کد خبر: 1072087 A

این روزها همه ما می شنویم که کسب و کارهای اینترنتی رونق بسیاری دارد و البته کاملا هم درست است. اما راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی هم نکات خاص خود را دارد که برای موفقیت باید به این نکات دقت داشته باشید. رپورتاژ آگهی یکی از آن مواردی است که در کسب و کار شما نقش مهمی دارد، اما چطور؟ قبل از اینکه به توضیح اجمالی بپردازیم، از سایت الو کانتنت درباره رپورتاژ آگهی توضیح زیر را بخوانید:

رپورتاژ آگهی بیشتر راوی یک داستان است و این ارتباطی به قالب یا رسانه‌ای که در آن قرار داده می‌شود ندارد. به همین علت است که شباهت زیادی بین اجزای ضروری یک پست وبلاگی و یک رپورتاژ آگهی وجود دارد. با این حال موارد خاصی وجود دارند که باید به آنها توجه کرد.

چطور می توان یک کسب و کار اینترنتی را رونق داد؟

خوب احتمالا این سوال برای شما هم پیش آمده است و اگر به دنبال جوابی برای آن بوده اید، شاید با نام سئو هم رو به رو شده باشید، اما اینکه اصلا سئو چیست را در ادامه توضیح خواهیم داد. اما دقت داشته باشید که شما برای رونق بیشتر کسب و کار خود به این نیاز دارید که شناخته شوید.

راه های مختلفی برای شناخته شدن سایت یا همان کسب و کار اینترنتی شما وجود دارد، اما یکی از بهترین کارها که هم ماندگاری بالایی دارد و هم هزینه کمی هم دارد، بهینه کردن سایت برای موتورهای جستجوگر است. حال این بهینه کردن سایت برای موتورهای جستجوگری مانند گوگل به چه معنی است را در ادامه توضیح می دهیم.

سئو چیست؟

سئو در واقع مخفف همان بهینه کردن سایت برای موتورهای جستجوگر است. فراموش نکنید که ما موتورهای جستجوگر بسیاری داریم که معروف ترین آن ها گوگل است. شما با بهینه کردن سایت خود می توانید گام بسیار مهم در جهت شناخته شدن و البته رونق بیشتر کسب و کار خود داشته باشید.

اما به این موضوع هم دقت داشته باشید که سئو (SEO) یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو به سادگی انجام نمی شود، اینکار مراحل و تکنیک های مختلفی را پیش روی شما قرار می دهد و باید آن ها را انجام دهید، یکی از کارهایی که باید انجام دهید، رپورتاژ آگهی است. در این قسمت باز هم همان سوال ابتدایی پیش می آید، اصلا رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی چیست؟

احتمالا با شنیدن نام رپورتاژ آگهی با توجه به کلمه آگهی به این موضوع فکر می کنید که نوعی تبلیغ است، تا حدودی هم این تصور و فکر درست است، اما کاملا هم اینطوری نیست. رپورتاژ آگهی کمک بسیاری به بهبود سئو سایت شما می کند، اما چگونه؟

در مطالب بالا به این موضوع اشاره کردیم که شما برای رونق کسب و کار خود باید شناخته شوید، یکی از راه های شناخته شدن این است که سایت های دیگری که اعتبار بیشتر و کاربران بیشتری نسبت به شما دارند، شما را معرفی کنند.

در این حالت کاربران آن سایت به سمت وب سایت شما هم کشیده می شوند، این کار دو نفع مهم و اساسی برای شما دارد.

  • در ابتدا با افزایش کاربران سایت شاهد این هستیم که سئو سایت یا همان بهینه شدن سایت برای موتورهای جستجوگر با سرعت بیشتری انجام می شود.
  • دوم آنکه سایت شما با یک منبع معتبر به کاربران معرفی می شود و به همین دلیل امکان افزایش فروش (در صورتی که وب سایت شما چنین کارایی دارد) هم برای شما وجود خواهد داشت.

رپورتاژ آگهی مطلب و محتوایی است که از طرف سایت شما در سایت دیگری منتشر می شود، در یک رپورتاژ آگهی شاهد لینک سازی هایی هستیم و در واقع همین لینک سازی ها به بهبود سایت شما کمک می کند.

اصول نگارش رپورتاژ آگهی

با توجه به اهمیتی که یک رپورتاژ آگهی دارد، این سوال پیش می آید که در نگارش آن باید به چه نکاتی دقت داشت. در ابتدا باید بگوییم که مهم ترین اصل در نوشتن یک رپورتاژ آگهی صادق بودن است، در این مطلب شما به نوعی کسب و کار خود را معرفی می کنید، یعنی خدمات یا محصولات خود را به کاربران دیگر معرفی می کنید.

به شما توصیه می کنیم که خدمات و محصولات خود را در نهایت صداقت معرفی کنید و مطمئن باشید که مشتری ها یا همان کاربران به کوچکترین جزئیات هم توجه می کنند و در صورتی که شاهد عدم صداقت باشند، به سادگی سایت شما را ترک کرده و دیگر به سراغ آن نمی آیند.

نکته دیگری که در هنگام نگارش رپورتاژ آگهی باید به آن دقت داشته باشید، جذابیت متن است. مخاطبی که مطلب شما را در سایت دیگری می خواند شناخت دقیقی از شما ندارد و اصلا نمی دارند که به چه کاری مشغول هستید، به همین دلیل لازم است متن جذاب و البته با عنوان مناسبی را انتخاب کنید، این کار باعث می شود کاربر رغبت بیشتری برای ادامه مطلب داشته باشد.

چطور رپورتاژ آگهی بنویسیم؟

خوب بعد از همه آن چه در مطالب بالا به آن اشاره کردیم، احتمالا این سوال برای شما وجود دارد که حالا چطور باید یک رپورتاژ آگهی خوب و مناسب داشته باشیم؟ این کار نیاز به تخصص، مهارت و البته مهم تر از همه تجربه بالایی دارد و آنقدر هم که تصور می کنید کار ساده این نیست.

به همین دلیل ما به شما توصیه می کنیم که نوشتن رپورتاژ آگهی های خود را به یک نویسنده یا تیم تولید محتوای کاربلد و متخصص بسپارید، در این حالت مطمئن خواهید بود هزینه ای که کرده اید، نتیجه رضایت بخشی برای شما خواهد داشت.

چطور نویسنده متخصص پیدا کنیم؟

این کار هم دردسرهای خاص خود را دارد، اما ما کار را برای شما راحت کرده ایم، شما می توانید نوشتن رپورتاژ آگهی های خود را به الو کانتنت بسپارید. الو کانتنت یکی از معتبرترین و بزرگ ترین پلتفرم های تولید محتوا در ایران به حساب می آید که نویسنده های متخصصی هم در آن جا مشغول به کار هستند.

شما به سادگی و با آسودگی خیال می توانید سفارش های خدمات تولید محتوا و به خصوص نوشتن رپورتاژ آگهی های سایت خود را به الوکانتنت بسپارید و بابت کیفیت و زمان تحویل هم هیچگونه نگرانی خاصی نداشته باشید.

 

 

 

الو کانتنت سئو (SEO) یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو سفارش های خدمات تولید محتوا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر