کد خبر: 1074133 A

خدماتی که در نمایندگی دل ارائه می شود قطعاً همه مشکلات زرد افزاری و نرم افزاری لپ تاپ شما را برطرف می کند.

علاوه بر خدمات سخت افزاری که در این مرکز با تعمیر و تعویض قطعات مختلف انجام می شود خدمات ویژه ای نیز برای تعمیرات نرم افزاری در نظر گرفته شده است که در ادامه مطلب به بررسی آنها خواهیم پرداخت. دل از جمله برندهایی است که بدون سر و صدا و به دلیل کیفیت بالای محصولات ای که دارد در ایران توانست به محبوبیت بسیار بالایی برسد.

این محبوبیت تا جایی است که بسیاری از کاربران یح می‌دهند از مدل‌های قدیمی ترین برند به جای مدل های جدید از دیگر برندهای تولیدکننده لپ‌تاپ استفاده نمایند. یکی از مهمترین دلایل موفقیت شرکت در بازار را می توان پشتیبانی کامل از محصولات و تولیدات خود دانست.

این موضوع باعث می‌شود تا نمایندگی دل نیست درصدد ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی کامل از مدل های مختلف لپ تاپ های دل براید. نکته جالب در مورد خدمات ارائه شده در نمایندگی دل تعمیر قطعات سخت افزاری و البته گزینه‌ای به نام تعویض این قطعات است.

زمانی که قطعات سخت افزاری هر کدام از مدل های مختلف لپ تاپ دل قابل تعمیر نباشند، از قطعات اصلی و اورجینال شرکت دل به جای آن ها استفاده می شود. این قطعات اصلی علاوه بر راندمان و کارایی دستگاه باعث می شود تا شما هزینه های دوباره برای خراب شدن دیگر قطعات که به دلیل خرید لوازم و قطعات فیک رخ می‌دهد را نپردازید.

همچنین تمامی لوازم جانبی مدل های مختلف و حتی قدیمی لپ تاپ دل مانند باتری، شارژر و غیره را نیز می توانید از این مرکز به صورت اصل و اورجینال تهیه نمایید.

تعمیر لپ تاپ دل با ابزار و تجهیزات پیشرفته

نکته جذاب درمورد قسمت تعمیر لپ تاپ دل در نمایندگی برند، عدم محدود بودن آن به تعمیر مدل خاصی است.

حتی اگر از مدل های قدیمی که امروز دیگر تولید نمی شوند نیز استفاده می کنیم و حتی اگر دستگاه لپ تاپ خود را به صورت استوک خریداری کرده اید می توانید از خدمات و پشتیبانی کامل نمایندگی دل در این زمینه بهره مند شوید.

پشتیبانی از لپ تاپ‌ ها در دو قسمت سخت ‌افزاری و نرم‌ افزاری انجام می‌شود و کاربران می ‌توانند مشکلات خود را در سریع ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت برطرف نمایند.

از تیم فنی و تخصصی که ابزار بسیار پیشرفته و کاملاً بهروزی را در اختیار دارد در این قسمت استفاده شده است تا ابتدا عیب یابی و تست اولیه محصول را به درستی انجام داده و سپس برای تعمیر قسمت های معیوب و خراب شده اقدام نمایند.

تست اولیه و عیب یابی در سطح دستگاه که توسط تجهیزات به روز انجام می شود می تواند نقش موثری در بالا بردن سرعت اجرای عملیات تعمیر و همچنین کیفیت آن داشته باشد.

کیفیت خدمات ارائه شده بعد از مهلت تست، در یک گارانتی معتبر نیست تضمین می شود.

گارانتی معتبر تعمیر دریافت کنید

امروزه با مراجعه به بسیاری از فروشگاه ها و مراکزی که در زمینه تعمیر لپ تاپ دل فعالیت می کنند با قیمت های بسیار بالا روبرو هستید که متاثر از قیمت بالای لپ تاپ هاست.

نکته مهم اما عدم گارانتی خدمات ارائه شده توسط بسیاری از این مراکز است که دغدغه‌هایی را برای تضمین کیفیت این خدمات را به وجود می‌آورد.

نمایندگی دل علاوه بر استفاده از تجهیزات کاملا پیشرفته و به روز برای ارائه خدمات با کیفیت، مشتریان خود مهلت تست می دهد تا از سلامت دستگاه و همچنین برطرف شدن مشکلات ای که از قبل داشته است به طور کامل اطمینان حاصل نمایند.

بعد از این مرحله گارانتی معتبر تعمیر نیز به مشتریان ارائه می شود تا در هر زمانی که دستگاه آنها از نظر قسمتهای تعمیر شده دچار خرابی و یا نقص بتوانند به راحتی از خدمات مرکز به صورت رایگان استفاده نمایند.

یکی از خدمات ویژه دیگری که در اینجا باید حتماً به آن اشاره نمایم تامین قطعات لپ تاپ دل و تعویض یکی از قطعات خراب شده لپ تاپ های دل برای حفظ کارایی و راندمان دستگاه است.

لپ تاپ های دل تجهیزات جانبی مانند شارژر و یا باتری نیز دارند که آنها را در صورت نیاز می توانید به صورت اصل و اورجینال از نمایندگی دل تهیه نمایید.

نمایندگی دل تعمیر لپ تاپ دل قطعات لپ تاپ دل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر