کد خبر: 1080244 A

دکتر مرتضی غلامپورفرد عضو اسبق کمیسون اقتصادی فدراسیون هندبال ایران در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد.

آقای دکتر مرتضی غلامپورفرد عضو اسبق کمیسون اقتصادی فدراسیون هندبال ایران در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کرد. می‌خواهیم در اینجا یک رزومه کوتاه درباره جناب آقای دکتر مرتضی غلامپور فرد برای شما غزیزان بیان کنیم تا آشنایی بیشتری با این جوان با انگیزه و موفق داشته باشید.

دکتر مرتضی غلامپور فرد در یکم آذرماه 1363 در تهران چشم به جهان گشود.

ایشان در سال 1385 مدرک لیسانس جامعه شناسی و در سال 1389 مدرک فوق لیسانس روانشناسی بالینی خود را دریافت کرد.

با توجه به کار حرفه‌ای در زمینه روانشناسی و کسب تجربه در آن، نهایتا درسال 1396 موفق به اخد مدرک دکترای روانشناسی بالینی از دانشگاه شهید بهشتی شد.

ایشان همچنین در این سالها کتاب های جامعه شناسی، جامعه شناسی پزشکان، جامعه شناسی زنان، روانشناسی اجتماعی و همچنین مقالات متعددی در زمینه روانشناسی و جامعه شناسی را به نگارش درآورده است.

نکته جالب در زندگی دکتر غلامپورفرد این است که هیچ گاه تک بعدی زندگی نکرده و همیشه سعی کرده در همه جوانب رشد داشته باشد و می‌توان به این موضوع اشاره کرد که ایشان به طور همزمان در عرصه ورزشی مشغول فعالیت بوده و درتیم های هندبال صباباتری و دانشگاه شهید بهشتی و شهرداری کاشان به طور حرفه‌ای فعالیت کرده است.

همچنین در سال 1395 همراه تیم شهرداری کاشان توانست عنوان قهرمانی لیگ برتر را به دست بیاورد و در تورنمنت بین الملی هلند شرکت کند.

همچنین در سال 1396 به عنوان روانشناس تیم ملی هندبال  نوجوانان  ایران منصوب شد و همراه تیم در تورنمنت بین المللی قطر مقام قهرمانی را کسب کرد.

در سال 1397 کاندید ریاست فدراسیون هندبال ایران شد و از سال 1398 تاکنون به عضویت کمیسیون اقتصادی فدراسیون هندبال ایران درآمده است .

551

ایشان همچنین 2 دوره عضو علی البدل ریاست اتحادیه طلا و جواهر جنوب غرب تهران بوده است.

در حال حاضر ایشان ریاست شرکت امین تجارت کوه نور را برعهده دارند که زمینه فعالیت شان خرید و فروش مسکوکات و زیور آلات طلا و جواهر و اتومبیل است.

از فعالیت های آقای غلامپور فرد در زمینه سیاست می توان به کاندید بودن ایشان در انتخابات شورای شهر تهران اشاره کرد که در آن انتخابات توانست نظر اعتماد هشت هزار نفر از تهرانی‌ها را به دست بیاورد.

ایشان در سال 1400 در انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کردند و در انتظار تایید صلاحیت ایشان از جانب شورای محترم نگهبان هستیم تا بار دیگر شاهد افتخارآفرینی جوان مومن و انقلابی در زمینه سیاست و مدیریت کشور باشیم.

به امید اثرگذاری بیشتر جوانان این مرز و بوم بر آینده ایران عزیزمان هستیم و امیدواریم این جوانان بتوانند ایرانی سربلند و سرافراز بسازند.

هندبال دکتر غلامپورفرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر