کد خبر: 1076456 A

در طرح فوق العاده طراحی سایت مارکت پلیس برای کسب و کارها، هدف توسعه مدل درآمدی جدید و افزایش درآمد در حوزه های مختلف و کاهش نرخ بیکاری است. یک کمپین با هزینه کم و کیفیت بالا

در طرح فوق العاده طراحی سایت مارکت پلیس برای کسب و کارها، هدف توسعه مدل درآمدی جدید و افزایش درآمد در حوزه های مختلف و کاهش نرخ بیکاری است. ایجاد یک مارکت پلیس می تواند در میزان بیکاری نیز اثر مثبت داشته باشد، زیرا با توجه به اوضاع اقتصادی بسیاری از افراد امکان خرید یک مغازه یا تاسیس یک شرکت را ندارند ولی می توانند در یک مارکت پلیس عضو شده و از بستر آن برای درآمدزایی خود استفاده کنند. ابتدا مفهوم مارکت پلیس را بررسی کرده و بعد طرح را توضیح دهید.

مارکت پلیس (Marketplace)

احتمالا عبارت مارکت پلیس یا سیستم چند فروشندگی به گوشتان خورده است. مارکت پلیس، نوعی فروشگاه آنلاین است ولی با این تفاوت که چندین فروشنده در آن وجود دارد و هر یک محصولات خودش را می فروشد. در واقع مدل درآمدی مارکت پلیس ها برعکس فروشگاه ها  از طریق فروش مستقیم نیست و بر اساس کمیسیون از هر تراکنش می باشد. البته ممکن است خود مارکت پلیس نیز یکی از فروشندگان باشد ولی عمده درآمد از طریق کمیسیون است. به طور مثال دیجی کالا یک مارکت پلیس است که خودش به عنوان فروشنده نیز فعالیت دارد. ممکن است برخی از پلتفرم ها کمیسیون دریافت نکنند و شیوه های درآمدی دیگری داشته باشند مانند وب سایت آگهی دیوار.

طرح فوق العاده طراحی سایت مارکت پلیس برای کسب و کارها

شرکت رایانیتا در راستای تحقق اهداف اجتماعی قیمت های طراحی سایت مارکت پلیس خود را به صورت چشمگیری کاهش داده است. با یک سرچ ساده در گوگل میتوانید قیمت های این شرکت را مقایسه نمایید.

شرکت رایانیتا یک شرکت فعال در حوزه طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ مستقر در مرکز رشد می باشد. در حال حاضر از خدمات تخصصی این شرکت طراحی مارکت پلیس است و برای این خدمات طرح فوق العاده ای از لحاظ قیمت و کیفیت  در کشور اجرا کرده است. اگر شما هم صاحب کسب و کاری هستید یا میخواهید یک کسب و کار جدید با محوریت مارکت پلیس ایجاد کنید یا به هر دلیل دیگری علاقه مند به ایجاد مارکت پلیس هستید، این فرصت را از دست ندهید و به وبسایت Rayanita.com  مراجعه نمایید.

marketplace

خدمت ویژه شرکت رایانیتا

شرکت رایانیتا برای کلیه خدمات طراحی سایت مارکت پلیس های خود، ضمانت بازگشت وجه نیز ارائه می دهد اگر شما در مرحله اول کار که حد زیادی از کار مشخص می شود از نتیجه کار راضی نباشید، کل مبلغ پرداختی شما بازگشت داده می شود.

این مزیتی است که هر شرکتی به شما ارائه نمی دهد....

هم چنین به صورت کتبی ضمانت سرعت و عملکرد ارائه می شود و تمامی تست های امنیتی بر روی کار شما انجام می گردد.

ضمانت کیفیت در کنار قیمت پایین ... چی از این بهتر و فوق العاده تر !!!

نیاز سنجی اولیه و مشاوره رایگان

اگر علاقه به طراحی سایت مارکت پلیس دارید ولی از شیوه پیاده سازی یا مدل درآمدی اطمینان ندارید، می توانید با شرکت رایانیتا تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید. هم چنین می توانید به وبسایت این شرکت مراجعه کرده و از طریق درخواست مشاوره رایگان در منوی اصلی درخواست خود را ثبت کنید. در این حالت کارشناسان فنی این مجموعه با شما تماس خواهند گرفت.

شماره تماس : 47620070 021

وبسایت رایانیتا: Rayanita.com

علاوه بر مشاوره رایگان می توانید نیازسنجی رایگان نیز انجام داده و بینش بهتری نیبت به کل کار، مدل پیاده سازی، باگها و ... پیدا کنید. همین الان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. امتحانش ضرری نداره.

مدت زمان اجرایی فقط 2 هفته

مدت زمان تحویل طراحی سایت مارکت پلیس چند فروشندگی که هر فروشنده محصولاتش را وارد کند و بتواند از طریق پلتفرم (با قابلیت فروش آنلاین) بفروشد، فقط 2 هفته است. این دو هفته شامل طراحی اختصاصی نیز می باشد. به طور معمول یک مارکت پلیس حدود 2 ماه زمان میبرد. اما شرکت رایانیتا به علت تخصص در زمینه طراحی سایت مارکت پلیس و آموزش سرمایه های انسانی خود توانسته است، این مدت زمان را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.

اگر وبسایت پیچیدگی هایی فرای ویژگی های اصلی یک مارکت پلیس داشته باشد، در مدت زمان  اجرا اثر گذار خواهد بود ولی باز هم همه موارد طبق برنامه زمان بندی به شما تحویل داده خواهد شد.

چرا مارکت پلیس ؟

در عصر دیجیتال لازم است تا به دیجیتال کردن کسب و کار خود عمیق تر بیاندیشید. زیرا اگر نتوانید با سرعت تکنولوژی هماهنگ شوید از چرخه رقابت حذف خواهید شد. اولین گام برای ورود به دنیای کسب و کار الکترونیک داشتن یک وب سایت است. حال این وب سایت می تواند کاربری های متفاوتی متناسب با زمینه شما داشته باشد به طور مثال یک شرکت خدماتی به یک سایت شرکتی نیاز دارد و یک فروشگاه، به یک فروشگاه اینترنتی. اما ماجرای مارکت پلیس کمی متفاوت است و میتواند به صورت خدمت یا کالا باشد و در هر زمینه ای وجود داشته باشد به عنوان مثال وبسایتNobat.ir یک مارکت پلیس در حوزه پزشکی، بید برگ یک مارکت پلیس در حوزه حقوقی، دیجی کالا در عرصه فروش کالا و....

در دهه اخیر شاهد رشد چشمگیر مارکت پلیس ها در سطح کشور و جهان بوده ایم. اگر شما هم به فکر راه اندازی یک مارکت پلیس هستید این فرصت را از دست ندهید و صاحب یک مارکت پلیس با کیفیت با کمترین قیمت شوید.

چرا رایانیتا ؟

رایانیتا دارای مقام برتر طراحی سایت در مسابقات ملی می باشد و اکنون در مرکز رشد مستقر است. این شرکت در سطح بین المللی نیز فعالیت دارد. شرکت رایانیتا در زمینه ارائه خدمات طراحی سایت،  سامانه های تحت وب و دیجیتال مارکتینگ با تمرکز بر سئو فعالیت دارد. مهم ترین خدمات برتر این شرکت عبارت است از:

خدمات ویژه رایانیتا

  • پایین ترین قیمت بازار
  • ضمانت کتبی سرعت و عملکرد
  • ضمانت بازگشت وجه
  • مشاوره و نیاز سنجی رایگان
  • طراحی اختصاصی و ریسپانسیو
  • تحویل فقط در 2 هفته با طراحی اختصاصی
  • پشتیبانی 7/24 یک ساله رایگان
  • آموزش رایگان
  • سئو پایه رایگان

سفارش طراحی سایت

همین حالا سفارش طراحی سایت خود را ثبت کنید. پس از سفارش طراحی سایت، یک برنامه فازبندی و مدت زمان اجرایی به شما تحویل داده خواهد شد و تمام کار ها طبق برنامه ارائه شده انجام خواهد شد. سرعت عمل و پایبندی به زمان اجرایی از مشخصه های اصلی این مجموعه می باشد. با این برنامه زمانی و تحویل به موقع خیالتان از تحویل کار و عدم دیرکرد راحت خواهد بود.

متاسفانه در شرکت های بسیاری شاهد دیرکرد و عملکرد نامناسب هستیم ولی شرکت رایانیتا با ارائه ضمانت بازگشت وجه و برنامه زمانبندی اجرایی آسودگی خاطر برای شما عزیزان به ارمغان آورده است.

چرا تعداد مارکت پلیس ها رو به افزایش است؟

مارکت پلیس ها به دلیل هزینه کمتر به خاطر عدم محدودیت فیزیکی و آستانه سود بالا بسیار مورد توجه قرار گرفته است. یک مارکت پلیس محدود به مکان و زمان نیست بنابر این هزینه اولیه کمتری دارد و میتواند در هر ساعتی از شبانه روز فروش داشته باشد. همچنینن به دلیل واسط بودن خودش نیازی به انبار جهت نگهداری کالاها ندارد و هزینه جاری آن کمتر خواهد بود. به دلیل دیافت کمیسیون نیازیبه تجهیزات حمل و نقل ندارد و می تواند این مورد را به عنوان یک امتیاز در نظر بگیرد. آستانه سود آن به نسبت یک فروشگاه اینترنتی بسیار بیشتر است و به سرمایه اولیه کمتری جهت شروع کار خود نیاز دارد. بهترین بستر تبلیغاتی مارکت پلیس ها فضای دیجیتال و استفاده از روش های بازاریابی دیجیتال است. اگر وبسایت دارید و به دنبال بهبود جایگاه خود در گوگل هستید می توانید پلن های سئو تخصصی رایانیتا را مشاهده کرده و بهترین پلن را برگزینید.

تخفیف طراحی سایت

تخفیف های ویژه شرکت رایانیتا

1. وب سایت پزشکی

جهت تشکر و قدردانی از پزشکان کشور بابت زحماتشان خصوصا در دوران شیوع کرونا، شرکت رایانیتا برای کلیه وبسایت های حوزه پزشکی مانند سایت کلینیک ها و آزمایشگاه ها، بیمارستان ها و وبسایت های شخصی پزشکان تخفیف 50 درصدی تا ریشه کن شدن این ویروس در نظر گرفته است. اگر در حوزه پزشکی فعالیت دارید می توانید از این تخفیف استثنایی بهره مند شوید.

2.طراحی سایت مارکت پلیس

البته این مورد به صورت تخفیف نیست و به صورت کلی قیمت توسعه این پلتفرم ها برای کمک به رشد کسب وکارهای این حوزه پایین در نظر گرفته شده است.

3.طراحی سایت فروشگاهی برای کسب و کارهای اینستاگرامی

اگر کسب و کار فروشگاهی اینستاگرامی دارید و به دنیال ایجاد هویت و وبسایت برای کسب و کار خود هستید، می توانید از 50% تخفیف بهره مند شوید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر

به وبسایت رایانیتا Rayanita.com مراجعه کنید یا با شماره تماس 47620070 021 تماس حاصل فرمایید و مشاوره رایگان دریافت کنید.

 

مارکت پلیس سایت مارکت پلیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر