنند و هرچه بیشتر دیده شدن پست شما افزایش تعداد بازدید را به همراه دارد که به افزایش ارزش و اعتبار پست شما کمک شایانی می کند.

  • بالا رفتن تعداد لایک واقعی؛

هنگامی که کاربران اینستاگرام با ویدیویی رو به رو می شوند که تعداد ویو بالایی دارد به طبع ویدیو را مشاهده می کنند و اگر با محتوای ویدیو ارتباط بر قرار کنند بدون شک ویدیو را لایک می کنند ، از این رو تعداد لایک های واقعی نیز بالا می رود. جمع آوری لایک ارگانیک و فرستادن و اشتراک گذاری ویدیو برای عده ی زیادی از کاربران با هدف دیده شدن و لایک شدن کار ساده ای نیست اما با خرید ویو اینستاگرام این کار نیز ساده می شود و در این زمینه بازخورد بهتری خواهید داشت.

  • پست شما وارد اکسپلور می شود؛

از الگوریتم های مهم اینستاگرام این است که اگر پستی در ساعات اولیه اشتراک گذاری خود به تعداد بالای لایک و ویو توسط کاربران دست پیدا کند وارد اکسپلور می شود. در قسمت اکسپلور ویدیو شما بدون نیاز به فرستادن و اشتراک گذاری به سایر کاربران در معرض دید عده ی بسیار زیادی در سراسر دنیا قرار می گیرد و باعث افزایش لایک و بازدید هرچه بیشتر پست شما می شود ، در این قسمت هر ویدیو پس از ویدیو دیگر پخش می شود و با خرید ویو اینستاگرام احتمال اینکه ویدیو شما در اکسپلور پخش شود بسیار زیاد است.

  • بالا رفتن فالوور واقعی اینستاگرام؛ رونق کسب و کار؛

درصد بسیار بالایی از کاربران پیجی را فالو می کنند که بازدید پست های آن بالا باشد. وقتی که کاربران پستی با تعداد ویو بالا میبینند و متوجه بالا بودن تعداد بازدید آن می شوند برای دیدن سایر پست های پیج شما وارد صفحه تان می شوند ، افزایش بازدید صفحه اینستاگرام شما باعث افزایش فالوور های واقعی شما می شود و افراد می خواهند پیجی که ویدیو هایی با بازدبد بالا می گذارد را دنبال کنند ، لذا شما می توانید فالوور های واقعی جذب کنید ، در حالی که جذب فالوور واقعی اینستاگرام اصلا کار ساده ای نیست. اگر چه با خرید فالوور ارزان اینستاگرام این دشواری را نیز نخواهید داشت و براحتی میتوانید فالوور های خود را افزایش دهید. حال با افزایش فالوور و به طبع افزایش بازدید صفحه اینستاگرام شما ، اگر متن بیو اینستاگرام شما حاوی آدرس وب سایت یا آدرس سایر صفحات مجازی شما (از قبیل facebook ، tweeter ، clubhouse ) که در ارتباط با شغل و تجارتتان باشد ، بازدید آنها را نیز بالا برده اید و به کسب و کارتان روتق بخشیده اید ، در صفحات مجازی مشتری های شما همان بازدبد کنندگان و کاربران صفحات هستند که با ترفند هایی که گفته شد می توانید به تعدادشان روز به روز اضافه کنید ، به فالوور های دیگرپلتفرم هایی که موازی با اینستاگرام در حال رشد هستند اضافه کنید و اطمینان داشته باشید که این چرخه برای شما سودمند خواهد بود و می توانید برند خود را در کمترین زمان ممکن به دنیا معرفی کنید.

خرید ویو

نکات مهم در خرید ویو اینستاگرام

  • این نکته را نیز در نظر داشته باشید که داشتن فالوور بالا برای دنبال کنندگان شما ، توقع افزایش ویو در پست ها را نیز به همراه دارد .بنابراین با خرید بازدید و ویو می توانید بازخورد بهتری از فالوور ها دریافت کنید و بهتر است در این راه به کیفیت لایک‌ها نیز توجه داشته باشید؛ خرید لایک و فالوور های بی کیفیت، می‌تواند باعث سقوط صفحه و در نتیجه بی اعتمادی کاربران شود. خرید لایک اینستاگرام  می‌تواند تاثیری چشمگیر در جذب مخاطبان و مشتریان بیشتر به سمت کسب و کار شما داشته باشد. لذا این موارد را در هنگام خرید های خود در ذهن خود داشته باشید.
  • نکته مهم دیگر داشتن کامنت به تعداد کافی در زیر پست ها می باشد ، پیجی که دارای فالوور زیاد است ، تعداد ویو پست هایش نیز زیاد است ، لایک بالایی هم خورده است ، چرا باید تعداد کامنت هایش در مقایسه با سایر فاکتورها کمتر باشد؟ این سوال تعجب کاربران و بی اعتمادی آنها را بر می انگیزد ، لذا با خرید کامنت اینستاگرام نیز از به وجود آمدن این قبیل سوالات جلوگیری کنید.
  • فاکتور های دیگری که در خرید ویو اینستاگرام حائز اهمیت است : کیفیت ، سرعت و هزینه می باشد. قرار نیست برای افزایش ارزش پیجتان هزینه های هنگفتی بپردازید ، و همواره سعیتان بر این باشد بهترین کیفیت و بالاترین سرعت را در سرویس ها انتخاب کنید.

از این رو پیشنهاد ما برای خرید امن خدمات اینستاگرام و داشتن اطمینان از کیفیت و سرعت خدمات مجازی سایت خرید ویو می باشد که آماده ارائه هرگونه خدمات اینستاگرام از جمله فروش ویو اینستاگرام با کیفیت بالا به شما کاربران عزیز می باشد.

خرید ویو اینستاگرام خرید ویو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر