کد خبر: 1064082 A

بازرگانی ایران مهر امرداد بعنوان واردکننده و نماینده رسمی پخش محصولات و ابزار آلات دستی و تراشکاری اگزون EXOON در ایران با خدمات و تنوع گوناگون محصولات اقدام به عرضه و تامین نیاز مصارف صنعتی و کارگاهی در ایران نموده است . از محصولات منحصر بفرد اگزون میتوان به نوک و سر پیچ گوشتی اگزون اشاره کرد.

سر پیچ گوشتی

سرپیچ گوشتی با اتصال به دریل شما کاربر عزیز برای بازو بست کردن پیچ ها را کاملا آسان و سریع میسازد مخصوصا فعالان در صنعت چوب و کابینت سازی و ام دی اف کاری با توجه به به بست پیچ های مختلف بسیار مناسب است برای تسهیل و سرعت عمل کار از سرپیچ گوشتی و نوک پیچ گوشتی  استفاده کنند . البته نوع و انتخواب  نوک پیچ گوشتی که دارای کیفیت بالا باشد بسیار مهم است که با عمرکار کرد بالا در میزان هزینه برای صنعت کار به صرفه باشد ،

سر پیچ گوشتی اگزون EXXON

محصولات و نوک پیچ گوشتی اگزون ساخت آمریکا دارای کیفیت بالا و از جنس استو پلاس مرودینیوم و روکش طلایی تیتانیوم ساخته شده است ،نوک پیچ گوشتی اگزون در نوع ها مختلف دو سو و چهار سوبا خاصیت مغناطیسی و با روکش تیتانیوم در بالاترین کیفیت نوک پیچ گوشتی تولید میگردد.

بازرگانی ایران مهر امرداد نماینده اگزون آمریکا واقع در تهران توانسته است با ارایه بهترین برند نوک پیچ گوشتی در ایران ، در جلب رضایت مشتریان و کسب سهم بازار در این خصوص موفق و پیشرو در ارایه  بهترین گارانتی و خدمات پس از فروش ابزار باشد .  

سر پیچ گوشتی بازرگانی ایران مهر امرداد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر