کد خبر: 1067289 A

گویی تابستان مشتاق‌تر و پرشورتر از بهار، قصد گذر فصل‌ها را دارد. هنوز به میانه‌های بهار نرسیده‌ایم که این فصل باشکوه سرخوشانه از پنجره‌های نیمه گشوده به امید آمدن بهار و از پس پرده‌های پریشان و و سفید خانه‌هایمان به درون اتاق‌هایمان سرک می‌کشد و شور و شوقش را در گوشه به گوشه‌ی آن می‌پراکند.

گویی تابستان مشتاق‌تر و پرشورتر از بهار، قصد گذر فصل‌ها را دارد. هنوز به میانه‌های بهار نرسیده‌ایم که این فصل باشکوه سرخوشانه از پنجره‌های نیمه گشوده به امید آمدن بهار و از پس پرده‌های پریشان و و سفید خانه‌هایمان به درون اتاق‌هایمان سرک می‌کشد و شور و شوقش را در گوشه به گوشه‌ی آن می‌پراکند.

نسیم خنکش شادمانه‌تر از همیشه، سطوح دلگرفته‌ی روزهایمان را نوازشی می‌کند تا نفسی تازه کنیم و جانی بیابیم.

خوب است که شما و کسب و کارتان همراه و هم‌نفس با گرما و طراوت تابستانی سری به خانه‌های مخاطبان خود بزنید و در این روزهای غمین و اندوه‌بار دلی بجوئید و حضور گرم و همدلانه‌ی خود را در لحظه‌های سخت و دلگیر به آنها یادآور شوید.

تابستان جان می‌دهد برای نثار عشق و مهر و دوستی. هدیه‌ای هرچند کوچک اما ارزشمند که در خنکای به سانِ بهشت عصرهایش، آرامش و دوستی ست که بر روح و قلب مخاطبان شما جاری خواهد ساخت. و آنچه از شما بر جای خواهد ماند تنها هدیه‌ای ناقابل نبوده است بلکه ردپایی عمیق  از رنگ و روح و لطافت تابستانی ست که هیچ گاه حس ناشی از شادی و طراوتش از خاطره‌ها زدوده نخواهد شد.

هدایای تبلیغاتی به داغی و هرم خورشید تابستان و به خنکی شبنم آرام گرفته بر شمعدانی‌های تابستانی

این فصل زیبا و دلنشین با سکوت و ذات آرامبخشی که در کوله‌اش دارد بهترین بهانه خواهد بود برای به دست آوردن دل‌های مخاطبانی که هیچ گاه شما را در روزهای سخت و پر از فراز و نشیب کسب و کارتان تنها نگذاشته‌اند.

  • ماگ و لیوان

تابستان را به نوشیدنی‌های خنک و دلشاد کننده‌ی ظهرگاهش می‌شناسیم. به شربت‌های بهارنارنج و بیدمشکی که با پری از نعناع و برشی از لیمو، خنکایی فزون‌تر بر آنها بخشیده خواهد شد. و تابستان را خنکایی بهشت گونه فرا خواهد گرفت.

آن هنگام که مخاطب شما این نوشیدنی‌های سرشار از طراوت و زندگی را در یک لیوان‌ تبلیغاتی که با ظرافت و طرح‌هایی چشم نواز از سوی شما و برند شما به آنها پیشکش شده‌اند به نوش جان می‌سپارند، و کامشان از تلخ‌کامی‌های روزگار طعمی شیرین می‌یابد، حسی سرشار از قدرشناسی وجودشان را در بر خواهد گرفت و شما و برندتان را همراه و هم‌پایی گرم و دلنشین در کنار خویش خواهند یافت.

صبح‌گاه‌های دل انگیز تابستانی نیز همواره شاهد همراهان و مردمانی هستیم ورزشکار و طرفدار سلامت و تندرستی که از هوای فرح بخش صبح‌گاهی نهایت بهره را می‌برند و به بدن خویش در این ساعات زیبای اولیه‌ی روز هدیه‌ای می‌دهند از جنس سلامت و شادی. اهدای بطری‌های آب برای این مخاطبان زیبا ذهن شما که شادی و نشاط جسم و روحشان را از صبح زیبای تابستانی طلب می‌کنند بسیار جذاب و دوست داشتنی خواهد بود.

  • کلاه تابستانی

خورشید تابستان با همه شور و شوقش و با همه گرمای مطبوعش که همین گرما در زیر سایه‌های درختان بیدش پوست را نوازش می‌کند، گاه چنان بیتابانه بر مردمان می‌تابد که ناگزیر به استفاده از کلاه خواهیم شد. چه در فعالیت‌های روزمره و چه در هنگام تفریح و سفر کلاه از ملزوماتی خواهد بود که مخاطبان شما را از تابش نفس‌گیر خورشید تابستانی حفظ خواهد کرد.

نثار کلاه‌هایی در رنگ‌ها و طرح‌هایی پر از شوق و ذوق تابستانی به همراهان و مخاطبان شما از سوی شما که در تمامی روز همراه آنها بوده و آسودگی و آرامش را برای آنان فراهم خواهد کرد بسیار جذاب و هیجان انگیز خواهد بود.

کلاهی که برندتان در گوشه‌ای از آن به زیبایی و ظرافت هر چه تمام ثبت شده و هدیه‌ی تبلیغاتی بسیار کاربردی و فراموش‌ناشدنی خواهد بود.

  • تی شرت

تابستان را هرم آفتابش تابستان خواهد کرد. تابستانی که گرمایش، زمین را آماده می‌کند برای خزانی دیگر، گرمایی که هلول می‌کند به ذره ذره از بدنمان. همه مخاطبان شما در این فصلِ آکنده از گرمای طاقت فرسا، پوششی را برمی‌گزینند که نسیم رهای تابستانی بتواند بر تاروپودش جای خوش کند.

تی‌شرت‌های خنک همیشه از پرطرفدارترین پوشش‌های این فصل بوده‌اند. انتخاب طرح‌هایی شاد و رنگ‌هایی به شادابی طبیعت تابستان برای این هدایای تبلیغاتی بر خواستنی‌تر بودن آنها می‌افزاید. چرا که در تلاطم گرمای این فصل مردم همیشه به دنبال پوششی هستند که در عین سبک و نازک بودن از کیفیت و جنس خوب و فوق‌العاده لطیفی هم برخوردار باشد. اهدای چنین هدیه تبلیغاتی از سوی شما می‌تواند برای آنها بسیار دلچسب باشد.

سصلبفص

  • عینک آفتابی

چشم‌ها همیشه در تابستان‌ها مورد هجوم اشعه‌های نورانی و داغ آفتاب قرار گرفته‌اند و محافظت از آنها خصوصا در این فصل یکی از دغدغه‌های مردم می‌باشد. عینک‌هایی با استانداردهای لازم و دارا بودن ایمنی کافی در برابر نور خورشید می‌توانند یک هدیه تبلیغاتی فوق‌العاده دوست داشتنی و کاربردی برای مخاطبان شما که فصلی پر از سفرها و تفریحات خاص خود در پیش دارند، باشند.

  • کوله پشتی یا ساک دستی

تابستان به دلیل ذات پر از آسودگی و فراغت خود، فصلی ست که بسیاری از مخاطبان شما به فعالیت‌ها و ورزش‌های مورد علاقه‌ی خود می‌پردازند. ساک‌ها و کوله پشتی‌های ورزشی هدایای تبلیغاتی بسیار پرطرفداری هستند که علاقمندان خاص خود را خواهند داشت.

ساک‌های پارچه‌ای خرید نیز از هدایای دوست داشتنی و خاصی هستند که با حک شدن برند و نام شما بر آن مخاطبان و همراهان شما برای مدت‌های طولانی از این هدایا نهایت استفاده را خواهند برد و خود مشوق اطرافیان خود در حمایت از کسب و کار شما خواهند بود.

  • اسپری و قمقمه آب

پیاده‌روی از فعالیت‌های مورد علاقه‌ی مخاطبان شما در فصل‌های دلپذیر بهار و تابستان خواهد بود. صبح‌ها و یا عصرگاه‌های دل انگیزی که طبیعت زیبا مخاطبان شما را برای یک پیاده‌روی سبک و یا حتی حرفه‌ای به سوی خود می‌خواند یک قمقمه‌ی زیبا با قابلیت اسپری آب و انتقال حس تازگی و طراوت به مخاطبی که هوای این فصول را به ریه‌های خود می‌کشد می‌تواند هدیه تبلیغاتی فوق‌العاده تاثیرگذار و هیجان انگیز باشد.

تابستان است و هزار ناز و کرشمه‌اش که شما با خریدن هر یک از آنها می‌توانید دل مخاطبان خود را به دست آورید. و جایگاهی بسیار دلنشین و مطمئن در قلب و ذهن آنها داشته باشید. هدایای تبلیغاتی تابستانه که داغی تابستان را همچون خنکای نسیمی رها بر جان مخاطب شما خواهند نشاند و آنها تجربه‌ای لذت بخش و به یادماندنی از شما و برند شما خواهند داشت.

 

 

 

هدایای تبلیغاتی لیوان تبلیغاتی هدایای تبلیغاتی تابستانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر