کد خبر: 1071891 A

فروشگاه اینترنتی یعنی یک بستر در فضای آنلاین که سبدی از محصولات را ارائه کرده است. این بستر می تواند یک وب سایت، یک صفحه اینستاگرام، یک کانال تلگرام یا هر چیز دیگری که قابلیت اجرایی شدن درفضای دیجیتال را دارد باشد.

امروز فروشگاه های اینترنتی بزرگی در دنیا همچون آمازون، ebay و در ایران مثل دیجی کالا را می شناسید. ولی شاید هنوز برای ورود به این عرصه شک و تردید داشته باشید. با ما همراه باشید تا در این خصوص دلایل شفاف و قانع کننده ای را برایتان شرح دهیم.

دوران کرونا نشان داد که اهمیت راه اندازی فروشگاه های اینترنتی بیش از پیش زیاد شده است. البته روند آنقدر سریع بود که حتی اگر کرونا نبود با چند سال تاخیر این رشد چشمگیر مشاهده میشد. به گزارش روابط عمومی آژانس تبلیغاتی رویانو دلایلی که برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی باید مد نظر داشته باشید به صورت زیر است.

  1. عدم توقف در فروش: فروشگاه اینترنتی یعنی فروش 24 ساعته. در فروش اینترنتی محدودیتی نیست. پس به راحتی درآمد خود را افزایش دهید. نه محدودیت مکانی و نه محدودیت زمانی. هر کجا که شما هستید، هر کجا که مشتریانتان هستند، هر ساعتی از روز، با هر شرایطی فقط نیت کنید که بفروشید و ثروتمند شوید.
  2. عدم نیاز به انبارداری: در فروش اینترنتی نیازی به انبار کردن اجناس ندارید. می توانید تنها با چند تلفن سفارشات مشتریان خود را از تامیین کنندگان دریافت کرده و به آنها برسانید. این کار نقش مهمی در کاهش هزینه های شما دارد.
  3. راحتی مشتریان: مشتریان شما در خرید اینترنتی بسیار راحت تر هستند. چون امکان مقایسه دارند و می توانند مشخصات فنی محصول مورد نظر خود را به دقت مطالعه نمایند. می توانند عکس های آن را مشاهده کنند. می توانند در خصوص محصول مورد نظر خود نظر خریداران قبلی را مشاهده کنند و هزاران لذت دیگری که از خرید اینترنتی می توان بهره مند شد.
  4. کاهش هزینه ها: در فروش اینترنتی هزینه های شما به شدت کاهش می یابد. شما دیگر هزینه مغازه پرداخت نمی کنید. هزینه خواب جنس ندارید. هزینه انبار نمی دهید. هزینه برق و آب و گاز و ... ندارید.
  5. موارد زیست محیطی: مشخص و مبرهن است که فروش اینترنتی نقش مهمی در کاهش شلوغی، ترافیک و در نتیجه آلودگی هوا دارد و این خود می تواند در بلندمدت باعث حفظ محیط زیست می شود.

اینها هزار و یک دلیل است برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی.اگر هنوز اقدامی انجام نداده اید شک نکنید و زودتر تصمیم بگیرید و شروع کنید. حتی یک لحظه تاخیر برای وارد نشدن به فضای دیجیتال باعث بروز پشیمانی های بزرگتر می شود.

در صورت سفارش طراحی سایت در اصفهان می توانید به وب سایت زیر مراجعه نمایید.

https://royanow.ir/

رویانو برندی خلاق در صنعت تبلیغات کشور است که با همت جوانان پرتلاش و نوآور این مرز و بوم سبد کاملی از خدمات دیجیتال را به شما ارائه می دهد.

آژانس تبلیغاتی رویانو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر