کد خبر: 1072106 A

یکی از ماشین آلاتی که اگر نبود، راه ها و اتوبان های امروزی وجود نداشت!!!

با توسعه فناوری های پیشرفته و توسعه علم، سرعت پیشرفت بشر افزایش یافته و با گذر زمان، قابل لمس برای همگان است.

بشر بعد از اختراع چرخ، توانست به بسیاری از پیشرفت های جهان دست یابد که به باور بسیاری، با این همه تکنولوژی که امروزه می‌بینیم هنوز هم دنیای پیشرفته تری در انتظار علم برای دستیابی به آن است.

ماشین آلات سنگین راهسازی و معدنی نیز یکی از این تسطیح کننده های راه پر پیچ و خم توسعه و پیشرفت هستند.

بدون بهره گیری از انواع این ماشین آلات هیچ گاه نمی‌توان اهداف خود را مشابه این زمان و این عصر توسعه بخشید.

گریدر نیز یکی از این دستگاه های مهم تولید شده بشر می‌باشد .

ایده گریدر از آنجا نشأت گرفت که برای حرکت ارابه ها و یا خودرو های نسل اول، میبایست راهی مسطح و بدون پستی و بلندی به عرض چرخ های ارابه و یا خودرو وجود داشته باشد که افراد بتوانند در مسیر مستقیم و بدون مشکل حرکت کنند.

لذا نوآوران و اندیشمندان مطرح این صنعت دستگاهی طراحی کردند که به وسیله صفحه فولادی تیغ مانند، در حین حرکت، بلندی های مسیر و راه را هموار کند و آنها را به پستی ها و چاله ها و یا اطراف راه منتقل نماید.

آشنایی با چرخ ها و لاستیک گریدر

چرخ در همه امور توسعه بشر نقش کلیدی ایفا کرده است.

در توسعه و طراحی گریدر نیز چرخ یکی از ارکان مهم به شمار می‌آید.

با توسعه گریدر، تایر گریدر نیز توسعه یافت و شاهد طراحی های موفق در این زمینه در طول زمان بوده ایم. امروزه لاستیک برای گریدر ها دارای طراحی های مختلف هستند .

برای کار در سطوح مختلف راهسازی و یا جاده سازی، بسته به جغرافیای محل مورد استفاده و کاربری گریدر، لاستیک گریدر را مخصوص استفاده در آن محیط طراحی و تولید می‌کنند.

بسیاری از تولید کنندگان لاستیک های سنگین و راهسازی در جهان اقدام به طراحی و تولید لاستیک برای گریدر نموده اند، هر یک از این برند های تولید کننده تایر گریدر، دارای استاندارد خاصی برای طراحی و تولید محصولات خود هستند.

برای بهه گیری از گریدر در محیط های بیایانی و شن و ماسه ای، از لاستیک با آج مناسب این جغرفیا، و برای استفاده از گریدر در محیط های سنگی و معدنی از لاستیک با ساختار ویژه استفاده در این محیط استفاده می‌شود.

ویژگی لاستیک گریدر

در طراحی و تولید لاستیک و تایر گریدر می‌بایست ویژگی های محیطی کاری گریدر را بشناسیم و با آنها آشنا باشیم . اینکه گریدر ها از چه سطوحی عبور می‌کنند، کار اصلی آنها چیست، عملکرد و ویژگی منحصر به فرد گریدر ها چیست؟ اینکه چه چیزی سبب تمایز گریدر از دیگر ماشین آلات راهسازی همچون لودر و غلطک شده است و بسیاری از این قبلی اطلاعات، راه درست در طراحی و تولید لاستیک گریدر را مشخص میکند .

اینکه گریدر نیازمند لاستیکی با طراحی آج خاصی می‌باشد که بتواند مسیر حرکت را برای تیغه گریدر آماده سازد و از دل خاک و سنگ و شن عبور کند، آج تایر گریدر در عین حل، می بایست نه آنقدر عمیق باشد که در گل و لای سخت شود و نه آنقدر کم عمق که در سطوح شنی سبب سُر خوردن این دستگاه سنگین آهنی و فولادی شود.

دیواره لاستیک گریدر می‌بایست به میزانی از قدرت و مقاومت برخوردار باشد که آسیب های معمول در حین پروژه های راهسازی و جاده سازی آسیب کمتری به این چرخ های مهم وارد کنند.

همچنین میزان سایش و فرسایش تایر نیز به سبب کاهش هزینه های نگهداری درستگاه و افزایش صرفه اقتصادی امری ضروری به مشمار می‌آید .

efrwe

نحوه خرید لاستیک برای گریدر

با تمام ویژگی های ذکر شده ، خرید لاستیک گریدر اگرچه همچون خرید لاستیک برای دیگر ادوات راهسازی و یا ماشین های شخصی می باشد  اما دارای نکات مهم و غیر قابل چشم پوشی است .

بسیاری از تولید کنندگان تایر و لاستیک در سراسر جهان اقدام به تولید تایر مخصوص گریدر کرده اند ، هریک دارای ویژگی هایمثبتی هستند و برخی نیز از ویژگی های منفی پنهان برخوردارند.

یک اپراتور با تجربه گریدر ( یا به اصطلاح راننده گریدر ) که سالهای متمادین در این زمینه فعالیت داشته باشد هم گاهی از انتخاب گزینه درست برای استفاده از تایر مناسب برای گریدر خود دچار تردید می‌شود .

لذا بدیهی است که پیش از اقدام برای خرید لاستیک گریدر ، می‌بایست از مشاوران مجرب و کارآزموده در این زمینه راهنمایی و مشاوراه دریافت نمایید.

توضیح شرایط کارگاهی و محیط کاری دستگاه گریدر شما می‌تواند به مشاور شما در این امر به جهت ارائه بهترین تایر و لاستیک برای شرایط کاری شما کمک کند .

در این زمینه ، میتوانید با مراجعه به وب سایت بازار لاستیک ایرانیان ، به عنوان فروشگاه آنلاین لاستیک گریدر و همچنین لاستیک تمامی ادوات معدنی و راهسازی سنگین مراجعه نمایید .

بازار لاستیک ایرانیان ، با داشتن بیش از سی سال سابقه در زمینه تامین و عرضه لاستیک گریدر ، پیش از اقدام برای خرید این کالای مهم به شما معرفی می‌شود .

خریداران محترم تایر گریدر می‌توانند با تماس با شماره های :

‌02133530482

02133977049

02133977063

و یا ارتباط از طریق اپلیکیشن های فضای مجازی ، واتسپ و … از طریق شماره :

‌09354007007

w4twge4

و یا مشاهده وب سایت مجموعه بازار لاستیک ایرانیان جهت خرید لاستیک گریدر به نشانی : https://bazarlastik.com ، با مشاوران مجرب این مجموعه ارتباط برقرار کنند.

نحوه کسب اطلاع از قیمت روز لاستیک گریدر

لاستیک گریدر نیز مشابه دیگر تایر های خودرو های راهسازی و صنعتی و سنگین، دارای ابعاد و اندازه بزرگی است. هم سایز بزرگی دارد و هم وزن زیادی ، البته در مقایسه با لاستیک های کامیون و کشاورزی !

علاوه بر ابعاد بزرگ، دارای تکنولوژی طراحی و تولید خاصی نیز می‌باد که به صورت انحصاری در اختیار تولید کنندگان این نوع از تایر وجود دارد، تمامی این عوامل و همچنین میزان عرضه و تقاظا سبب شده قیمت تایر گریدر در مقایسه با لاستیک های سنگین کامیونی از جایگاه بالاتری برخوردار باشد و در مقایسه با لاستیک های فوق سنگین و لودری نیز در پله عقب تری ایستاده باشد .

خوشبختانه شرکت های خوشنام تولید کننده لاستیک در ایران نیز اقدام به طراحی و تولید تایر گریدر نموده اند اما برای افزایش تقاضای بازار نیازمند توسعه طراحی های این شرکت های ایرانی نیز هستیم .

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دریافت قیمت لاستیک گریدر در انواع مختلف از جمله تایر گریدر چینی و یا ایرانی می‌توانید با مشاوران وب سایت بازار لاستیک ایرانیان که پیش تر اشاره شد تماس حاصل فرمایید .

وب سایت بازار لاستیک ایرانیان

فروشگاه آنلاین لاستیک های راهسازی و معدنی و همچنین نمایندگی فروش لاستیک گریدر

با امکان ارسال به سراسر نقاط ایران

تهران - خیابان امیر کبیر غربی - بازار لاستیک ایرانیان

02133530482

02133977049

09354007007

www.BazarLastik.com

 

* تمامی مطالب فوق توسط بازار لاستیک ایرانیان تالیف و منتشر شده است *

 

 

 

 

 

خرید لاستیک گریدر بازار لاستیک ایرانیان قیمت لاستیک گریدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر