کد خبر: 1074122 A

دستگاه چاپ پارچه نسل جدید دستگاه های چاپ است که به واسطۀ آن می توان بر روی پارچه، تصاویر مختلف چاپ نمود. در این مقاله قصد داریم به صورت اختصاصی به ویژگی و کاربرد دستگاه های چاپ جوهر سابلیمیشن بپردازیم. پس با ما همراه باشید تا بتوانید اطلاعات بیشتری در حوزۀ چاپ پارچه و نحوۀ کار با دستگاه های چاپ جوهر سابلیمیشن کسب نمائید.

امروزه خیلی از مجموعه ها به صورت کاملاً حرفه ای و اختصاصی در زمینۀ خدمات چاپ سابلیمیشن فعالیت می کنند و به کمک دستگاه چاپ پارچه می توانند محصولات متنوعی را به بازار عرضه کنند. از این رو نیاز به استفاده از دستگاه پلاتر سابلیمیشن برای اجرای عملیات چاپ بر روی پارچه می باشد. البته به طور کلی فرآیند چاپ پارچه با جوهر سابلیمیشن با استفاده از کاغذ مخصوص سابلیمیشن صورت می گیرد. در ادامه جزئیات بیشتری را برای شما تشریح خواهیم نمود.

شرکت فرارنگ یکی از کمپانی های معتبر و با سابقه در عرصۀ واردات و فروش انواع دستگاه چاپ پارچه چون دستگاه های پلاتر سابلیمیشن می باشد. این گونه دستگاه ها را در تنوع بالایی عرضه می کنند.

photo_2021-05-10_10-23-48

خرید دستگاه چاپ پارچه و ویژگی های آن

با استفاده از دستگاه چاپ پارچه به صورت مستقیم می توان بر روی تجهیزات، چاپ سابلیمیشن را به کمک کاغذ و جوهر سابلیمیشن انجام داد. به طور کلی امکان چاپ تصویر بر روی الیاف مصنوعی چون جودون، مخمل، حریر و ساتن وجود دارد. به همین جهت از ویژگی های دستگاه چاپ پارچه سابلیمیشن می توان برای چاپ پوشاک ورزشی، پوشاک مجلسی، شال، روسری، روتختی، رومبلی و غیره استفاده نمود.

خوشبختانه صنعت چاپ بر روی پارچه رونق یافته است و از محبوبیت بالایی در سطح جهان برخوردار می باشد. همانطور که می دانید دستگاه های چاپ پارچه با استفاده از جوهر سابلیمیشن، قادر به چاپ تصاویر بر روی الیاف پارچه هستند. در نتیجه متناسب با مشخصات فنی دستگاه های چاپ پارچه سابلیمیشن، باید خرید جوهر سابلیمیشن انجام گیرد.

دستگاه های پلاتر سابلیمیشن، از جمله انواع دستگاه چاپ پارچه هستند که قابلیت چاپ در ابعاد بزرگ و وسیع را دارند و تنها به واسطۀ کاغذ و جوهر سابلیمیشن می توانند فرآیند چاپ را انجام دهند. کاربرد عمدۀ دستگاه های چاپ پارچه برای صنعت پوشاک و همچنین امور تبلیغاتی است. امروزه صنعت چاپ بر روی پارچه با استقبال جهانی روبرو شده است و در ایران نیز خیلی از شرکت ها به صورت کاملاً اختصاصی در زمینۀ چاپ پارچه فعالیت می کنند و نیاز به خرید دستگاه های پیشرفتۀ چاپ پارچه سابلیمیشن خواهند داشت. بدین وسیله بتوانند در مدت زمان کوتاهی، با کیفیت عالی، حجم بالایی محصولات پوشاک را به کمک چنین دستگاه هایی چاپ نمایند.

جهت سفارش دستگاه چاپ سابلیمیشن و یا خرید انواع جوهر سابلیمیشن می توانید با واحد فروش شرکت فرارنگ تماس حاصل فرمائید. این مجموعه یکی از اولین شرکت هایی است که در ایران توانسته پیشرفته ترین دستگاه های چاپ پارچه سابلیمیشن، جوهر و تجهیزات چاپ سابلیمیشن را از کشورهای مطرح به داخل کشور وارد کند و بدین وسیله تغییرات قابل توجهی در صنعت چاپ و تولید بوجود آورد.

photo_2021-05-10_10-23-48

نکات مهم خرید جوهر سابلیمیشن

دستگاه چاپ پارچه سابلیمیشن از نظر ساختار مشابه دستگاه های چاپ بنر است، با این تفاوت که از کاغذ و جوهر سابلیمیشن باید برای عملیات چاپ بر روی پارچه استفاده شود. اینگونه دستگاه های چاپ مجهز به مخزن جوهر هستند که با جوهر سابلیمیشن پُر می شوند و برای جریان چاپ پارچه مورد استفاده قرار گرفته می شوند. در اولین مرحلۀ چاپ سابلیمیشن، طرح اولیه بر روی کاغذ مخصوص سابلیمیشن چاپ می شود و سپس به کمک دستگاه چاپ پلاتر سابلیمیشن، طرح بر روی پارچه چاپ می شود. پروسۀ کار چنین دستگاه هایی بر خلاف تصور به سادگی انجام می شود و تنها مسئله ای که وجود دارد، تهیۀ جوهر مناسب و استفاده از کاغذ مخصوص است که موجب افزایش کیفیت چاپ پارچه می شود.

در عصر حاضر خیلی از شرکت های تولیدکنندۀ پوشاک جهت امور چاپ نیاز به خرید دستگاه چاپ پارچه با تکنولوژی پیشرفته دارند. بدین وسیله بتوانند موفق به چاپ انواع طرح بر روی پوشاک شوند و بتوانند رونق کسب و کار خود را مهیا سازند.

در همین راستا شرکت فرارنگ توانسته متناسب با توسعۀ اقتصاد ملی، موفق به عرضۀ انواع دستگاه چاپ چون دستگاه های چاپ بنر و فلکس، دستگاه های چاپ فلت بد و یووی، دستگاه های چاپ و برش، دستگاه لیزر و انواع دستگاه چاپ پارچه به همراه تجهیزات مورد نیاز دستگاه های چاپ چون انواع جوهر سابلیمیشن، رول و مدیای چاپ، کاغذ سابلیمیشن، کلندر و پرس و غیره شود. این کمپانی معتبر از برندهای معتبر جهانی دستگاه های چاپ و تجهیزات آنها را تهیه می کند و ارسال به سراسر کشور دارد.

قیمت دستگاه چاپ پارچه و جوهر سابلیمیشن

قیمت دستگاه چاپ پارچه ارتباط مستقیم به مشخصات فنی دستگاه، برند، میزان ظرفیت مخزن جوهر و حجم کاری که در مدت زمان مشخص چاپ می کند، دارد. البته به دلیل وارداتی بودن دستگاه های چاپ پارچه سابلیمیشن، قیمت ارز نیز بر روی قیمت نهایی دستگاه های چاپ تأثیرگذار می باشد. اگر اطلاعات جامعی در خصوص خرید دستگاه چاپ پارچه ندارید، می توانید با افراد متخصص شرکت فرارنگ تماس گرفته و از خدمات مشاوره ای رایگان این مجموعه استفاده نمائید.

البته تحریم هایی که توسط آمریکا بر علیه ایران حاکم شده است، به نوبۀ خود تأثیرات منفی بر روی بی ثباتی قیمت دستگاه چاپ پارچه سابلیمیشن و همچنین تجهیزات و قطعات دستگاه های چاپ پارچه و بنر داشته ولی می توانید به واسطۀ شرکت های معتبر و با سابقه راحت تر دستگاه های چاپ مورد نیاز خود را خریداری کنید.

قیمت جوهر سابلیمیشن نیز به حجم، نوع رنگ و میزان کیفیت مرکب بستگی دارد. البته برند جوهر نیز تأثیر مستقیم بر روی قیمت مرکب سابلیمیشن خواهد داشت.

جوهر سالونت، جوهر مخصوص اکو سالونت، جوهر uv، جوهر چاپ کاغذ سابلیمیشن، جوهر پیگمنت و ری اکتیو و جوهر دیسپرس از جمله انواع مرکب های گرید A هستند که از کیفیت بالای جهانی برخوردار هستند و متناسب با نوع دستگاه های چاپ، مناسب ترین نوع مرکب خریداری می شود. بر اساس مشخصات فنی مندرج بر روی دستگاه های چاپ و همچنین بر روی بسته بندی مرکب ها می توان از این موضوع آگاه شد.

توجه داشته باشید که انتخاب و خرید جوهر سابلیمیشن اصل و با کیفیت می تواند تأثیر قابل توجهی بر روی کیفیت چاپ پارچه داشته باشد. علاوه بر آنکه در رابطه با خرید کاغذ سابلیمیشن نیز این مسئله کاملاً صدق می کند چون نوع کاغذ سابلیمیشن مخصوص است. این نوع کاغذ تنها درصد اندکی جوهر سابلیمیشن را به خود جذب می کند و بیشترین درصد مرکب را برای چاپ بر روی پارچه انتقال می دهد.

سال های اخیر با خرید دستگاه های چاپ پارچه توسط شرکت های تولیدکنندۀ پوشاک و دستگاه های تبلیغاتی، شاهد رونق صنعت پوشاک در سطح بین المللی می باشیم. خرید دستگاه چاپ پارچه سابلیمیشن، به شما این اجازه را می دهد که بتوانید هر گونه تصاویر را بر روی پارچه های مختلف با الیاف مصنوعی چاپ نمائید و بدین وسیله بتوانید برندسازی خاص خود را با حداقل هزینه و فوق العاده جذاب و چشمگیر در سطح کشور انجام دهید.

photo_2021-05-10_10-23-54

جهت خرید انواع دستگاه چاپ پارچه با فناوری پیشرفته می توانید با مهندسان فنی شرکت فرارنگ در ارتباط باشید. این مجموعه همواره پاسخگوی پرسش ها و تأمین کنندۀ بروزترین تجهیزات صنعت چاپ با قیمت ارزان و مناسب تر از بازار می باشند.

http://fararang.com/

دستگاه چاپ پارچه سفارش دستگاه چاپ سابلیمیشن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر