کد خبر: 1083582 A

گسترش اینترنت باعث شده تا بسیاری از کالاها و خدماتی که در یک نقطه جهان تولید و آماده عرضه شده‌اند، در تمامی نقاط کره زمین قابل خریداری و دریافت باشند. بر این اساس بسیاری از افراد در سراسر دنیا خرید از آمازون و خرید از سایت های خارجی دیگر را به عنوان راهکاری مناسب برای کنار زدن مرزهای سیاسی و جغرافیایی به کار میگیرند تا به سادگی به هر آنچه نیاز دارند دست پیدا کنند.

در این میان، اعمال تحریم های اقتصادی علیه کشور عزیزمان ایران باعث شده تا بسیاری از اوقات نتوانیم به سادگی برای خرید محصولات خارجی به صورت مستقیم اقدام کنیم، اما این وب سایت نیازیتو این محدودیت ها را برای ایرانیان عزیز برداشته تا همانند شهروندان تمام کشورهای جهان بتوانیم بدون محدودیت های در نظر گرفته شده به هر آنچه میخواهیم دست پیدا کنیم.

چرا خرید از آمازون و سایت های خارجی ضروری است

تصور کنید که به دنبال کالایی هستید که در بازار ایران پیدا نمی شود یا برای خرید آن باید زمان زیادی را صرف کنید تا بتوانید فروشنده آن را پیدا کنید.

برای به دست آوردن این کالا و امکان خرید آن تنها دو راه برای شما باقی می ماند، روش اول این است که از فردی آشنا که در خارج کشور زندگی می کند درخواست کنید تا کالای مذکور را برای شما خریداری کند و با پست های بین المللی برایتان بفرستد یا اینکه به سادگی و بدون نیاز به زحمت دادن دیگران به سادگی اقدام به خرید از آمازون و خرید از سایت های خارجی کنید و در مدت زمانی معقول کالای مورد نظر خودتان را خریداری کنید. در روش اول دردسرهای بسیار زیادی وجود دارد که از جمله آنها می توان به روش پرداخت هزینه و موارد دیگر اشاره کرد.

این در حالی است که به کار گرفتن سرویس های ارائه دهنده خدمات خرید بین المللی راهکاری بسیار ساده و تایید شده است که باعث می شود تا به اصطلاح، دیگر نیازی به «رو انداختن به دوستان و آشنایان» نداشته باشید و از طرف دیگر بدون هیچ گونه محدودیتی محصول مورد نظر خودتان را خریداری کنید. شما در این روش حتی نیازی به نگرانی برای پرداخت بین المللی هزینه محصول و حمل آن به محل زندگی خود را ندارید و به سادگی می توانید با پرداخت هزینه ای بسیار معقول آن را مقابل درب منزل دریافت کنید. در این روش پرداخت ها به صورت ریالی انجام میشود و حتی نیازی به پرداخت هزینه از طریق صرافی ها یا خرید مستر کارت و ویزا کارت های گران قیمت برای خرید یک محصول را نخواهید داشت.

 

خرید از آمازون نیازیتو

آیا خرید از آمازون و خرید از سایت های خارجی به صرفه است؟

پاسخ به این موضوع به طول کامل وابسته به نوع و ماهیت کالای مورد نظر شما دارد. برخی از کالاها از طرف تاجرها به صورت عمده وارد کشور می شوند و در مجموع هزینه حمل بسیار کمی برای حمل کالای عمده از طریق راه‌های بازرگانی برای آنها پرداخت می شود.

این موضوع باعث میشود تا شما تنها یک ضریب بسیار کم از هزینه حمل کلی بازرگانان به همراه سود کلی آنها را پرداخت کنید که در بسیاری از موارد این موضوع به نفع شما تمام خواهد شد. البته باید به یاد داشته باشید که در بسیاری از اوقات شما باید مراقب محصولات تقلبی خاص هم باشید.

تصور کنید که به دنبال یک لباس ورزشی اورجینال هستید یا عطری خاص از یک برند ویژه را می خواهید که نمی دانید فروشندگان داخل بازار ایران نسخه اصلی آن را به شما میفروشند یا همچنان هزینه بالایی را بابت یک کالای اصطلاحا «فیک یا جعلی» از شما می گیرند، اما اگر کالایی خاص را مدنظر داشته باشید که در بازار ایران به صورت عمده پیدا نمی شود یا از اصل بودن کالایی که توسط فروشندگان داخلی عرضه می شود شک داشته باشید، بهترین راه استفاده از خدمات خرید از آمازون و سایت های خارجی دیگر است.

خرید از آمازون و خرید از سایت های خارجی به چه صورت است

برای خرید از سایت‌های خارجی مثل آمازون و سایت های خارجی دیگر کافی است محصول مورد نظر خودتان را در آن وب سایت پیدا کنید و پس از آن اقدام به ارائه لینک محصول مورد نظر به وب سایت مورد نظر بدهید. وب سایت نخارجی در مدت زمانی کوتاه اطلاعات مربوط به محصول را به شما نشان می دهد. این اطلاعات شامل قیمت ًریالی محصول مورد نظرتان به همراه هزینه گمرک و حمل محصول می شود که به صورت کاملا معقول و قابل قبول در نظر گرفته شده تا به سادگی محصول مورد نظر را خریداری کنید.

انجام این کار باعث می شود تا به سادگی بتوانید به لباس، لوازم بهداشتی، عطر و ادکلن و حتی ابزارهای الکترونیکی و بسیاری از محصولاتی که شاید در ایران پیدا نشوند یا خرید آن ها کاری دشوار باشد دسترسی داشته باشید. برای این منظور کافی است محصولات خود را از سایت معتبر سفارش دهید تا آنها از طریق پست های جهانی برای شما ارسال شوند.

نیازیتو بزرگترین دایرکتوری کسب و کار‌های  ایران

جمع بندی

وب سایت نیازیتو به عنوان مرجعی کامل برای ارائه خدمات مختلف به صورت اینترنتی به شما کمک می کند تا در سریع ترین زمان ممکن خدماتی نظیر خرید از آمازون، خرید از سایت های خارجی و مشاوره ازدواج و مشاوره تحصیلی را دریافت کنید. نیازیتو تلاش دارد تا تمامی نیازهای کاربران ایرانی را از طریق بستر اینترنت برطرف کند تا کاربران به راحتی بتوانند هر آنچه می خواهند را در ساده ترین راهکارهای ممکن همراه با بهترین قیمت و در سریع ترین زمان ممکن را دریافت کنند. این مجموعه با ایجاد یک پلتفرم مناسب، امکان استفاده آسان از اینترنت را برای حذف محدودیت ها و انجام تمامی کارهای لازم برای زندگی روزمره و تجاری شما با معرفی مشاغل معتبر و حرفه ای فراهه کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه به آدرس سایت niazito.com مراجعه فرمایید.   

 

خرید از آمازون خرید از سایت های خارجی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر