کد خبر: 1071119 A

شرکت فوراور لیوینگ (Foreverliving Products Company) به عنوان تولید و عرضه کننده انواع محصولات مکمل غذائی و مراقبت فردی برپایه ی گونه خاصی از گیاه آلوئه ورا (باربادنسسیس میلر)، زنبور عسل و سایر گیاهان داروئی اثربخش، شناخته شده ترین کمپانی مطرح در زمینه محصولات ارگانیک در دنیاست که در سال 1978 در ایالت آریزونای آمریکا تأسیس گردید و هم اکنون حدود 170 نمایندگی فروش در سرتاسر جهان دارد.

مقدمه

حدود 2 سال از شروع همه گیری ویروس کرونا (COVID-19) در سرتاسر جهان می گذرد و متأسفانه آمار ابتلا به این ویروس مهلک و خطرناک نه تنها کم نشده بلکه با تبدیل شدن نوع آن به گونه ها و حالات مختلف و به اصطلاح "جهش یافنه" روز به روز بیشتر و بیشتر می شود تا جائیکه تمامی کشورها و جوامع پیشرفته و توسعه یافته تمام انرژی علمی و فن آوری خود را صرف پیدا کردن راهکاری برای درمان و مقابله با آن می کنند.

حاصل تلاش های فراوان و شبانه روزی دانشمندان و متخصصین امر در راستای تولید واکسن این ویروس آنست که چند کشور تا کنون واکسن خودشان را تولید کرده و در حال تزریق هستند لیکن به دلیل تعداد بسیار زیاد متقاضی از یک سو و ظهور جهش های جدیدی از ویروس از جمله هندی، آفریقای جنوبی، برزیلی و ...، هنوز امکان واکسینه کردن عموم مردم فراهم نشده و می توان گفت که همچنان در مراحل تحقیق و آزمایش قرار دارد.

درمان ارگانیک و غیرشیمیایی

از همان ابتدای شیوع ویروس کرونا افراد و شرکت های بسیار زیادی راهکارهائی را برای درمان و پیشگیری این ویروس با استفاده از داروها و مواد گیاهی و سنتی پیشنهاد نمودند که بعضآ با واکنش هائی از سوی پزشکان مواجه گردید و بیشتر به صورت غیرحرفه ای بیان می شد. البته این حقیقت برکسی پوشیده نیست که یکی از بهترین روش های اثبات شده برای پیشگیری و درمان بیماری ها علی الخصوص بیماری های ویروسی، استفاده از مواد و داروهای طبیعی و فاقد مواد شیمیائی یا به اصطلاح "ارگانیک" می باشد.

همانطور که به اثبات رسیده، ویروس کرونا عمدتاً به سراغ افرادی می رود که سیستم ایمنی (Immune System) ضعیفی دارند و توان آن در جهت مقابله با ویروس کم است. ویروس به سرعت در بدن این افراد پیشروی می کند تا جائیکه ممکن است هیچ چاره و راهکاری حتی استفاده از موثرترین و قویترین داروهای شیمیائی و واکسن جوابگو نباشد. بنابراین تقویت سیستم ایمنی پایه و اساس پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا تلقی می گردد.

محصولات ارگانیک فوراور لیوینگ (Forverliving Products)

شرکت فوراور لیوینگ (Foreverliving Products Company) به عنوان تولید و عرضه کننده انواع محصولات مکمل غذائی و مراقبت فردی برپایه ی گونه خاصی از گیاه آلوئه ورا (باربادنسسیس میلر)، زنبور عسل و سایر گیاهان داروئی اثربخش، شناخته شده ترین کمپانی مطرح در زمینه محصولات ارگانیک در دنیاست که در سال 1978 در ایالت آریزونای آمریکا تأسیس گردید و هم اکنون حدود 170 نمایندگی فروش در سرتاسر جهان دارد. رسالت اصلی این شرکت، تولید محصولات ارگانیک و طبیعی برای ارتقاء سلامت و مراقبت شخصی است. کلیه محصولات کمپانی فوراور لیوینگ با حساسیت و دقت نظر بسیار بالا و به طور کاملاً ارگانیک و در عالی ترین شرایط آب و هوائی کاشت، تولید و عرضه می شوند.

خانم 2

تنوع محصولات تولید شده توسط شرکت فوراور لیوینگ بسیار زیاد است لیکن پایه ی اصلی بکار گرفته شده در عمده ی محصولات، گیاه آلوئه وراست که سیستم ایمنی بدن انسان را تقویت نموده، سبب جذب بهتر مواد مغذی می شود و سطح انرژی طبیعی بدن را حفظ می کند. همانطور که در بالا گفته شد، ضعف سیستم ایمنی رابطه مستقیم با شدت اثرگذاری ویروس کرونا دارد. بنابراین اگر ماده ای بتواند این سیستم را تقویت کند یا به عبارتی باعث دفع سموم بدن شود و به پاکسازی اندام درونی کمک نماید به طور قطع می تواند اثرات بسیار مطلوبی در خصوص پیشگیری و بهبود مبتلایان به ویروس کرونا (COVID-19) به همراه داشته باشد.   

وضعیت فروش در بازار ایران

با توجه به وجود تحریم ها بویژه شرکت های آمریکائی مبنی بر عدم مجوز تأسیس دفتر نمایندگی در ایران، محصولات فوراور از نزدیک ترین دفاتر فروش از جمله کشور امارات و ترکیه وارد ایران می شوند که این امر رقابت تنگاتنگی بین فروشندگان در ایران بوجود آورده است لیکن وجه تمایز اصلی آنها سابقه، توانمندی و تخصص در جهت ارائه مشاوره صحیح، نحوه ی مصرف محصولات و تعهدات پس از فروش می باشد. براین اساس، دفتر فروش رسمی محصولات فوراور در ایران تحت عنوان FOREVER OFFICE و با آدرس اینترنتی www.foreveroffice.com از سال 2014 وظیفه ی معرفی و فروش محصولات این شرکت معتبر و شناخته شده را برعهده گرفته و در حال حاضر مشتریان بسیار زیادی در سراسر ایران دارد.

محصولات مؤثر بر پیشگیری ویروس کرونا (COVID-19)

محصولات شرکت فوراور که توسط دفتر فروش ایران برای پیشگیری و بهبود مبتلایان به ویروس کرونا به مشتریان معرفی می شوند خوشبختانه براساس نظرسنجی و بازخورد مثبت مصرف کنندگان، تأثیر بسیار مطلوبی بر روند پیشگیری و بهبود داشته اند.

مشاوره تخصصی

فوراور آفیس دارای تیم تخصصی در زمینه ارائه مشاوره و نحوه ی مصرف محصولات فوراور بویژه محصولات اثرگذار جهت جلوگیری از ابتلا به ویروس کرونا می باشد که به صورت تمام وقت خدمات لازم را به مشتریان خود ارائه می نماید.

با توجه به اینکه چند عامل مهم از جمله اصالت کالا، کیفیت بسته بندی و پلمپ بودن محصولات و تاریخ انقضاء طولانی مدت بایستی هنگام تهیه این محصولات مد نظر قرار گیرد، جهت دریافت مشاوره رایگان و خرید محصولات به آدرس فروشگاه اینترنتی www.foreveroffice.com مراجعه فرمائید.

شعار اصلی فروشگاه اینترنتی فوراور آفیس پیشگیری بیماری و رسیدن به سلامت جسمانی و داشتن ظاهری بهتر با استفاده از محصولات کاملاً ارگانیک" می باشد.  

انرژی جهان درمان ویروس محصولات ارگانیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر