کد خبر: 1066410 A

انجمن علمی و حرفه‌ای یونیننس بعنوان یکی از موسسات آموزش حرفه ای و جهانی در زمینه برگزاری دوره های پیشرفته و تخصصی همچون آموزش سرمایه گذاری ، آموزش CFA، اموزش هوش مالی ، آموزش تحلیل بازارهای مالی ، آموزش CFA ، اموزش CIIA ، و ...در کشور می باشد.

انجمن علمی و حرفه ای یونیننس بعنوان یکی از موسسات آموزش حرفه ای و جهانی در زمینه برگزاری دوره های پیشرفته و تخصصی همچون آموزش سرمایه گذاری ، آموزش CFA ، اموزش هوش مالی ، آموزش تحلیل بازارهای مالی ، آموزش CFA ، اموزش CIIA ، و ...در کشور می باشد.

با توجه به اینکه در کشوری مشابه ایران اهمیت سرمایه گذاری و حضور در بازارهای سرمایه به یک الزام و نیاز در زندگی مردم تبدیل شده.

از طرفی متاسفانه فقدان منابع علمی و آموزشی معتبر در این حوزه در کشور  باعث شد امروز تصمیم بگیریم به بررسی یکی از بهترین موسسات آموزش سرمایه گذاری در بازار های مالی و سرمایه گذاری همچون بازار ارزهای رمز نگاری شده ، بازارهای برپایه استاک ، در سطح بین الملل بپردازیم . در ادامه برای آشنایی بیشتر با این موسسه همراه ما باشید . برای همه ما بهترین بودن در هر موضعی یک دغدغه مهم می باشد چون در پی داشتن آینده­ای بهتر و همچنین ارتقای جایگاه شغلی و حرفه­ای خود می باشیم. برای شما که در امور مالی به صورت حرفه­ای فعالیت می­کنید، همچنین در رسیدن به موقعیت و توانایی که شما را همیشه در الویت استخدام و در بهترین فرصت­های شغلی در هر جای جهان قرار دهد بسیار مهم  می­باشد. اما چطور می­توانید به این توانایی برسید؟

دوره­های آموزشی سرمایه گذاری در بازارهای سرمایه همچون اموزش  C.F.A  ، اموزش CIIA ، اموزش تحلیل بازار مسکن و خودرو و ....این فرصت را برای کنشگران امور مالی فراهم کرده است تا بتوانند توانایی و دانش خود را تا  بالاترین سطح و استاندارد های جهانی ارتقاء دهند. در ابتدا بهتر است ابتدا بدانیم مقوله سرمایه گذاری چیست ؟

دوره های اموزش سرمایه گذاری در انجمن علمی یونیننس:

انجمن علمی و سطح بالا یونیننس هم اکنون یکی از بهترین مراجع علمی در زمینه های برگزاری بیش از 120 رشته تخصصی در حوزه های مالی و سرمایه گذاری در 40 کشور بوده  ، این موسسه همچنین با دارا بودن گسترده ترین هیئت علمی و کادر آموزشی داخلی و خارجی یکی از بهترین انتخاب ها برای افراد و علاقه مندان به بازارهای مالی و سرمایه گذاری ، و... میباشد.

انجمن علمی یونیننس (uninance) همچنین با داشتن بزرگترین و گسترده ترین هیئت علمی در 40 کشور و به پشتوانه 30 سال حضور در بازارهای مالی و سرمایه گذاری میتواند تجربیات ارزنده در سطح بین الملل می­تواند به خوبی شما را به هدفتان یعنی بهترین بودن در امور مالی برساند. برای انجمن علمی  uninance موفقیت شما در مسیر پیش رو مهم­ترین دغدغه می­باشد بهترین بودن با بهترین­ها قطعا ممکن خواهد شد...

کلیه متقاضیان و علاقه مندان بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان یونیننس میتوانید به آدرس اینترنتی به نشانی UNINANCE.COM مراجعه نمایید.

 

آموزش سرمایه گذاری آموزش CFA اموزش هوش مالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر