کد خبر: 1073536 A

طبق گزارش مرکز آمار فعالیت 41.7 درصد از کسب و کارها در دوران کرونا متوقف شده و موجب گسترش بیکاری وسیعی شده است که آثار مخرب آن تا سالها باقی خواهد ماند .

بسیاری از کسب و کارها هم اکنون در حال جنگیدن برای حفظ بقای خود هستند و در این بین به دنبال راهی بر بقای خود می گردند . طبق نظر کارشناسان اگر کسب و کارها بیش از این اقدام به دیجیتالی کردن خود نکنند و فروش و معرفی خود را از طریق فضای آنلاین انجام ندهند محکوم به نابودی خواهند بود .

آژانس ارتباطات خلاق رویانو بعنوان یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده خدمات دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا توانسته سهم بسزایی در حفظ و ارتقا کسب و کارها در دوران کرونا داشته باشد .

خدمات آژانس ارتباطات خلاق رویانو بر دو محور زیر تقسیم بندی می شود :

1 -دیجیتال مارکتینگ شامل : طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن ، سئو و تولید محتوای متنی ، خدمات گوگل و مدیریت اینستاگرام

2 – تولید محتوا شامل : انیمیشن ،طراحی موشن گرافیک ، تیزرهای تبلیغاتی ، عکاسی صنعتی ، تولید محتوا شبکه های اجتماعی

به گزارش دپارتمان دیجیتال مارکتینگ رویانو ، در دنیای دیجیتال دیگر شما نیازی به هزینه فضای کار ، نیروهای متعدد ، انواع هزینه های مالیاتی ، هزینه جاری و هزنیه های حمل و نقل ندارید از طرفی می توانید با استفاده از قابلیت های اتوماسیون ، آمارگیری و آنالیز دنیای دیجیتال مارکتینگ به خوبی کسب و کار خود را مدیریت و هزینه های سربار را کاهش دهید .

فروش آنلاین بر دو بخش نرم افزاری و تبلیغات و معرفی استوار است . در بخش نرم افزاری شما دیگر نیازی به نیروهای فروش ، بازاریابی ، حسابداری و .... ندارید و همه این امور با یک سایت ساده قابل انجام است از طرفی در زمینه معرفی کسب و کار خود ، شما دیگر نیازی به تبلیغات پر هزینه بیلبوردی که فاقد قابلیت رصد مخاطب هستند  ندارید .

رویانو با ارائه فروشگاه های آنلاین در بستر سایت و اپلیکیشن مطابق بر آخرین متدهای سئو و شاخصه های گرافیک اختصاصی UI و طراحی تجربه کاربری UX و همچنین با با 30 قابلیت کاربردی چون تعریف کد تخفیف ، محصولات متغیر ، چت آنلاین ، جستجوی پیشرفته محصولات و ... می باشد که می تواند فروش آنلاین را شما تضمین و شما را در فراتر از هر محدودیت جغرافیایی به یک فروش چند برابری برساند .

یکی از خلاقانه ترین طرح های دیجیتال مارکتینگ تیم رویانو ارائه فروشگاه های اینترنتی با تکنولوژی PWA می باشد . در این طرح شما با یکبار هزینه یک سایت فروش اینترنتی و دو نسخه  اپلیکیشن اندروید و آی او اس (IOS) از آن با یک چهارم قیمت معمول دریافت می کنید . تا قبل از این معمولا فروشگاه های اینترنتی در قالب وب سایت کار خود را شروع میکردند و پس از پرداخت هزینه های بالا اقدام به طراحی اپلیکیشن می کردند که موجب افزایش هزینه ها ، وجود دیتابیس های متفاوت برای سایت و اپلیکیشن و سردرگمی و پیچیدگی میشد . اپلیکیشن هایی که با این تکنولوژی طراحی می شوند دارای قابلیت های متنوع و کاربردی چون سیستم Cashing و Push Notification هستند . در قابلیت پوش نوتیفیکیشن شما می توانید یک ارتباط دائم با مشتری برقرار کنید و پیام هایی چون اعلام موجودی ، تخفیف ، ..... را بدون هزینه بر روی موبایل مشتریان را برسانید .

همچنین یکی از مشکلاتی که اکثر فروشگاه های اینترنتی به آن برخورد میکنند ضعف در تولید محتوا چه محتوای محصول ، مقالات و محتوای ویدیویی آموزشی و تبلیغاتی است . همه ما می دانیم محتوای هدفمند و موثر چه تاثیر زیادی در نرخ تبدیل مخاطب به مشتری و وفادارسازی آن دارد و اینجاست که تیم تولید محتوای رویانو به یاری فروشگاه های اینترنتی می آید و بر اساس استراتژی تولید محتوا آن اقدام به ارائه انواع محتوا ویژه سایت و اپلیکیشن و شبکه های اجتماعی آن می نماید . جهت نشان دادن اهمیت محتوا کافیست سایت دیجی کالا را به یاد بیاورید که بزرگترین مزیت آن محتواهای سودمندش است و همه ما قبل از خرید یک کالای دیجیتال محتواهای متنی و ویدیویی نقد و بررسی آن محصول را در دیجی کالا می خوانیم ! شما نیز برای دیجی کالا شدن کافیست مانند دیجی کالا عمل کنید و اهمیت زیادی به محتوای خود نشان دهید ! چیزی که شاید به تنهایی از پس آن برنیایید ولی می توانید آن را از تیم تولید محتوا رویانو درخواست کنید.

در پایان باید بر اهمیت دیجیتال مارکتینگ و لزوم کسب و کارها بر معرفی یا فروش خود در بستر دیجیتال دوباره اشاره کنیم امری که نه یک انتخاب بلکه امروزه یک اجبار برای همه کسب و کارهاست . اگر میخواهید کسب و کار خود را در برابر مشکلات مختلفی چون کرونا ، تعطیلی ، کسادی بازار ، از دست رفتن مشتریان ، هزینه های سنگین تبلیغات ، افرایش هزینه های جاری و ... بیمه کنید تنها راه پیش روی شما راه اندازی بستر فروش آنلاین است .

طراحی سایت مدیریت اینستاگرام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر