کد خبر: 1082527 A

کوله پشتی یک کالا ضروری برای دانش آموزان و دانشجویان می باشد.البته با توجه به ترندها و سبک های جدید دیگر کوله پشتی فقط برای دروان دانشگاه و مدرسه نمی باشد و حتی در دروان کرونا نیز خرید و فروش کوله پشتی دخترانه وجود دارد.

علت محبوبیت این نوع کیف این است که کوله پشتی ها آسیب کمتری را به شانه و کمر وارد می کنند و بهترین و راحت ترین شرایط حمل را در بین سایر کیف ها دارند.

در ادامه قصد معرفی بهترین فروشگاه های اینترنی کیف و کوله پشتی را داریم:

دیجی کالا و دیجی استایل:

فروشگاه دیجی کالا سال هاست که فعالیت خود را در فروش انواع کالاها از جمله کیف و کوله پشتی آغاز کرد است و در حال حاضر با ایجاد امکان فروشنده شدن، طیف گسترده ای از فروشنده های کشور را در فروشگاه خود آورده است. تنوع محصولات در دیجی کالا بسیار بالاست و شاید این مزیت دیجی کالا بیش تر باعث گیج شدن مخاطب شود تا انتخاب دقیق تر.

پاپیون بگ:

پاپیون بگ، که فروشگاه فیزیکی آن در اصفهان است و قدمت بیش از 30 سال در خیابان سپه اصفهان دارد چند سالی است که فعالیت خود را در فضای مجازی نیز شروع کرده است.این فروشگاه با قرار دادن محصولات گزیده و گلچین تلاش در راحت کردن فرایند انتخاب برای مشتری کرده است و در هر دسته از محصولات این فروشگاه کیف بی کیفیت دیده نمی شود. به طوری که در هر رنج قیمت تنها محصولاتی آورده شده است که قیمت قابل قبولی دارد.

برای مشاهده کوله پشتی های دخترانه این فروشگاه بر روی لینک زیر کلیک کنید:

https://papionbag.com/product-category/women-bag/women-backpack/

بانی مد:

بانی مد چند سالی است که در زمینه مد و استایل در فضای مجاری فعالیت می کند و تمرکز اصلی آن بر روی کالاهای برند است. اگر شما جز کسانی هستید که مبلغ قابل توجهی را برای خرید خود کنار گذاشته اید، احتمالا بسیار زیاد کوله پشتی مورد نظرتان را در بانی مد پیدا خواهید کرد.

123کیف:

فروشگاه 123کیف تمرکز بر روی چند برند خاص مثل فوروارد، تاگوس الکسا و... را دارد و لازمه خرید از این فروشگاه این است که به برندهای موجود در این فروشگاه علاقه داشته باشید.

کیف پیک:

کیف پیک با ایجاد تنوع در محصولات و برندهای موجود در سایت خود تلاش در راضی نگه داشتن مشتریان خود را دارد. این سایت هرچند از نظر زیبایی، نظر مخاطب را جذب نمی کند اما محصولات منتوعی دارد.

اصفهان ایران خرید و فروش دانش آموزان و دانشجویان مدرسه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر