کد خبر: 1082525 A

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های اغلب پدران و مادران، کیفیت تحصیل فرزندشان است. اگر شما هم از همین افراد هستید که برای هر سال تحصیلی دنبال بهترین مدرسه می‌گردید تا با خیالی راحت فرزندتان را راهی درس و تحصیل کنید، این مطلب را از دست ندهید. چراکه قصد داریم مدرسه علامه طباطبایی، یکی از مدارس برتر تهران را به شما معرفی کنیم.

در مدرسه علامه طباطبایی چه خبر است؟

مدرسه علامه طباطبایی یکی از مراکز جامع تحصیل است که برای پوشش همه پایه‌ها و مقاطع تحصیلی، شعب مختلفی دارد. بنابراین اگر فرزندتان را برای تحصیلات دوره ابتدایی به این مدرسه بفرستید، می‌توانید تا آخرین روز تحصیل، او را از دانش‌آموزان علامه طباطبایی بدانید.

اولین شعبه مدرسه علامه طباطبایی در سال 1372 در میرداماد تاسیس شد. این مدرسه به لطف سال‌ها کار، تجربه و دانش بسیار زیادی دارد و یکی از 5 مدرسه برتر تهران محسوب می‌شود.

سطح علمی بالای مدرسه باعث شده هر سال در مسابقات علمی مختلف مثل مسابقات ریاضی، نجوم، شیمی و... مدال‌های طلا و نقره مختلفی کسب کند. علامه طباطبایی اغلب این رتبه‌های برتر را از دبیران باتجربه و شیوه‌های آموزشی کاربردی خود دارد.

در مجموع می‌توان گفت این مدرسه یکی از نظر سطح علمی شرایط بسیار ایده‌آلی دارد و اغلب دانش‌آموزان آن توانسته‌اند در کنکورهای مختلف رتبه‌های درخشانی کسب کنند. بنابراین در صورتی که فرزند شما به ویژه در دوره متوسطه اول پایه‌های هفتم تا نهم در این مدرسه تحصیل کند، تا حد خوبی آینده خود را تضمین کرده است.

برای پذیرش در پایه هفتم، هشتم یا قبولی در پایه نهم مدرسه علامه طباطبایی شرایط مختلفی مثل معدل بالا، مصاحبه با خانواده و... برقرار است. بنابراین باید در دی ماه سال جاری در سایت علامه طباطبایی ثبت‌نام کنید تا برای مصاحبه و... با شما تماس گرفته شود. در نظر داشته باشید اگر فرزند شما در دوره ابتدایی از داش‌آموزان این مدرسه نباشد، باز هم شانس قبولی در مقاطع تحصیلی دوره متوسطه اول را خواهد داشت.

امکانات و خدمات رفاهی علامه طباطبایی

طبیعی است که همه والدین بخواهند فرزندشان در شرایط رفاهی و با خدمات و تجهیزات کافی تحصیل کند. این مدرسه هم سعی کرده از نظر شرایط رفاهی، وضعیت مطلوبی برای دانش‌آموزان فراهم کند.

اغلب شعبه‌های مدرسه به ویژه برای سال تحصیلی نهم امکانات تحصیلی خوبی دارند. از جمله خدمات و امکانات این مدرسه می‌توان به سالن غذاخوری، سالن ورزشی با وسایل ورزشی مختلف، آزمایشگاه‌های مجهز علوم مختلف مثل فیزیک و شیمی، کارگاه‌های آموزشی گوناگون برای رشد مهارت‌ها و... اشاره کرد.

کنار همه این موارد عمومی و محیطی، کلاس‌های آموزشی و فوق‌برنامه‌های مختلفی هم در این مدرسه برگزار می‌شود. دانش‌آموزان با تحصیل در این مدرسه می‌توانند از کلاس‌های مختلفی مثل کلاس‌های پژوهشی، زبان خارجه، رباتیک، کلاس‌های المپیاد و کنکور، کلاس نجوم و... بهره‌مند شوند.

بالا بردن شانس قبولی در مدرسه علامه طباطبایی

اگر می‌خواهید شانس قبولی فرزندتان در مدرسه بسیار حرفه‌ای و کاربلد علامه طباطبایی را بالا ببرید، باید آمادگی علمی او را بالا ببرید تا در آزمون ورودی مدرسه علامه طباطبایی و پس از آن در مصاحبه‌های آن پذیرفته شود.

اما به نظر شما در حال حاضر فرزندتان از نظر سطح علمی چنین شرایطی را دارد؟ احتمالا پاسخ شما منفی باشد.

در این صورت پیشنهاد می‌کنیم برای بهبود وضعیت تحصیلی فرزندتان و قبولی در پایه نهم این مدرسه، برای او یک دبیر تدریس خصوصی نهم استخدام کنید. اگر یک برنامه جدی برای این منظور دارید، بهترین گزینه پیش روی شما، گروه آموزشی کاراتدریس است.

کاراتدریس که تشکیل‌شده از جمع دبیران ریاضی مختلفی است، با مدیریت حرفه‌ای مهندس پژمان ابراهیمی فعالیت می‌کند. این تیم کاربلد چندین سال است که در حوزه آموزش و تدریس خصوصی ریاضی پایه‌های تحصیلی مختلف فعال هستند. تفاوتی ندارد فرزند شما چه سطح علمی داشته باشد، دبیران گروه آموزشی کاراتدریس به خوبی می‌توانند با آموزش‌های کاربردی او را برای قبولی در آزمون ورودی مدرسه علامه طباطبایی آماده کنند.

بانک سوالات ارزشمند، آشنایی با آخرین تغییرات کتب درسی محاسباتی مانند ریاضی، دیفرانسیل، جبر و احتمال و...، تسلط بر شیوه‌های آموزشی نوین، آشنایی کامل بر متدهای آموزشی مدارس برتر تهران، توانایی کار با دانش‌آموزان مختلف در رده‌های سنی گوناگون، تسلط کامل بر نحوه آزمون ورودی مدارس برتر تهران و... از جمله نقاط قوت این تیم آموزشی هستند.

خدمات مختلف کاراتدریس

تیم آموزشی کاراتدریس فقط به آموزش و تدریس خصوصی ریاضی کاراتدریس نمی‌پردازد و خدمات متنوعی دارد.

یکی از برجسته‌ترین خدمات آموزشی این تیم، حل تمرین ریاضی است. در صورتی که فرزند شما در طول تحصیل در مدرسه علامه طباطبایی با مباحث ریاضی خود درگیر بوده و برای حل سوالات ریاضی با مشکل خاصی مواجه است، می‌تواند سوالات ریاضی خود را برای تیم کاراتدریس ارسال کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخ سوالات را دریافت کند.

دبیران ریاضی تیم کاراتدریس نه تنها حل سوال، بلکه راه حل آن را با توضیحات کامل برای دانش‌آموزان ارسال می‌کند تا آن‌ها بتوانند نکات پنهان هر سوال را به درستی متوجه شده و درک کنند.

همه دبیران این تیم برای تدریس خصوصی ریاضی، می‌توانند به تناسب نیازمندی دانش‌آموز به صورت آنلاین یا حضوری فعالیت داشته باشند. کافی است هر دانش‌آموزی شرایط تحصیلی خود را مشخص کند تا ارتباط با دبیر، شیوه پیشبرد آموزش و تدریس و... برایش مشخص باشد.

چطور می‌توانید از خدمات کاراتدریس استفاده کنید؟

برای استفاده از خدمات کاراتدریس کافی است به سایت این مجموعه به آدرس Karatadris.com مراجعه کرده و از طریق شماره تماس‌های درج شده در سایت با این تیم آموزشی تماس بگیرید.

مهندس پژمان ابراهیمی پس از گفتگو با والدین و دانش‌آموز، شرایط تحصیلی، حساسیت‌ها، سطح علمی، وضعیت خانوادگی، هدف تحصیلی و مدرسه و... را مشخص خواهد کرد و پس از آن متناسب با شرایط تحصیلی دانش‌آموز بهترین و سازگارترین دبیر را به او معرفی خواهد کرد.

این موضوع باعث می‌شود دانش‌آموز بتواند با یک دبیر مناسب و حرفه‌ای، شرایط تحصیلی بهتری پیدا کند. چراکه هرچه ارتباط دبیر و دانش‌آموز صمیمی‌تر و بهتر باشد، احتمال اینکه دانش‌آموز راحت‌تر سوالات خود را بپرسد، با دبیر تعامل داشته باشد و بتواند وضعیت درسی بهتری پیدا کند، بالاتر خواهد بود.

اگر شما هم از خدمات کاراتدریس استفاده کرده‌اید، می‌توانید نظرتان را درباره دبیران تدریس خصوصی ریاضی کاراتدریس بنویسید تا سایر کاربران هم از تجربه شما بهره ببرند.

کاراتدریس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر