کد خبر: 1067596 A

فروشگاه اینترنتی آسا مارکینگ (ASA MARKING) جامع ترین فروشگاه اینترنتی در زمینه صنعت برق و تابلو سازی می باشد که با گرد آوری بهترین برند ها و متریال مرتبط به شماره سیم و شماره کابل و تجهیزات تابلو سازی سعی در تامین نیاز های مشتریان دارد.

فروشگاه اینترنتی آسا مارکینگ (ASA MARKING) جامع ترین فروشگاه اینترنتی در زمینه صنعت برق و تابلو سازی می باشد که با گرد آوری بهترین برند ها و متریال مرتبط به شماره سیم و شماره کابل و تجهیزات تابلو سازی سعی در تامین نیاز های مشتریان دارد .

شرکت آسا مارکینگ (ASA MARKING) با یکی از بهترین محصولات خود که شماره سیم و شماره کابل تیوبی ASA می باشد وارد بازار شماره گذاری صنعت برق ایران شده است .

شماره سیم تیوبی آسا ASA چیست :

در صنعت برق،  شماره گذاری سیم و کابل و تجهیزات تابلویی به منظور مرتب سازی سیم های تابلو برق بعد از تهیه نقشه الکتریکال از اهمیت بسیار بالایی بر خوردار است . شماره سیم های تیوبی جدیدترین و محبوب ترین نوع شماره سیم است که در تابلو ها استفاده میشود

با ورود شماره سیم تیوبی با کیفیت و درجه یک پارتکس سوئد با کد PO ، تامین کنندگان ایرانی و چینی سعی در رقابت و تهیه این جنس با کیفیت های بسیار پایین و استفاده از نام های مشابه نام تجاری پارتکس کردند .

پارتکس سوئد مخترع ، اولین و بزرگ ترین شرکت تولید کننده شماره سیم و شماره کابل است که بسیار با کیفیت در بازار ایران وجود دارد و در هر مرحله ای به تابلو سازان پیشنهاد می شود تا در صورت امکان با توجه به مصرف و قیمت کم شماره سیم نسبت به باقی تجهیزات تابلویی ، شماره سیم و شماره کابل با کیفیت تهیه نمایند.

 اما اگر در بعضی از موارد امکان خرید شماره سیم پارتکس وجود نداشت ، شرکت آسا مارکینگ(ASA MARKING) به عنوان برترین برند ثبت شده در زمینه تابلو سازی این نیاز مشتریان را پاسخگو می باشد . تا با هزینه کمتر و کیفیت بسیار بالاتر از کپی های بی کیفیت بازاری  شماره سیم های تیوبی را در بسته بندی شکیل و کیفیت بالا به مشتریان خود ارائه نماید.

 

 

2

 

 

3

شماره سیم تیوبی آسا (ASA MARKING)  با سایز ها و کد های زیر موجود است :

ASA03: شماره سیم 0.75 میلیمتر مربع

ASA04:  شماره سیم 1 میلیمتر مربع

ASA05: شماره سیم 1.5 میلیمتر مربع 

ASA06: شماره سیم 2.5 میلیمتر مربع

ASA07:  شماره سیم 4 میلیمتر مربع

ASA08:  شماره سیم 6 میلیمتر مربع

 

تمامی تیوب ها در قرقره های استاندارد با گارانتیASA  و بسته بندی به فروش میرسد .

شرکت آسا مارکینگ ASA Marking با هدف پیشبرد صنعت تابلو سازی پا در عرصه بازار صنعت برق ایران گذاشت و با سابقه مدیران و کارشناسان ارشد خود توانسته است  با گرد آوری بهترین برند ها و محصولات سبد کاملی از محصولات شماره گذاری سیم و کابل را ایجاد نماید .

 

پرینتر های چاپ شماره سیم و شماره کابل و ریبون ها و لیبل های پشت چسبدار  :

بهترین پرینترهای چاپ شماره سیم و شماره کابل نظیر: PARTEX T1000،LM550 MAX  ، SUPVAN TP80 با تمامی لوازم جانبی و ریبون های PARTEX T1000،LM550 MAX  ، SUPVAN 80E در وب سایت اینترنتی آسا  (ASA MARKING) با موجودی کامل و زمان تحویل فوری قابل خرید می باشد .

 

4

 

  1. پرینتر PROMARK T1000 PARTEX

 

پرینتر PROMARK T1000 PARTEX بهترین پرینتر جهت چاپ شماره سیم و چاپ شماره کابل موجود در بازار است. قیمت پرینتر PROMARK T1000 PARTEX همان قیمت نمایندگی پارتکس بوده و با گارانتی اصلی شرکت پارتکس از سایت آسا مارکینگ ASA Marking قابل خرید می باشد.

ریبون پرینتر PROMARK T1000 PARTEX

کاتر پرینتر PROMARK T1000 PARTEX

از سایت آسا مارکینگ ASA Marking  قابل خرید می باشد.

5

 

  1. پرینتر مکس LM550 MAX

پرینتر مکس LM550 MAX قدیمی ترین برند جهت چاپ شماره سیم و چاپ شماره کابل می باشد قیمت پرینتر LM550 MAX در سایت آسا مارکینگ درج شده و پرینتر LM550 MAX تحت گارانتی آسا مارکینگ به فروش میرسد.

ریبون پرینتر مکس LM550 MAX

کاتر پرینتر مکس LM550 MAX

از سایت آسا مارکینگ ASA Marking  قابل خرید می باشد.

6

 

  1. پرینتر سوپوان TP80 SUPVAN

آسا مارکینگ ASA Marking  به منظور تکمیل سبد کالای خود در تمام رنج های قیمتی و با در نظر گرفتن مهمترین اصل که کیفیت می باشد نمایندگی شرکت سوپوان SUPVAN چین را اخذ نموده است.

پرینتر سوپوان TP80 SUPVAN در انبار موجود و با گارانتی آسا مارکینگ ASA Marking   به فروش می رسد .

ریبون پرینتر سوپوان  TP80 SUPVAN

کاتر پرینتر سوپوان  TP80 SUPVAN

از سایت آسا مارکینگ ASA Marking  قابل خرید می باشد.

7

  1. پرینتر دستی لیبل زن L500

پرینتر دستی سوپوان SUPVAN با قیمت عالی و کیفیت بالا به همراه تمام لیبل های پشت چسبدار به صورت لمینیت و لمینیت نشده جهت چاپ شماره سیم و شماره کابل موجود است که با کیفیت بالا و کارایی عالی به فروش می رسد.

8

 

شماره های سیم  شفاف PT آسا مارکینگ ASA Marking   :

یکی دیگر از محبوب ترین شماره های سیم در تابلوهای برق شماره سیم PT پارتکس می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار می باشد.

 آسا مارکینگ ASA Marking  به منظور رفاه حال مشتریانی که نمی خواهند هزینه بالاتری نمایند      PT   آسا مارکینگ ASA Marking  را تهیه کرده با قیمت مناسب تری به فروش میرساند .

لازم به ذکر است

 این شماره سیم که در بازار به منظور تقلید از شماره سیم قدیمی PT partex   شماره سیم شفاف پارتکس با متریال های بی کیفیت به فروش میرسد ولی به دلیل قدیمی بودن و نوع نصب آسان آن نسبت به شماره سیم های تکی از محبوبیت بسیار بالایی بر خوردار است .

همانند شماره سیم های تیوبی شرکت آسا مارکینگ ASA Marking   همواره سعی در تبلیغ کیفیت به عنوان مهمنرین اصل در خرید در برابر قیمت  دارد ولی در صورتیکه امکان تهیه نمونه اصل نبود  خرید از نمونه های فیک بازار که تحت آزمایش های محیطی ثبت شده جوابگو نبودند به هیچ وجه توصیه نمی گردد.

کارشناسان شرکت آسا مارکینگ ASA Marking  بهترین و با کیفیت ترین نمونه تولید شده با قیمت پایین تر و کیفیت بالاتر از موارد فیک را تهیه کردند و تحت گارانتی و برند آسا مارکینگ ASA Marking  به فروش میرسد .

هولدر استیل و بست های کمربندی استیل  316  آسا مارکینگ ASA Marking  :  

با توجه به نیاز مشتریان به هولدر های استیل جهت حک و یا لیزر هولدر های آسا مارکینگ ASA Marking  با بهترین کیفیت و قیمت عالی موجود می باشد . همچنین بست های کمربندی به صورت روکش دار یا بدون روکش هم جزو سبد کالای این شرکت است که با مراجعه به وب سایت آسا مارکینگ ASA Marking می توانید از تمام آن ها بازدید کنید .

9

فروشگاه اینترنتی آسا مارکینگ ASA Marking  به منظور پیشبرد سطح کیفی و در بر گرفتن تمام نیاز های مشتریان اقدام به اخذ نمایندگی فروش از نمایندگان انحصاری شرکت های اروپایی در ایران کرده است.

 

شرکت پارتکس سوئد به عنوان قدیمی ترین و بزرگترین تولید کننده سیستم های شماره گذاری سیم و کابل در دنیا با متنوع ترین مدل های شماره سیم، شماره کابل و شماره تجهیزات می باشد که میتوان از تمامی محصولات این شرکت با مراجعه به سایت آسا مارکینگ ASA Marking مطلع شد .

 

شرکت ورما به عنوان قدیمی ترین شرکت در زمینه تهیه ادوات آلارم، چراغ سیگنال، بیزر، چراغ گردان، سیگنال تاور، چراغ دکلی و هشدار دهنده های ضد انفجار .

محصولات شرکت ورما در انبار آسا مارکینگ ASA Marking  موجود و با قیمت عالی  در فروشگاه اینترنتی آسا مارکینگ ASA Marking   به فروش میرسد .

ما همچنان سعی داریم با افزودن کالا های اساسی  طبق نیاز  مشتریان به وجود کالای با کیفیت و قیمت مناسب در خدمت صنعت برق ایران باشیم .

می توان با مراجعه به سایتwww.asamarking.com از تمام اطلاعات فنی و موجودی کالا اطلاعات کسب شود .

 

 

 

 

 

شماره سیم شماره کابل پرینتر T1000
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر