کد خبر: 1074158 A

مدتی است که ویروس کوید ۱۹ زندگی همه ما را تحت تاثیر قرار داده است و همه به گونه‌ای در تلاش هستند تا در این شرایط به بهبود اوضاع خود و جامعه کمک کنند. در این راستا سفرمارکت به همراه درمانکده برای قدم برداشتن در عمل به مسئولیت اجتماعی خود، پویشی مشترک با شعار «وضعیت قرمزه... با هم سفیدش می‌کنیم» راه‌اندازی کرده اند. با قرار گرفتن وضعیت ایران در موج چهارم کرونا، بسیاری از مردم با داشتن کوچکترین علائمی وحشت‌زده می‌شوند و نیاز به آگاهی بیشتر نسبت به بیماری و در پیش گرفتن راهکارهایی برای بهبود تندرستی و سلامتی خود دارند. در پاسخ به این نیاز و در این پویش، مردم در سراسر ایران می‌توانند برای گرفتن مشاوره و راهکار برای مقابله با کرونا با پزشکان متخصص درمانکده تماس برقرار کنند و از مشاوره رایگان آن ها بهره برند.

در ادامه با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با این پویش و اجراکنندگان آن آشنا کنیم. اما در ابتدا لازم است مهمترین دلیل شکل گیری این کمپین که همان مسئولیت اجتماعی سازمانی (CSR) است را بشناسید.

مسئولیت اجتماعی سازمانی (CSR) چیست؟

اگر بخواهیم خیلی کوتاه به این مفهوم بپردازیم باید بگوییم که مسئولیت اجتماعی مجموعه ای از وظایف اخلاقی است که بر عهده فرد و سازمان قرار می‌گیرد، به این صورت که عامل اصلی برای عمل به این فعالیت ها اخلاق و انسانیت است. مسئولیت اجتماعی ابعاد مختلف اقتصادی، اجتماعی و محیط زیستی دارد که در این پویش بعد اجتماعی آن هدف قرار داده شده است.

شناخت کامل کمپین «وضعیت قرمزه ... با هم سفیدش می‌کنیم»

همانطور که پیش تر به این کمپین اشاره شد مهمترین و اصلی ترین هدف از راه اندازی آن برطرف کردن گوشه‌ای از نگرانی ها و دغدغه های مردم است. همه‌ی ما در بهبود شرایط به نوبه‌ خود مسئولیم و به همین دلیل سفرمارکت و درمانکده با کمک و همکاری هم به برگزاری این کمپین پرداختند.

چگونه از خدمات این پویش استفاده کنیم؟

متاسفانه امروزه به خاطر ترس ناشی از بیماری کرونا بسیاری از افراد با ظهور کوچکترین علائم بیماری در بدن خود بسیار نگران می‌شوند و ممکن است دست به کار هایی چون خود‌ درمانی یا رفتن به درمانگاه و بیمارستان های شلوغ و ... بزنند در صورتی که بسیاری از اوقات با یک مشاوره و راهنمایی ساده می‌توانند بر شرایط مسلط شوند و بهترین تصمیم را اتخاذ کنند.

بنابراین شما می‌توانید در صورتی که علائمی از بیماری کرونا داشتید از سراسر ایران با شماره تلفن قرار داده شده در سایت safarmarket.com تماس بگیرید تا متخصصان و پزشکان درمانکده شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند. لازم به ذکر است که برای استفاده از این خدمت هیچ گونه مبلغی از شما گرفته نمی‌شود و کاملا به صورت رایگان است فقط هزینه تماس به شرکت مخابرات پرداخته می‌شود. همچنین در این طـرح نیاز به در اختیار گذاشتن اطـلاعاتـی برای دریافت خـدمات نـیست و هیچ اطلاعاتی از شما جمع آوری نمی‌شود.

معرفی سایت درمانکده

درمانکده پلتفرمی تخصصی در حوزه دریافت خدمات درمانی به صورت آنلاین است. درمانکده برخلاف بقیه سایت های نوبت دهی بیشتر به فکر رضایت بیماران است و به آسایش و راحتی بیماران، تسهیل در یافتن خدمات درمانی و بهداشتی مورد نیاز آن‌ها و پشتیبانی کامل از بیماران می‌اندیشد تا بیماران و کاربران با خیالی آسوده و راحت تنها به سلامتی و انجام دستورهای پزشکان فکر کنند. درمانکده به دلیل تخصص و علمی که در حوزه پزشکی دارد بخش مشاوره این پویش را بر عهده دارد و افراد با تماس تلفنی با شماره ذکر شده با متخصصان و پزشکان درمانکده به طور مستقیم صحبت خواهند کرد.

سفرمارکت چه نقشی در این کمپین ایفا می‌کند؟

سفرمارکت مارکت پلیس (Marketplace) یا بازار مجازی است که در حوزه گردشگری و سفر خدمات ارائه می‌دهد و یکی از مهمترین اصول آن ایجاد بستری است که گردشگران از خدمات گردشگری به خصوص خرید بلیط هواپیما به راحتی بهره ببرند و بتوانند در موتور جستجو سفرمارکت مناسب ترین و ارزانترین بلیط هواپیما و تورهای گردشگری را به آسانی بیابند. همه ما می‌دانیم که به صنعت گرشگری از زمان شیوع کرونا صدمات جدی وارد شد اما در تمام این مدت سفرمارکت سعی بر انجام رسالت خود داشت به شیوه‌ای که خدمت رسانی خود را برای سفرهای ضروری متوقف نکرده و همچنین مسافران می‌توانند برای سفر های ضروری خود از سایت سفرمارکت بلیط هواپیما تهیه کنند. همچنین یکی از مهمترین هدف های سفرمارکت رونق صنعت گردشگری و افزایش سفر در شرایط ایده‌آل است. به همین دلیل و در راستای اهداف مسئولیت اجتماعی سازمان در دوران سخت شیوع بیماری کرونا، سفرمارکت هم به کمپین «وضعیت قرمزه .... با هم سفیدش می‌کنیم» پیوسته است. سفرمارکت در این پویش سعی دارد تا با ابزار های رسانه ای خود این کمپین را به مردم تمام ایران معرفی کند تا همه بتوانند از این خدمات مشاوره به خوبی بهره ببرند بلکه کمی گذر از این شرایط کرونایی برای همه ی مردم راحت تر شود.

در انتها باید بدانیم که همه ی ما در برابر هم مسئولیم تا بتوانیم از این شرایط سخت عبور کنیم بنابراین برای اینکه شما هم نقشی در این پویش داشته باشید از شما می‌خواهیم تا با انتشار این مطلب و پویش افراد بیشتری را از آن آگاه سازید. همچنین می‌توانید به صفحه کمپین «وضعیت قرمزه، سفیدش می‌کنیم» بروید و با ابزارهای ارائه شده، این پویش را به هر کسی که تندرستی اش برایتان مهم است به اشتراک بگذارید.

 

سایت درمانکده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر