کد خبر: 1070623 A

امداد رایانه (تعمیریها) با شعار تعمیر تلویزیون ، تعمیر مانیتور و تعمیر انواع گیرنده های دیجیتال و برد ها و وسایل الکترونیکی و همچنین تعمیر ماشین آلات اداری به صورت حرفه ای با استفاده از متخصصین مجرب و متعهد فعالیت می نماید.

تعمیر تلویزیون و مانیتور : تعمیرات لوازم خانگی از جمله تعمیرات تلویزیون جز آن دسته از مهارت‌هایست که به تجربه و دانش زیادی نیاز دارد. اگر برای تعمیرات تلویزیون خود به دنبال تعمیرکار تلویزیون مجرب می‌گردید، دقت زیادی به خرج دهید؛ چراکه افراد زیادی دست به اینکار می‌زنند و هنوز مهارت بالایی ندارند.

تعمیرات لوازم خانگی از جمله تعمیرات تلویزیون جز آن دسته از مهارت‌هایست که به تجربه و دانش زیادی نیاز دارد. اگر برای تعمیرات تلویزیون خود به دنبال تعمیرکار تلویزیون مجرب می‌گردید، دقت زیادی به خرج دهید؛ چراکه افراد زیادی دست به اینکار می‌زنند و هنوز مهارت بالایی ندارند.

تعمیر تلویزیون و تعمیر مانیتور امداد رایانه (تعمیریها)

امداد رایانه (تعمیریها) با شعار تعمیر تلویزیون ، تعمیر مانیتور و تعمیر انواع گیرنده های دیجیتال و برد ها و وسایل الکترونیکی و همچنین تعمیر ماشین آلات اداری به صورت حرفه ای و همچنین اخذ نمایندگی رسمی مادیران و نمایندگی رسمی ایکس ویژن با استفاده از متخصصین مجرب و متعهد فعالیت می نماید. این مجموعه با بیش از ۲۳ سال تجربه در زمینه های تعمیرات تلویزیون و صفحه نمایش، تعمیر ماشین آلات اداری و انواع بردهای الکترونیکی و با بهره گیری از متخصصین مجرب و کارآزموده، آماده ارائه خدمات در کمترین زمان و حداقل هزینه و با بهترین کیفیت میباشد.

تعمیر تلویزیون و رفع اختلالات و خرابی های ایجادی در انواع برند های متفاوت تلویزیون اگرچه ادعای بسیاری از مراکز فعال در سطح شهر برای تعمیر  می‌باشد ولی با توجه به دانش و تجربه ی تخصصی تیم ما تعمیرات تلویزیون های انجام شده بوسیله تعمیرکاران با تجربه ی امداد رایانه ، مطمئنا به دست کارشناسانی انجام می پذیرد که ضمن آشنایی با پیشرفته ‌ترین تکنولوژی‌ها و فن آوری‌های روز دنیا ، دانش فنی مورد نیاز را برای تعمیر تلویزیون و مانیتور کسب کرده باشند.

تاریخچه تعمیر تلویزیون و مانیتور

تلویزیون ابزاری برای برقراری ارتباط جمعی از راه دور میباشد به طور دقیق میتوان گفت نخستین فرستنده ی تلویزیونی از سال ۱۳۳۷ روز جمعه یازدهم مهرماه در ایران آغاز بکار نمود. اول تلویزیون های سیاه و سفید که همه ما از آنان خاطره داریم و بعدا تلویزیون های رنگی اول در قشر مرفه جامعه و بعدا در خانه های همه ی ما حضور مداومی پیدا نمود. با خرابی ها و ایرادات بوجود آمده در تلویزیون ها نیاز به حضور کسانی برای تعمیرات تلویزیون ها که شناخت کافی از خرابی بوحود آمده داشته باشد تا بتواند اقدامات ضروری برای تعمیرات تلویزیون و مانیتور شما را انجام داده و عمر کاربردی دستگاه تلویزیون ما را افزون کنند ، پیدا شد.

خرابی های مختلف و تعمیر تلویزیون و تعمیر مانیتور :

    تعمیرات کلیه قطعات تلویزیون

    تعمیر پنل تلویزیون

    تعمیرات مقاومت تلویزیون

    تعمیر آبخوردگی تلویزیون

    تعمیرات پرش تصویر در تلویزیون

    تعمیر فلت تلویزیون

    تعمیرات مشکل صدای تلویزیون

    تعمیر پاور تلویزیون

    تعمیر بک لایت تلویزیون

    تعمیرات تلویزیون در محل و در منزل

    تعمیر مانیتور تلویزیون

    تعمیرات تلویزیون سامسونگ در منزل

    تعمیرات تلویزیون پروجکشن

    تعمیر ماشین آلات اداری

تعمیر تلویزیون - تعمیر مانیتور

انجام خدمات ما برای انواع تلویزیون ها و برندها میباشد . تلویزیون های ساده ، فلترون ، پروجکشن ، انواع پلاسما ، ال سی دی LCD ، ال ای دی LED برای تعمیرات میتوانند به ما مراجعه کنند. تعمیر و تعویض فلت ، تعمیر و تعویض بلندگو ها ، گرفتن پرش تعویض ، تعویض فیش های ورودی ، تعمیر پاور ، تعمیربردهای مختلف و… از خدمات ما میباشد. ما در این مجموعه انواع برند ها مثل xvision ایکس ویژن ،  LG الجی ، سامسونگ SAMSUNG ، سونی SONY ، پاناسونیک PANASONIC ، ایکس ویژن X-Vision و…. را برای تعمیرات قبول میکنیم. (تعمیریها)

اکنون برای درخواست خدمات تعمیر تلویزیون سونی، تعمیر تلویزیون ساموسنگ، تعمیر تلویزیون اسنوا و حتی تعمیرات تلویزیون قدیمی و دیگر برندهای موجود در بازار، می‌توانید با ما تماس بگیرید و به برترین تعمیرکاران تلویزیون دسترسی داشته باشید و درخواست خود را به راحتی بیان نمایید.رایج‌ترین سوالات مشتریان در مورد تعمیرات تلویزیون :

هزینه تعمیرات تلویزیون چطور تعیین می‌شود؟

هزینه تعمیرات تلویزیون چقدر است؟ چه فاکتورهایی بر تعیین هزینه تعمیرات تلویزیون تاثیر می‎گذارند؟ آیا پیش از سفارش تعمیرات تلویزیون می‌توان از قیمت‌ها مطلع شد؟ آیا قیمت تعمیرات تلویزیون اسنوا، قیمت تعمیرات تلویزیون سامسونگ و دیگر برندها با هم فرق دارد؟

این‌ها متداول‌ترین سوالاتی میباشد که مشتریان هنگام درخواست خدمات تعمیرات تلویزیون از ما می‌پرسند. به همین دلیل می‌خواهیم در ادامه به هریک از سوالات بالا جواب شفافی بدهیم؛ اما پیش از آن، میبایست در مورد هزینه گذاری‌ها بگوییم که تمامی تعرفه‌ها و نرخ ها از سوی اتحادیه و کارشناسان ما نظارت می‌شوند؛ و قیمت‌‌ها به طور کامل شفاف هستند.

عوامل اثرگذار بر قیمت تعمیرات تلویزیون

مهم ترین عاملی که روی هزینه تعمیرات تلویزیون تاثیر می‌گذارد، تعداد قطعاتی میباشد که برای برطرف نمودن مشکلات تلویزیون نیاز می‌شود. همین عامل باعث بالا رفتن میزان حجم کار، خریداری قطعات بیش یا عیب یابی دقیق‌تر می‌شود.

هم چنین قابل ذکر میباشد که تعمیرات هر برند تلویزیون ، متفاوت با برندهای دیگر میباشد، قیمت دریافتی امکان دارد متفاوت شود؛ اما برای مطلع شدن از هزینه تعمیرات تلویزیون می‌توانید تمامی جزئیات مشکلات تلویزیون خود را بیان نمایید.

تعمیرکاران امداد رایانه (تعمیریها) چه خدماتی را برای تعمیرات تلویزیون، ارائه می‌دهند؟

تعمیر کلیه قطعات تلویزیون

تعمیرات پنل تلویزیون

تعمیر مقاومت تلویزیون

تعمیرات آبخوردگی تلویزیون

تعمیرات پرش عکس در تلویزیون

تعمیرات فلت تلویزیون

تعمیر مشکل صدای تلویزیون

تعمیرات پاور تلویزیون

تعمیرات بک لایت تلویزیون

تعمیرات تلویزیون در محل و در منزل

تعمیر مانیتور تلویزیون

تعمیرات تلویزیون سامسونگ در منزل

تعمیرات تلویزیون پروجکشن

تعمیر تلویزیون سامسونگ

همانند سایر برندهای تلویزیون، در تلویزیون سامسونگ مشکلاتی مانند کمرنگ یا سیاه شدن عکس، تغییر وضعیت رنگ‌های عکس، روشن نشدن تلویزیون و … به مرور وقت در آن‌ها پدیدار می‌شود. نحوه عیب یابی و تعمیرات تلویزیون سامسونگ زیاد اهمیت دارد. متخصصین و تعمیرکاران تلویزیون بصورت فردی یا در نمایندگی تعمیرات تلویزیون، باتوجه به مشکلات تلویزیون می‌توانند مشکل را پیدا و آن را برطرف کنند.

تعمیرات تلویزیون ال جی

تعمیرات تلویزیون ال جی در صورتی که به دست متخصص و با ابزارآلات روز دنیا انجام پذیرد، مشکل دستگاه شما را برطرف خواهد نمود. شاید عده‌ای تصور کنند نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی مناسب‌ترین گزینه برای تعمیرات میباشد. ولی در شهر خودتان می‌توانید برترین متخصص و تعمیرکار تلویزیون را بیابید و کار عیب یابی و تعمیرات تلویزیون ال جی را با قیمت متناسب به او بسپارید.

کار تعمیرات تلویزیون را به تعویض نیندازید

اگر تلویزیون شما نیاز به تعمیر دارد، پس هرچه زودتر دست به‌ کار بشوید. ما برای تعمیر هر نوع برند تلویزیون، تعمیرکار دارای ارتباط را اعزام می‌کنیم. پس برای تعمیرات تلویزیون سونی ، تعمیرات تلویزیون سامسونگ قدیمی ، تعمیر تلویزیون قدیمی ، تعمیرات تلویزیون سامسونگ ، تعمیرات تلویزیون ال جی ، تعمیرات تلویزیون اسنوا و سایر برندها ، روی ما حساب نمایید.

در ادامه، شرحی از ویژگی‌های خدمات حرفه‌ای تعمیرات تلویزیون داده‌ایم.

تعمیر تلویزیون - تعمیر مانیتور

استفاده از قطعات اصلی:

از مهم ترین پارامترهای تعمیرات تلویزیون، استفاده از قطعات مصرفی و لوازم یدکی اصلی و اورجینال در همان برند تلویزیون است.

 

برخورداری از معتبرترین شرکت ها:

یکی دیگر از ویژگی بارز این خدمات این است که برای تعمیرات تلویزیون برترین و معتبرترین شرکت‌ها، تعمیرکاران و تکنسین‌ها استفاده می‌شود. به طوری که مجموعه‌ای از برترین متخصصان کار شما را انجام میدهند.پ

عیب یابی کامل دستگاه:

تمامی مراکزی که برای تعمیرات تلویزیون به شما معرفی می‌شوند ، بصورت تخصصی قادر به تعمیر انواع تلویزیون‌های ال ای دی ، تعمیرات تلویزیون ال سی دی سونی ، تعمیرات تلویزیون سامسونگ ، تعمیرات تلویزیون ال جی، پاناسونیک، پلاسما و دیگر برند‌ها هستند.

مرکز تعمیراتی امداد رایانه (تعمیریها) : نمایندگی رسمی شرکت مادیران و ایکس ویژن

امداد رایانه (تعمیریها) با شعار تعمیر تلویزیون ، تعمیر مانیتور و تعمیر انواع گیرنده های دیجیتال و برد ها و وسایل الکترونیکی و همچنین تعمیر ماشین آلات اداری به صورت حرفه ای با استفاده از متخصصین مجرب و متعهد فعالیت می نماید. این مجموعه با بیش از ۲۳ سال تجربه آماده ارائه خدمات در کمترین زمان و حداقل هزینه و با بهترین کیفیت به شما عزیزان میباشد.

چرا امداد رایانه را برای تعمیرات تلویزیون انتخاب کنم؟

طی  نظرسنجی از مشتریانی که سرویس تعمیرات تلویزیون را درخواست داده بودند، مطلع شدیم که یکی از دلایل اصلی رضایتشان از خدمات تعمیرات تلویزیون ، شفاف بودن هزینه تعمیر تلویزیون میباشد.

اکنون اگر شما هم میخواهید با مناسبترین هزینه ، تعمیرات تلویزیون و یا تعمیر ماشین آلات اداری را به فرد متخصص بسپارید، پس همین حالا به سایت ما به آدرس https://tamiriha.com بروید و سفارش خود را ثبت کنید و یا با شماره تماس های  ۰۲۱۶۶۰۷۴۲۳۲ - ۰۲۱۶۶۰۸۴۹۷۴ - ۰۲۱۴۴۰۴۷۲۷۷ - ۰۲۱۴۴۰۴۷۲۷۸ - ۰۹۱۲۵۱۶۵۶۸۲ تماس بگیرید .

آدرس ما : تهران - خیابان آزادی - نبش حبیب الهی - پلاک ۴۶۹ - طبقه یک - واحد ۱۲ - امداد رایانه (تعمیریها)

تعمیر تلویزیون تعمیر مانیتور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر