کد خبر: 1081534 A

تسلا افتخار انتقال صدا، یعنی اختراع رادیو را به نام خود کرد. امروز تسلانت با اعتبار نیکولا تسلا به بازار آمده تا بهترین خدمات و محصولات تحت شبکه ویپ از قبیل تلفن تحت شبکه ویپ را ارائه دهد. آنچه تسلانت را ملزم به پیشرفت و ارائه بهترین خدمات و محصولات می کند، رضایت و پیشرفت کسب و کار شماست.

این مقاله را بخوانید تا تسلا نت را بیشتر بشناسید. واقعا چرا باید تلفن تحت شبکه خود را از تسلانت تهیه کنیم؟

ارتباطات سازمانی و فروشی از جنس تسلانت

مراکز تلفن کسب و کارها علاوه بر زیرساختی پایدار و بروز نیازمند تلفن تحت شبکه ای با امکانات بالا می باشد. برقراری ارتباط سریع و با کیفیت همچنین استفاده از امکانات نرم افزار مرکز تلفن و مرکز تماس مانند کنفرانس صوتی و تصویری و … نیازمند تلفنی با امکانات ذکر شده می باشد.

از طرفی شما باید از چندین حق انتخاب برخوردار باشید تا بین برندهای متنوع تلفن تحت شبکه ویپ، آنچه مورد نیاز کسب و کار شماست را برگزینید. تسلانت با در برداشتن تمامی برندهای معتبر تلفن ویپ از قبیل لنایزر، گرند استریم و … این امکان را برای شما فراهم می نماید.

تسلانت مشاور شما در خرید تلفن تحت شبکه ویپ

کارشناسان تسلانت با ارائه مشخصات دقیق و فنی تلفن های ویپ، شما را از تمامی امکانات محصول مدنظر آگاه می کنند و توضیحات کارشناسانه به کار رفته در توضیحات محصول، به شما در انتخاب ویپ کمک بسزایی می کند.

این پایان خرید تلفن تحت شبکه ویپ نیست! شما می توانید با کارشناسان متخصص تسلانت تماس برقرار کنید تا در راستای خرید محصول با کمال افتخار به شما مشاوره رایگان بدهند تا بهترین انتخاب را انجام دهید.

5600

مرکز تماسی با تلفن تحت شبکه ویپ

اگر کسب و کار شما با مشتریان و مخاطبانی خارج از سازمان در تماس است، قطعا اپراتور های مرکز تماس شما باید از تلفن هایی با امکانات بالا استفاده کنند. سرعت و کیفیت، از الزامات اولیه مرکز تماس است تا نتیجه آن سود آوری و فروش بیشتر باشد.

تلفن های تسلانت برای مراکز تماس طراحی شده است. آنچه تجربه به ما ثابت نموده است، استفاده از تلفن های بخصوصی در مراکز تماس باعث بالا بردن بازده اپراتور های شما میشود. برای معرفی تلفن تحت شبکه VoIP مذکور با تسلانت تماس برقرار نمایید.

تسلانت در کنار شما حتی اگر تلفن ویپ نمی خواهید

تسلا نت صرفا تلفن اینترنتی ارائه نمی دهد؛ شما اگر خط آنالوگ ثابت دارید و خواهان بهره مندی از مرکز تماس و مرکز تلفن هستید می توانید از گیت وی (Gateway) یا مبدل استفاده نموده تا خط آنالوگ خود را به دیجیتال تبدیل کرده و از قابلیت های آن استفاده کنید.

تسلانت علاوه بر تلفن تحت شبکه ویپ، گیتوی های برندهای معتبر بازار را با تعداد پورت های مختلف ارائه کرده است. مهم این است که شما چه چیزی میخواهید، آن را با تسلانت در میان بگذارید تا بهترین مشاوره را در خرید تلفن ویپ تحت شبکه و گیت وی دریافت کنید. تسلانت برای راه اندازی مرکز تماس و تلفن، در کنار شماست. تسلانت با آدرسTeslaNet.ir  در خدمت شماست.

 

تسلانت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر