کد خبر: 1062905 A

ابزار پیش ساخته گچی یکی از بهترین روش های زیباسازی فضای داخلی ساختمان است که می تواند تغییرات قابل توجه و با ارزشی را در محیط ایجاد کند.

ابزار گچی یکی از بهترین روش های زیباسازی فضای داخلی ساختمان است که می تواند تغییرات قابل توجه و با ارزشی را در محیط ایجاد کند.به لطف پیشرفت‌های حاصله در حوزه متالوژی و تکنیک های اجرا، تزیینات گچی دیگر به معنای طرح‌های قدیمی با روش اجرای سنتی نیست.

ابزار گچی پیش ساخته در واقع ابزار پیش ساخته ای هستند که در کارگاه قالب زده و خشک می شوند. سپس به صورت آماده برای نصب به محل اجرا انتقال داده می شوند.

مزیت این روش سرعت اجرای بالاتر و هزینه کمتر آن نسبت به گچبری سنتی است. ضمن آنکه امکان پیاده سازی طرح های مدرن و متفاوت نیز وجود دارد.

برای آشنایی با دیگر مزایا و هزینه اجرای این تکنیک، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

انواع ابزار پیش ساخته گچی به لحاظ محل اجرا

222222222222222222222

بطور کلی استفاده از ابزار گچی در فضای داخلی منزل برای دو سطح افقی و عمودی قابل اجرا است:

۱٫ ابزار پیش ساخته گچی سقف

برای سقف مواردی چون نوار ابزار گچی دور لامپ، گچبری پیش ساخته دور لوستر، نور مخفی ها، قاب بندی سقف، طاق ها، گل سقفی، گنبدی ها و کتیبه های سقفی قابل اجرا است.

۲٫ ابزار پیش ساخته گچی دیوار

برای دیوار ها نیز قاب بندی دیوار، ستون ها و سر ستون ها، کتیبه بالای شومینه و پنل گچی پشت دیوار تلویزیون مکان های مناسبی برای اجرای ابزار پیش ساخته گچی هستند.

۳٫ ابزار پیش ساخته گچی گلویی

همچنین حد فاصل سقف و دیوار در کنج ها که گلویی نامیده می شود نیز بستری مناسبی برای تزیین است. برای این مورد طاق ها و کتیبه های سقفی به زیبایی هرچه تمام تر می توانند انتهای قرنیز ها و اتصالات میان سقف و دیوار را پوشش دهند.

مهمترین مزیتی که نوار ابزار گچی نسبت به روش گچبری سنتی دارد آن است که به دلیل سهولت نصب و اجرا، پروژه کاری در مدت زمان کوتاهتری به مشتری تحویل داده می شود.

مزایای ابزار پیش ساخته گچی

333333333333333333

  1. مهمترین مزیتی که نوار ابزار گچی نسبت به روش گچبری سنتی دارد آن است که به دلیل سهولت نصب و اجرا، پروژه کاری در مدت زمان کوتاهتری به مشتری تحویل داده می شود.
  2. از آنجایی که ابزار گچی در کارگاه ساخته می شوند لذا شلوغ کاری و کثیف کاری در محیط کار حذف می شود.
  3. سهولت اجرای کار همچنین باعث می شود تا هزینه پروژه نیز بسیار کمتر از گچکاری سنتی در محل باشد.
  4. به دلیل سبک بودن ابزار، حمل و نقل آنها به محل اجرا راحت تر انجام می شود.
  5. امکان پیاده سازی طرح های پیچیده و دلخواه مشتری با استفاده از قالب های متنوع وجود دارد.

معایب ابزار گچی

تنها ایرادی که به ابزار گچی وارد است آن است که امکان پیاده سازی طرح های سنگین وجود ندارد. زیرا در زمان نصب اگر ابزار وزن زیادی داشته باشد امکان شکستگی آن بالا می رود. همچنین نصب آن سخت تر خواهد بود.

هزینه اجرای ابزار گچی

444444444444444

هزینه اجرای ابزار گچی ثابت نیست. نوع کار و طرح درخواستی شما مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت ابزار گچی هستند.
قیمت ابزار گچی درواقع به دو صورت محاسبه می شوند:

  • متری
  • عددی

کارهایی مانند گل ها، کتیبه ها، دور لوستری، لنگرها و گل گوشه ها به صورت عددی محاسبه می شوند.

اما مواردی چون قاب بندی سقف و دیوار، نبشی ها، ابزار گلویی و ستون ها قیمت هایشان به صورت متری محاسبه می شود.

از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت ابزار گچی می توان به سختی کار، کیفیت متریال و تجربه و اعتبار شرکت ارائه دهنده خدمات اشاره کرد.

همچنین ممکن است هزینه هایی چون برق کشی برای نورپردازی و نیاز به زیرسازی سطح کار نیز اضافه شود. لذا توصیه می شود تا برای اطلاع دقیق از قیمت ها ابتدا یک جلسه مشاوره با شرکت انتخابی خود داشته باشید.

بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات ابزار گچی در درجه اول بایستی از سابقه فعالیت بالا در این حوزه برخوردار باشد. در قدم بعدی خدمات خود را با تضمین به شما ارائه دهد.

بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات ابزار گچی

555555555555555555

هرچند که زحمت نوار ابزار گچی نسبت به گچبری سنتی کمتر است اما بازهم در مقایسه با سایر روش های دیوارپوش روشی نسبتا گران و لاکچری محسوب می شود. لذا برای صرف این هزینه بسیار مهم است تا از شرکت های معتبر و با تجربه کمک بگیرید تا کیفیت کاری مطلوبی را به شما ارائه دهند.

بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات ابزار گچی در درجه اول بایستی از سابقه فعالیت بالا در این حوزه برخوردار باشد. در قدم بعدی خدمات خود را با تضمین به شما ارائه دهد.

معمولا مشاهده نمونه کارهای قبلی می تواند گواهی بر مهارت و کیفیت کار شرکت انتخابی شما باشد.

گروه مهندسی خانه من در ارائه خدمات بازسازی و نوسازی منزل، اجرای پروژه های ابزار گچی پیش ساخته را با ضمانت و هزینه های منصفانه به شما عزیزان ارائه می دهد.

این گروه از سابقه فعالیت بالا در اجرای ابزار پیش ساخته گچی برای انواع ساختمانهای مسکونی، تجاری، تالارها، هتل ها، رستوران ها و غیره برخوردار است.

اجرای حرفه ای و سطح بالای خدمات خانه من باعث شده است تا همواره رضایت مشتریان خود را بدست آورد. برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید:

 

تلفن دفتر طراحی و اجرا  : ۰۲۱۷۷۶۷۸۰۹۵

تیم مشاوره و  پشتیبانی :  مهندس خلیلی ۰۹۱۲۹۲۳۳۱۰۰ –  مهندس شیرازی ۰۹۱۲۲۸۴۰۸۶۹

وبسایت : mehome.ir

اینستاگرام : mehome_ir

 

 

پوشش تلویزیون حمل و نقل رستوران ها زیبایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر