کد خبر: 1062908 A

فروشگاه ترمه سرمه یکی از فروشگاه های معتبر است که محصولات بسیار زیبایی دارد. از پرطرفدارترین این محصولات می توانیم به کوسن سنتی، کوسن ترمه، خرید ترمه، رومیزی ترمه، پشتی سنتی اشاره کنیم، هرکدام از این محصولات جذابیت و کارایی خاص خود را دارد .تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا بیشتر با این فروشگاه ترمه و محصولات جذابش آشنا شوید.

معمولا خانم ها علاقه زیادی به تغییر دکوراسیون داخلی دارند. این روزها با استفاده از محصولات فروشگاه ترمه ، می‌توان فضای خانه را عوض کرد. فروشگاه ترمه سرمه یکی از فروشگاه های پرطرفدار در این حوزه است که نمونه های بسیار جذابی از انواع ترمه دارد.

به طور مثال شما با خرید چند ترمه شیک مدرن یا سنتی متناسب با هارمونی چیدمان منزلتان از فروشگاه ترمه، جلوه ای از زیبایی را برایتان به همراه دارد.  با ما همراه شوید تا بیشتر با این فروشگاه ترمه آشنا شوید.

کوسن سنتی در فروشگاه ترمه سرمه

 معمولا کوسن ها طرح ها و ابعاد گوناگونی دارند اما مدل پرکاربرد آن کوسن های مربعی هستند که عموما برای مبلمان سلطنتی، کلاسیک و مدرن استفاده می شوند. فروشگاه ترمه سرمه کوسن هایی با نقش و نگار سنتی در چندین طرح و رنگ زیبا را در کنار یکدیگر جمع کرده است تا علاوه بر اشاعه ی هنر خود، قدرت انتخاب شما را نیز بالا ببرد.

جنس کوسن ها از پارچه های با کیفیت و بادوام ایرانی تهیه شده است و با در نظر گرفتن سلایق مختلف طرح های مختلفی مانند طرح افشار، شاهسوند، شاه پسند و غیره را دارا است. انواع مدل کوسن سنتی را در لینک زیر میتوانید ببینید:

https://termeserme.com/product-category/%da%a9%d9%88%d8%b3%d9%86cushion/

با اینکه کوسن های ارائه شده توسط مجموعه ی ترمه سرمه قابل شست و شوی ماشینی است اما بهتر است در صورت کثیفی این کوسن ها از شست و شوی دستی استفاده کنید.

909

 

کوسن ترمه

یکی از پرطرفدارترین پارچه ها در میان ایرانیان از دیرباز ترمه است.

این پارچه از گذشته تاکنون در بسیاری از صنایع دستی، لباس و حتی در ساخت کوسن و پشتی کاربرد فراوانی داشته است.

امروزه کوسن های تولید شده با پارچه های ترمه متقاضیان فراوانی پیدا کرده و این انتخاب به دلیل حضور طرح های جذاب و متنوع و رنگ های بی نظیر به کار گرفته شده در تولید پارچه های ترمه است که ذوق هر خانم با سلیقه را برای به کار بردن در فضای خانه به جریان می اندازد.

 فروشگاه ترمه سرمه افتخار دارد انواع کوسن ترمه بی نظیر را با پارچه های ترمه ی اصل و با قیمت های بی نظیر در اختیار شما قرار دهد. که در لینک زیر میتوانید مشاهده کنید:

https://termeserme.com/product-category/%da%a9%d9%88%d8%b3%d9%86cushion/termeh-cushion

خرید ترمه و نکات مهم در مورد آن

پارچه ی ترمه یکی از صنایع دستی ایران به شمار می آید که حتی به عنوان سوغات پیشکش می شود. این پارچه ی زیبا معمولا به دو صورت دستی و یا ماشینی تولید می شود.

 در نمونه دستی این پارچه از الیاف طبیعی ماند نخ های ابریشمی و پشم های رنگ شده استفاده می شود که قیمت نسبتا بالایی دارد.

در نمونه ماشینی نیز از الیاف ویسکوز و پلی استر استفاده می شود که طبیعتا قیمت پایین تری نسبت به نمونه دستی دارد. ترمه در نقش های مختلف و برای مصارف گوناگون تولید می شود. کیفیت پارچه های ترمه به نوع، جنس، مدل گل بوته ها و نحوه ی دوخت پارچه بستگی دارد.

جدول سنجش ترمه اصل از تقلبی

ترمه تقلبی

ترمه اصل

تست

       رنگ پس میدهد 

       رنگ پس نمیدهد

      شست و شو                       

کم    تراکم تر و کشش بیشتر پارچه

       پر تراکم تر و کشش کمتر پارچه

       تراکم 

       سبک تر

          سنگین تر

       وزن

      بی نام و نشان

      نوشتن نام تولید کننده

ا      صالت

         وجود سوراخ در محل تغییر رنگ

      در محل تغییر رنگ بهم چفت شده است

       وجود فاصله

        بیشتر

       کمتر

       عبور نور

       تقارن ندارد

      پارچه تا شود متقارن است

       تقارن

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اگر به دنبال جذاب ترین طرح و رنگ ترمه هستید پیشنهاد می کنیم از فروشگاه ترمه دیدن کنید تا علاوه بر پارچه های ترمه، سایر محصولات زیبای آماده شده از ترمه را هم ببینید.

بهترین رومیزی ترمه

واژه ی رومیزی انواع میز جلو مبلی، میز ناهارخوری، اپن آشپزخانه و غیره را در برمی گیرد و تحت عنوان رومیزی و رانر به فروش می رسد و نقش مهمی در تزیینات و دکوراسیون داخلی ایفا می کند.

برای انتخاب یک رومیزی مناسب ابتدا باید دکوراسیون منزلمان را بررسی کنیم و دست به انتخاب رنگ رومیزی ترمه بزنیم، برای ابعاد رومیزی ترمه باید محل استفاده را مد نظر قرارداد به عنوان مثل یک میز نهارخوری ۸ نفره به یک رانر احتیاج دارد در حالی که یک میز خاطره با یک رومیزی گرد یا مربع زیباتر است.

فروشگاه ترمه سرمه با ارائه ی رومیزی های ترمه با اشکال مربع، مستطیل و دایره در رنگهای متنوع و کیفیت عالی پاسخگوی زیبایی منزل شماست. که در آدرس اینترنتی https://termeserme.com  قابل مشاهده است.

50

مشخصات پشتی سنتی

از گذشته برای ایجاد راحتی و اصطلاحا لم دادن از پشتی استفاده می شود و امروزه نیز در برخی منازل هنوز بر این عادت پایبند هستند.

پشتی های طرح سنتی ترمه به دلیل زیبایی منحصر به فردی که دارند توجه بسیاری را به خود جلب کرده اند‌.

پشتی های ترمه با اشکال مختلف و در رنگ های متنوع، پاسخگوی سلیقه های متفاوت افراد است. اشکال مختلف پشتی سنتی  که عبارت است از:

۱- پشتی ۱متر در ۱ متر

۲- پشتی لوله ای

۳- پشتی کناره

۴- پشتی مثلثی

قیمت پشتی های ترمه بسته به مدل، نوع پارچه ی به کار گرفته شده  و الیاف پر شده دارد. در آدرس اینترنتی زیر میتوانید مشاهده کنید:

https://termeserme.com/price-of-29-new-models-of-traditional-photo-back-update-1400

12

یکی از ست های جذاب پشتی های ترمه نوع شاه نشین آن است. این سرویس متشکل از ۷ تا ۹ تیکه است که شامل یک تشکچه، دو پشتی مربع، دو پشتی مثلثی و دو پشتی لوله ای است.

به این سرویس شاه نشین می گویند چرا که نقل شده در گذشته این چنین پشتی هایی بر روی تخت، محل نشستن پادشاه چیده میشده است.

جدول مشخصات سرویس پشتی سنتی شاه نشین ۷ تیکه در فروشگاه ترمه سرمه

پشتی شاه نشین مدل افشار:

 

پشتی شاه نشین مدل سالار:

پشتی تکیه گاه

          پشتی مثلثی

            پشتی لوله ای

          تشک

              نوع

            ۵۵× ۷۰

         ۵۰× ۳۰× ۴۰

            ۴۰ ×۶۰

          ۸× ۸۰× ۱۹۶

          ابعاد

 

پشتی شاه نشین مدل خشتی:

پشتی تکیه گاه

          پشتی مثلثی

          پشتی لوله ای

         تشک

           نوع

          ۷۵× ۶۰

          ۳۵× ۵۰× ۴۰

          ۴۰ ×۶۰

          ۸× ۷۵× ۲۰۰

         ابعاد

 

 

پشتی شاه نشین مدل نسترن:

پشتی تکیه گاه

          پشتی مثلثی

         پشتی لوله ای

         تشک

          نوع

           ۷۰× ۵۵

         ۵۰× ۳۰ ×۴۰

           ۴۰× ۶۰

            ۵× ۷۰× ۱۹۶

          ۸× ۸۰× ۱۹۶

         ابعاد

 

پشتی شاه نشین مدل شاه پسند:

پشتی تکیه گاه

          پشتی مثلثی

          پشتی لوله ای

              تشک

             نوع

           ۷۵× ۶۰

          ۵۰× ۳۰× ۴۰

          ۴۰ ×۶۰

          ۵× ۷۵×۱۹۶

          ابعاد

 

 فروشگاه ترمه به همه زبانها در بستر اینترنت مانند فروشگاه ترمه etsy وجود دارند که می توانید در آدرس زیر انواع ترمه را مشاهده کنید:

https://www.etsy.com/market/persian_termeh

همچنین مجموعه ترمه سرمه ارائه دهنده ی انواع مختلف پشتی سنتی به صورت تک و جفت و نوع شاه نشین است که ویژگی اصل بودن ترمه ی به کار گرفته شده و ابر محکم ۳۰ کیلویی، این پشتی ها را از انواع دیگر موجود در بازار مستثنی می کند.

پیشنهاد میکنیم حتما از سایت فروشگاه ترمه سرمه به آدرس https://termeserme.com  دیدن کرده و یا با شماره تلفن 88815563 - 021  تماس حاصل فرمایید.

انتهای پیام/
فروشگاه اینترنتی ترمه فروشگاه ترمه فروشگاه ترمه در تهران رومیزی ترمه پشتی ترمه کوسن ترمه ترمه اصل انواع ترمه یزد خرید آنلاین ترمه خرید اینترنتی ترمه بهترین فروشگاه ترمه فروش ترمه در تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر