کد خبر: 1065892 A

سایز استوری در اینستاگرام و سایز ویدیو در اینستاگرام می‌تواند از مواردی به شمار آید، که بسیاری از افراد به آنها علاقه مند هستند و برای تغییر دادن سایز ویدیوها و استوری‌های خود از برخی از ابزارهای ویرایش سایز در اینستاگرام استفاده می‌کنند.

اینستاگرام به عنوان یک برنامه کاربردی و پرطرفدار با فالوور زیاد در کل دنیا در تلاش است تا با ارتقا دادن تمامی برنامه های خود، میزان کاربران خود را در سراسر جهان به طرز چشمگیری افزایش دهد.

بنابراین شما می توانید با نصب جدیدترین نسخه اینستاگرام از ابزارهای تغییر سایز استوری اینستاگرام و تغییر سایز ویدیو در اینستاگرام استفاده نمایید. همانطور که می دانید تصویر، فیلم و هر عکسی از تعداد بیشماری پیکسل ساخته شده است. بنابراین تعداد پیکسل های موجود در عکس ها و فیلم ها می تواند بر روی کیفیت تصویر و فیلم ها تاثیر بگذارد. دکتر فالوور در ادامه شما را با موارد مهم تغییر سایز عکس و ویدیو آشنا خواهد کرد.

سایز استوری اینستاگرام چیست؟

یکی از مباحث مهم برای افرادی که از اینستاگرام استفاده می کنند، سایز استوری اینستاگرام است که این سایز باید به یک مقدار استاندارد دست پیدا کند. به طور کلی سایز استوری اینستاگرام 1080*1920  است. این اعداد به بیان ساده تر این منظور را می رساند که تصویر شما باید عرضی با تعداد 1080 پیکسل داشته باشد و طول آن نیز معادل 1920 عدد پیکسل است. این ابعاد به نسبت 9:16 نیز معروف هستند. اگر قصد دارید از استوری اینستاگرام استفاده کنید، بهتر است که از تصویرهای عمودی استفاده نمایید. چرا که تصویر برداری به صورت افقی می تواند نابه هنجار تلقی شود. شما می توانید در صورت تمایل برای استفاده از خدماتی چون اینستاساز از مجموعه دکتر فالوور استفاده نمایید.

59

سایز ویدیو در اینستاگرام چیست؟

بسیاری از افراد از ویدیوهای اینستاگرامی برای ثبت فیلم های مورد نظر خود استفاده می کنند. بنابراین بهتر است از سایز ویدیو در اینستاگرام دقیق و درست برای فیلم های خود در این برنامه استفاده نماییم. در گذشته اینستاگرام به افرادی که می خواستند عکس یا فیلم را بارگزاری کنند، اجازه می داد تا در یک محدوده خاص مربعی شکل قرار بگیرند، و در واقع سایز و اندازه آن را محدود می کرد. ولی این روزها ایسنتاگرام فضای محدودی را برای کاربر خود در نظر نگرفته است، بلکه به او این امکان را داده است که از طریق آن فضای گسترده عکس های با کیفیت تری را بارگذاری بکند. بنابراین شما می توانید به راحتی با در نظر گرفتن این ابعاد و اندازه ها سایز ویدیو در اینستاگرام خود را دقیق تنظیم نمایید. استفاده از سایز مربعی، سایز افقی و سایز عمودی از مهمترین سایز ویدیو در اینستاگرام به شمار می رود.

95

اینستاساز چه طور می تواند به ما کمک کند؟

اینستاساز این قابلیت را دارد که تعداد فالوورهای واقعی یک صفحه را افزایش دهد. به طوری که این برنامه می تواند از طریق برخی از تگ ها، موقعیت های جغرافیایی و افزایش فالوورهای واقعی شما به بازدید هرچه بیشتر صفحه شما کمک می کند. بنابراین شما می توانید از طریق برنامه اینستاساز، به تعداد زیادی دنبال کننده و در نتیجه تعداد زیادی کاربر و مشتری متناسب با نوع کسب و کار خود دست پیدا کنید. لایک کردن، کامنت گذاشتن و فالو کردن می تواند بر روی اعتبار صفحه شما تاثیر مثبتی را بگذارد.

آیا سایز استوری اینستاگرام می تواند بر روی کیفیت تصویر اثر بگذارد؟

بسیاری از افراد فکر می کنند که سایز استوری اینستاگرام نمی تواند تاثیر زیادی بر روی کیفیت عکس بگذارد. ولی بهتر است بدانید که این تصور کاملا غلط بوده و سبب شده که بسیاری از افراد به دلیل استفاده نکردن از سایز استوری اینستاگرام، استوری های بی کیفیت را در صفحه خود منتشر کرده، و بسیاری از کاربران به دلیل تصویر بد و حجم بالای تصویر نتوانند استوری آن ها را مشاهده نمایند. بنابراین در هنگام استفاده از انواع استوری ها چه به صورت عکس و چه به صورت فیلم بهتر است که به سایز استوری اینستاگرام بیشتر از همیشه توجه نمایید.  دقیق ترین سایز استوری اینستاگرام 9:16 است که سبب می شود پیکسل های تصویر و فیلم به خوبی دیده شود.

آیا سایز ویدیو در اینستاگرام می تواند بر روی سرعت نمایش فیلم اثر بگذارد؟

یکی از مهمترین مواردی که بسیاری از افراد در تلاش هستند تا از طریق آن فعالیت خود را در اینستاگرام به همگان معرفی کنند ویدیوهای اینستاگرامی است. بنابراین شما می توانید از طریق تغییر دادن سایز ویدیو در اینستاگرام، علاوه بر بالا بردن سرعت پخش ویدیو در اینستاگرام، سبب شوید که افراد بسیاری از این ویدیوها برای دیدن استفاده نمایند. بنابراین شما می توانید با استفاده از استانداردترین سایز ویدیو در اینستاگرام به راحتی فیلم های خود را در زمینه های گوناگون برای کاربران و مشتریان خود به نمایش بگذارید. به طور کلی یک فیلم برای آپلود شدن در اینستاگرام به 30 فریم بر ثانیه نیاز دارد. طول فیلم باید 60 ثانیه باشد و از دیگر ویژگی های مهم ویدیو در اینستاگرام می توان به سایز 4 گیگی فایل مورد نظر اشاره کرد، که سبب شده که کیفیت ویدیو شما بالاتر رود و افراد برای دیدن آن اذیت نشوند.

پس:

  • اگر سایز استوری اینستاگرام برایتان اهمیت دارد، می توانید از خدمات دکتر فالوور استفاده نمایید.
  • اگر سایز ویدیو در اینستاگرام برایتان حائز اهمیت است، می توانید از خدمات دکتر فالوور استفاده نمایید.
  • اگر استفاده از برنامه ای بنام اینستاساز برایتان پر اهمیت است، می توانید از خدمات و امکانات دکتر فالوور استفاده نمایید.

بنابراین در صورت بروز هرگونه مشکل در اینستاگرام خود برای از بین بردن آن ها می توانید از خدماتی که این مجموعه ارائه کرده است، استفاده نمایید.

 

 

فالوور دکتر فالوور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر