کد خبر: 1065026 A

شاید کفپوش اپوکسی کاربردی‌ترین کفپوشی که در صنعت به گوش شما میخورد باشد بله بهترین نوع پوشش کف در صنعت کفپوش اپوکسی است که دارای ویژگی و مزایای خاص میباشد لازم است بدانید این کفپوش بدون درز است و در طرح ها و رنگ های بسیار زیبا و مختلف قابل اجرا میباشد معمولا ضخامت آن بین 0.5 تا 5 میلی متر روی بتن ، فلز ، سرامیک و محیط های سیمانی قابل پیاده سازی است کفپوش پلی یورتان نیز یکی دیگر از کاربردی ترین کفپوش های اپوکسی حال حاضر در صنعت ایران میباشد

شرکت فراز اندیشان راستین

شرکت فراز اندیشان راستین متشکل از مدیرانی شایسته و کادری مجرب و تدوین چشم اندازی جامع و بلند مدت؛ برای دستیابی به اندیشه هایی هم راستا با برنامه های اقتصادی کشور در جهت پیشبرد خودکفایی، خود را مکلف می داند با تلاش ، تعهد و عزم ملی متخصصین و کارشناسان داخلی در واحدهای تحقیقات خود  نیازهای صنعت کشور را از جمله پوشش های صنعتی و کفپوش اپوکسی را شناسایی و با نگاهی به تجربه های دیرین و ارائه اندیشه های جدید و کارا، طلایه دار حرکتی نوین مرتبط با حوزه فعالیت خود باشد.

نحوه اجرای کفپوش اپوکسی

اجرای تخصصی باعث میشود شما یک عمر راحت باشید بنابراین برای اجرای کفپوش اپوکسی حتما با متخصصین فراز اندیشان راستین در ارتباط باشید و اما نحوه اجرا آماده‌سازی سطح از این جهت قابل توجه است که چسبندگی بین کفپوش اپوکسی و سطح را تضمین می‌نماید. به این ترتیب که هر چه آماده‌سازی سطحی بهتر و با دقت بیشتری انجام شود، چسبندگی کفپوش اپوکسی به سطح نیز بهتر می‌شود.

در نتیجه کفپوش اپوکسی از کیفیت بالاتری برخوردار خواهد بود. روش معمول برای آماده‌سازی سطحی استفاده از دستگاه ساب‌زنی می‌باشد. در مرحله بعد تمامی سطح باید جاروکشی شودو بعد از آن لایه اولیه پرایمر ریخته میشود معمولا لایه ابتدایی در دو مرحله روی سطح اجرا می‌شود تا از کیفیت سطح اولیه اطمینان کامل حاصل گردد.پس از آن خلل و فرج پر میشود و بعد از همسطح شدن لایه میانی ریخته میشود پس از خشک شدن کامل کفپوش مشکلات احتمالی کف از قبیل وجود هرگونه حفره یا ترک بررسی می‌شود.

در صورت لزوم یک بار دیگر لایه میانی روی سطح اعمال می‌شود.اجرای لایه نهایی آخرین مرحله برای اجرای کفپوش اپوکسی و برای پوشش سطح پارکینگ (کفپوش اپوکسی پارکینگی) یا انبار استفاده از روش غلطکی ترجیح داده می‌شود. دقت شود که رنگ اپوکسی تولیدی باید در طول مدت کوتاهی (حدود ۴۰ دقیقه) روی سطح اعمال گردد. در غیر این صورت کیفیت خود را از دست خواهد داد.

صفر تا صد کفپوش اپوکسی

مزایای پوشش های صنعتی اپوکسی

مزایای زیاد کفپوش اپوکسی در زیر به آنها اشاره شده است

قابلیت شستشو

در انواع دو بعدی و سه بعدی قابل اجرا می باشد

دارای سطح براق و صاف و صیقلی یا پوست پرتقالی

مقاومت بالا در برای ضربه، فشار، خراشیدگی و ساییدگی

تحمل بار ترافیکی بالا مانند لیفتراک

چسبندگی بالا به سطوح

مقاوم در برابر اسید ها و بازها

ایجاد یکپارچگی در فضای اجرا شده

مقاوم در برابر آتش سوزی

مقاوم در برابر نفوذ آب و رطوبت

ایجاد یک سطح بدون درز

مقاوم در برابر مواد شیمیایی

نیاز به مراقبت ندارد

غیر سمی

عایق الکتریکی

خاصیت ضد باکتریایی

مقاوم در برابر فرسایش و تخریب

قابل ترمیم

معایب کفپوش های اپوکسی

تا اینجا از مزایا گفتیم کمی هم از معایب کفپوش های اپوکسی بگیم

انعطاف پذیری پایین

عدم چسبندگی به سطوح مرطوب و روغن

زمان اجرای نسبتاً طولانی

لغزنده بودن کف

در برابر نور خورشید زیاد مقاوم نیست

خش پذیر، سخت و شکننده می باشد

چسبندگی و پیوستگی کفپوش اپوکسی به کف

کفپوش اپوکسی پارکینگی

کفپوش پارکینگ کاملاً بدون درز و ترک است و ظاهری یکنواخت ارائه می‌دهد. یکپارچگی و عدم وجود درز باعث می‌شود آلودگی‌ها روی آن تجمع نکنند. به عنوان مثال تصور کنید یک خودرو روغن ریزی دارد، اگر کف پارکینگ بتن باشد روغن در آن نفوذ می‌کند و شستشوی آن بسیار سخت می‌شود ولی کفپوش اپوکسی پارکینگ نسبت به روغن و آلودگی های مشابه بسیار مقاوم است. به بیان دیگر روغن هرگز در آن نفوذ نمی کند و به راحتی می‌توان آن را تمیز کرد.

کفپوش پارکینگی پلی یورتان به همراه قیمت و فیلم آموزشی

کفپوش پلی یورتان پارکینگ

خصـوصیات کفپوش پلی یوتان پارکینگی سبک، رنگ بندی نامحدود و سطحی شیشـه ای،مقاومت شــــیمیایی بالا نسـبت به حلالها و روغنها، امــلاح معدنی و ضد یخ،عدمجرم پذیری، ضد باکتری، تنوع رنگ و طرح، عایق، نظافت آسـان، مقاومت مکانیکی و عدم ترک خوردگی، سـرعت بالای اجرای ، یکپارچه و بدون درز،مقاومت کششی، عایق صوتی – رطوبتی و عایق حرارتی نسبی و مقاوم به حریق، قابلیت اجرا جهت سطوح بتنی- فلزی- موزاییک - آسفالت - چوب- سنگ ،نگهداری و ترمیم آسان، ضریب اصطکاک بالا و مقاوم به خش ، طول عمر بالا، قیمت مناسب و مقاوم در برابر اشعه uv.

حوزه فعالیت شرکت فارکو (فراز اندیشان راستین)

شرکت فراز اندیشان راستین (فارکو) در زمینه تولید، اجرا ، فنی و مهندسی و بازرگانی در راستای اهداف دولتمردان کشور عزیزمان فعالیت دارد.

اهم این فعالیتها در زمینه فنی و مهندسی و اجرا در زمینه های تأمین و ارائه محصولات پلیمری و شیمیایی در راستای نیازهای صنایع و پروژه های صنعتی داخل کشور در بخشهای مختلف صنایع نفت،گاز، پتروشیمی، آب و فاضلاب، بهداشتی، دارویی، معدن و فولاد، دریایی و ساختمانی (در زمینه های کف پوش، عایق های حرارتی، رنگ و رزین و ...) می باشد و درحوزه بازرگانی خارجی با برخورداری از نمایندگی های معتبر و دفاتر خارجی در سطح جهان، آماده تأمین و عرضه مواد اولیه، مواد شیمیایی، ماشین آلات، قطعات یدکی و یا تجهیزات درخواستی شرکتهای بزرگ نفت، گاز، صنایع پتروشیمی، پالایشگاه ها، معادن، صنایع خودرویی، کارخانجات، صنایع کشاورزی، دارویی، غذایی وسایر صنایع می باشد و در زمینه صادرات ، مبتنی بر توسعه تولید داخلی و صادرات کالاهای ایرانی اعم از مواد پتروشیمی، معدنی و کشاورزی به کشورهای منطقه و جهان  به صورت برنامه ریزی شده  سیاست های صادراتی خود را دنبال می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

فروش و مشاوره : 88016860-021

farcoholding.com

انتهای پیام/
کفپوش اپوکسی اجرای کفپوش اپوکسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر