کد خبر: 1080175 A

اسپرینگ رول سبزیجات و اسپرینگ رول مرغ دو نوع مشهو این میان‌وعده لذیذ است. این دو مدل فینگر فود، در تهران برای یک ساعت یا یک ماه بعد قابل ‌سفارش است و تنها کافی است به سایت مزبار سری بزنید.

تولد اولین اتفاق بزرگ در زندگی افراد است. تولد فرزند، برای خانواده‌ها رخدادی شیرین، شادی‌آفرین و فراموش‌نشدنی است.

جشن تولد این خاطره شیرین را یادآوری می‌کند و زنده نگه می‌دارد. شیرینی و شادی تولد فقط به شیرینی و آجیل جشن نیست بلکه دورهمی بچه‌ها و بزرگ‌ترها و کادوهای تولد هست که فضا را پر از شور و شعف می‌کند.

جشن تولد وقتی کامل و لذت‌بخش‌تر می‌گردد که میزبان از مهمان‌ها با یک غذای سبک و خوشمزه پذیرایی کند.

فینگر فود تولد همان گزینه مناسب پذیرایی در جشن تولد است. اسپرینگ رول یکی از فینگر فودهایی است که هم بچه‌ها و بزرگ‌ترها از آن لذت می‌برند و هم تهیه و سرو کردنش راحت و سریع است.

سینی فینگر فود اسپرینگ رول یکی از محصولات سایت تخصصی مزبار است که راز خوشمزگی آن تازگی، برشتگی و کیفیت مواد آن است.

اسپرینگ رول چیست؟

اسپرینگ رول (Spring roll) یک غذای سبک چینی است که در آنجا برای جشن‌های بهاری تهیه و استفاده می‌شده است. در ایران هم این فینگر فود برای انواع دورهمی‌ها، جشن‌ها و مهمانی‌هایی که روز یا شب برگزار می‌شود محبوب شده است.

این فینگر فود استوانه‌ای شکل، علاوه بر خوشمزه بودن پر خاصیت هم هست؛ چون در آن مخلوطی از مواد با ارزش غذایی متفاوت درون خمیری نازک پیچیده شده است.

اسپرینگ رول سبزیجات و اسپرینگ رول مرغ دو نوع مشهو این میان‌وعده لذیذ است. این دو مدل فینگر فود، در تهران برای یک ساعت یا یک ماه بعد قابل ‌سفارش است و تنها کافی است به سایت مزبار سری بزنید.

طرز تهیه اسپرینگ رول

به سراغ طرز تهیه اسپرینگ رول برویم. طرز تهیه همه اسپرینگ رول‌ها این است که ترکیبی از مواد غذایی خرد و سرخ شده درون خمیری نازک پیچیده می‌شود تا شکل لوله‌ای به خود بگیرد. سپس این رول‌ها در روغن و با شعله متوسط سرخ می‌گردد.

طعم و مزه این خوراکی به خاطر ترکیب مواد، ادویه‌ها، کیفیت و نوع خمیر، و اندازه برشتگی آن با هم متفاوت است.

بعضی‌ها مواد پرکننده را به جای تف دادن بخارپز می‌کنند که به سلیقه و رژیم غذایی شما بستگی دارد.

خمیر اصلی اسپرینگ رول سبزیجات چینی از آرد برنج تهیه می‌شود اما در ایران و در روش خانگی از خمیر آرد گندم هم استفاده می‌کنند.

خمیر آماده اسپرینگ رول هم در بازار موجود است که البته باز هم در مدل خانگی از خمیر آماده سمبوسه یا نان لواش نرم هم استفاده می‌گردد.

ثلاثقلذ

اسپرینگ رول سبزیجات

اسپرینگ رول سبزیجات چینی از هویج، قارچ، کرفس، کلم، زنجبیل تازه و پیاز تشکیل شده است.

طبق دستور پخت این فینگر فود باید سبزیجات را خرد کرد و با اضافه کردن ادویه، همه را تفت داد. سپس این مواد مخلوط  را باید در خمیر نازک و نرم پیچاند و به شکل استوانه و رول در آورد. و در آخر هم درون روغن سرخ کرد.

در استفاده از سبزیجات برای مواد داخل اسپرینگ رول سبزیجات، بخصوص در پخت خانگی تنوع زیادی وجود دارد و سلیقگی است. لوبیا سبز، پیازچه، بادام زمینی، رشته ورمیشل و جوانه گندم نمونه‌ای از موادی است که به نسخه اولیه این غذا اضافه می‌کنند.

در ادویه این غذا هم تنوع وجود دارد. به غیر از نمک و فلفل قرمز، از گشنیز، زیره، میخک، سس سویا و… در دستور پخت این غذا نام برده شده است.

اسپرینگ رول سبزیجات مزبار، اصالت و سنت تاریخی این غذا را با طعم و مزه بی‌نظیر حفظ کرده است؛ پس خودتان را به زحمت نیندازید و با سفارش این غذا از مزبار نفس راحتی بکشید و به کارهای دیگر جشن و مهمانی خود برسید.

عتف6فالفلد

جشن تولد را چطور شادتر کنیم؟

حالا که صحبت از جشن تولد است خوب است به چند نکته برای برگزاری بهتر و شادتر آن اشاره کنم:

  • زمان جشن

بهتر است جشن تولد در عصر یا شب برگزار شود و فردای آن تعطیل باشد. همچنین مدت زمان آن هم خیلی طولانی و کسل‌کننده نشود.

  • لباس جشن تولد

اگر به جشن تولد کودکانه دعوت هستید با لباس خیلی رسمی نروید تا هم بتوانید جنب و جوش داشته باشید و هم شیطونی‌های جشن مثل برف شادی، لباس رسمی شما را خراب نکند.

اگر از همه یا بعضی از مهمان‌های دعوت‌شده باخبرید در انتخاب لباس دقت کنید تا در حضور آنها لباستان ناخوشایند نباشد.

  • پذیرایی راحت و خوشمزه

پذیرایی یکی از قسمت‌های کوتاه و خوشمزه جشن تولد است. پس جشن تولد را با انواع سینی فینگر فود  مزبار، راحت و خاص برگزار کنید.

فینگر فود غذای سبکی است که زود تمام می‌شود ولی اگر لذیذ و خوش‌طعم باشد مزه‌اش زیر دندان می‌ماند!

  • هدیه تولد

کادو و هدیه دادن جزو آداب و اخلاق جشن تولد است. اگر به جشن تولد کودکان می‌روید هدیه‌ای که به درد آنها می‌خورد تهیه نکنید نه آنچه که به کار خانه آنها می‌خورد!

  • خوش اخلاقی

لبخند بزنید و خوش اخلاق باشید و مسائل و حرف‌ها را سخت نگیرید.

  • عکس و فیلم

عکس و فیلم بگیرید یا در آن شرکت کنید. ‌در اشتراک‌گذاری آن در اینترنت یا شبکه‌های اجتماعی حریم خصوصی و نظر افراد را تمام رعایت کنید.

  • حق همسایه

در سر و صدا کردن اندازه نگه دارید و مزاحم همسایه‌ها نباشید. همچنین خوب است بعد از مراسم آنها را در شیرینی و پذیرایی خود سهیم کنید.

  • موبایل بازی

لطفاً در جشن تولد و همه مهمانی‌ها کمتر سراغ گوشی بروید و برای بقیه وقت بگذارید.

 

 

مزبار طرز تهیه اسپرینگ رول اسپرینگ رول سبزیجات چینی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر