کد خبر: 1065666 A

بسیاری از افراد فکر می‌کنند برای طراحی سایت نیاز به دانش برنامه‌نویسی دارند. اما امروزه به لطف سیستم‌های مدیریت محتوا (CMS) شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن، یک سایت حرفه‌ای طراحی کنید.

در ادامه این مقاله شما را با بهترین و پرطرفدارترین سیستم مدیریت محتوا، یعنی وردپرس آشنا خواهیم کرد. همچنین بهترین دوره آموزش وردپرس را به شما معرفی می‌کنیم تا بتوانید با استفاده از آن سایت خود را طراحی کنید و شروع به کسب‌وکار اینترنتی کنید.

وردپرس انقلابی در طراحی سایت بدون برنامه‌نویسی

تا قبل از راه‌اندازی سیستم‌های مدیریت محتوا مثل وردپرس، طراحی سایت یک کار پیچیده و سخت بود. چرا که باید دانش برنامه‌نویسی را یاد می‌گرفتید و چندین ماه برای طراحی و ساخت یک سایت ساده زمان می‌گذاشتید. اما در حال حاضر به لطف وردپرس و سایر سیستم‌های مدیریت محتوا شما می‌توانید به راحتی با چند کلیک ساده یک سایت حرفه‌ای برای خود راه‌اندازی کنید. البته ناگفته نماند که طراحی سایت با وردپرس هم نیاز به دانش دارد و شما نمی‌توانید بدون آموزش، یک سایت برای خود طراحی کنید. برای مشاهده آموزش طراحی سایت با وردپرس نیاز به هزینه‌های چند میلیون تومانی نیست. سایت‌های فارسی فوق‌العاده‌ای مثل ابزار وردپرس وجود دارند، که آموزش طراحی سایت با وردپرس را به‌صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار می‌دهند.

قالب (پوسته) وردپرس

صسثف4قب

اگر با وردپرس آشنا باشید، احتمالا اسم قالب وردپرس یا پوسته وردپرس به گوشتان خورده است. با استفاده از قالب وردپرس می‌توانید ظاهر اولیه سایت خود را طراحی کنید. یکی از مهم‌ترین موضوعات در طراحی سایت با وردپرس، انتخاب یک قالب مناسب و حرفه‌ای است. قالب وردپرس در حالی که باید قدرتمند و انعطاف‌پذیر باشد، باید کار با آن ساده و روان باشد؛ تا به راحتی بتوانید با استفاده از آن یک سایت فوق‌العاده را راه‌اندازی کنید. قالب‌های متنوع زیادی وجود دارند که شما می‌توانید از آن‌ها برای طراحی سایت خود استفاده کنید. اما پیشنهاد ما استفاده از قالب زفایر است. از مزایای استفاده از قالب زفایر می‌توان به سرعت عالی، واکنشگرایی، سئو شده، انعطاف‌پذیری و.... اشاره کرد. اگر نمی‌دانید قالب زفایر را از کجا باید تهیه کنید، پیشنهاد ما سایت ابزار وردپرس است. چرا که سایت ابزار وردپرس یک مرجع جامع فارسی معتبر برای تهیه انواع قالب و افزونه وردپرسی است.

بهینه‌سازی و سئو وردپرس

صسقبثسصیقب

شما در کنار طراحی سایت، باید با استفاده از تکنیک‌های مختلف سئو، سعی کنید سایت خود را به صفحه اول نتایج جستجو برسانید. منظور از سئو (SEO) در واقع همان بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجوگر مثل گوگل است. سئو یک موضوع بسیار مهم در طراحی سایت است و هر مدیر سایتی باید با سئو آشنا باشد. سئو هم مثل وردپرس نیاز به دانش خاص خود را دارد. بنابراین یک آموزش مناسب برای فراگیری آن انتخاب کنید. همانطور که برای طراحی سایت با وردپرس، به شما پیشنهاد کردیم از آموزش‌های سایت ابزار وردپرس استفاده کنید؛ برای آموزش سئو وردپرس هم به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم از دوره رایگان سئو وردپرس سایت ابزار وردپرس استفاده کنید.

خلاصه مطالب

در این مقاله ما شما را با یک سیستم مدیریت محتوا برای طراحی سایت به نام وردپرس آشنا کردیم. همچنین یک آموزش کامل برای طراحی سایت با وردپرس و سئو وردپرس به شما پیشنهاد کردیم که بتوانید با استفاده از آن‌ها سایت خود را راه‌اندازی کنید. علاوه‌بر این موارد بهترین قالب وردپرس دنیا، یعنی قالب زفایر را جهت ساخت سایت با وردپرس به شما عزیزان پیشنهاد کردیم. امیدواریم کمکی در راه‌اندازی سایت بدون دانش برنامه‌نویسی به شما کرده باشیم.

طراحی سایت با وردپرس قالب زفایر دوره رایگان سئو وردپرس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر