کد خبر: 1060615 A

خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی تیام استیل گزینه ای مناسب برای گام برداشتن به سوی پیشرفت و رونق کسب و کار می باشد. امروزه با تغییر روش زندگی بدلیل مشغله های زیاد و فرصت کم افراد برای پخت وپز، نیاز به غذا های فست فود و آماده جزء ضروریات و نیازهای اولیه بشر شده است.

خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی تیام استیل گزینه ای مناسب برای گام برداشتن به سوی پیشرفت و رونق کسب و کار می باشد. امروزه با تغییر روش زندگی بدلیل مشغله های زیاد و فرصت کم افراد برای پخت وپز، نیاز به غذا های فست فود و آماده جزء ضروریات و نیازهای اولیه بشر شده است.

افراد و شرکت های شاغل در امر پخت و پز و تولید مواد غذایی گرم با استفاده از تجهیزات آشپزخانه تیام استیل می توانند هم کیفیت و کمیت کار خود را بالا ببرند. همچنین هم رضایت مشتریان خود را جلب کنند. تیام استیل در زمینه تولید و ارائه تجهیزات آشپزخانه جز اولین و معتبر ترین شرکت ها می باشد که  رضایت و سلامت جامعه را سرلوحه کار خود قرار داده است. شما شاغلین محترم در بازار صنایع غذایی می توانید با استفاده از محصولات این شرکت به وسایل ایده ال در تجهیزات آشپزخانه دست پیدا کنید.

آشنایی با تجهیزات آشپزخانه های صنعتی

اکثر افراد جامعه با شنیدن واژه تجهیزات آشپزخانه های صنعتی در ناخود آگاه ذهن خود به یاد مراکزی می افتند که تعدادی آشپز با چند دیگ غذا و مقداری مواد غذایی مشغول به پخت غذا می باشند. اما امروزه بدلیل بالا رفتن تنوع مواد غذایی ،آشپزخانه های موفق شامل تجهیزات مختلفی هستند که در یک الگوی خاص ساز ماندهی شده اند تا عملکردی بهینه جهت خدمت رسانی به جامعه داشته باشند.

این تجهیزات عبارتند از:

-شستوشو با رعایت پروتکل های بهداشتی

-آماده سازی غذا

-پخت و پز غذا

-سرویس و خدمات

شست و شو:

امروزه شست و شو نقش مهمی در زندگی جمعی برای سلامت جامعه بازی می کند که کوتاهی در این زمینه میتواند عواقب خطرناکی  داشته باشد. البته ظروف یک بار مصرف هم رایج شده است. ولی به هیچ وجه نمی تواند جای ظروف چینی ،شیشه ای یا فلزی را پر کند.

آماده سازی غذا:

این بخش دارای قسمتی برای شستن، برش و مخلوط کردن مواد غذایی می باشد. همچنین پردازش غذاهای خام و دسته بندی غذا ها در این قسمت انجام می گیرد. قرار گرفتن این قسمت در نزدیکی انبار به آشپز این فرصت را می دهد که به سرعت از مواد غذایی تازه استفاده کرده و آنها را به بخش پخت و پز منتقل کند.

پخت و پز غذا:

این بخش جایی است که غذاهای اصلی در آن اماده می شود و  مستقیما به سلف غذاخوری فرستاده میشود. این بخش شامل اجاق گازها، فر، هود، سرخ کن، گریل و بقیه تجهیزات پخت می باشد. که قاعدتا باید در نزدیکی سلف سرویس تعبیه شود.

سلف سرویس و خدمات:

این بخش قسمت نهایی یک آشپزخانه صنعتی است جایی که مسؤولان سلف سرویس غذاها و خوراکی های آماده شده را بین مشتریان تقسیم می کنند، که یا بصورت مصرف غذا در آنجا یا خرید غیرمستقیم غذا که توزیع  آن بیشتر بصورت پیک های موتوری صورت می گیرد.

طراحی ساختار آشپزخانه های صنعتی به چه صورت است؟

در طراحی ساختار آشپزخانه های صنعتی و چیدمان وسایل و سازماندهی آنها الگوی واحدی وجود ندارد. همچنین تقاضای افراد مختلف جهت خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی در ساختار و طراحی آن تاثیر گذار هست.

معمولا آشپزخانه های صنعتی بنابر سلایق و متدهای مختلف که نتیجه خلاقیت یک فرد یا شور گروهی تعدادی از افراد است صورت می گیرد. طراحی گروهی می تواند راحتی کار، زیبای، شیک بودن ظاهری و کارایی موثر  چیدمان آن را در پی داشته باشد.

ولی بطور کلی این الگوهای متداول را می توان به چند مورد کلی تقسیم بندی کرد که به شرح زیر هستند:

چیدمان جزیره ای

در این الگو، چیدمان ابزار و تجهیزات پخت و پز ازجمله فر، اجاق گاز، سرخ کن صنعتی، گریل در مرکز آشپزخانه قرار میگیرند و مابقی وسایل در امتداد یک دایره روی دیواره های مجاور نصب می شوند که از بهترین شیوه های چیدمان بحساب می آید.

چیدمان منطقه ای:

در این الگو وسایل و تجهیزات آشپزخانه صنعتی براساس کارکرد مرتبت می شوند. به نحوی که هر کدام بصورت مجزا کار خو درا انجام میدهند در یک نقطه نهایی به نتیجه دلخواه میرسند در این کار بدلیل اینکه فضا بازتر است نظارت و ارتباطات راحت تر می باشد.

 چیدمان خطی:

در این الگو بیشر برای رستوران ها، کارگاه ها، کارخانجات، نیروهای نظامی، دانشگاه ها و ... بکار می رود. این مراکز معمولا غذای شان از تنوع برخوردار نیست و هر روز منوی غذای مشخص و برنامه ریزی شده دارند. در این شیوه تجهیزات آشپزخانه از جای دریافت مواد غذایی تا جای سلف سرویس و توزیع غذا بصورت خطی و در یک راستا چیده می شود. در این روش سرعت عمل خیلی بیشتر از روش های دیگر است‌.

 قیمت خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی

قیمت خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی بدلیل حجم و قابلیت کار نسبتا گران است. هرچند این آشپزخانه در دید مشتریان نیست ولی با کیفیت بودن تجهیزات طبعا کیفیت غذای طبخ شده را بالا می برد و در راندمان تولید بسیار موثر است. همچنین افراد یا شرکت ها می توانند لوازم ضروری و مورد نیاز صنف و شغل خود را انتخاب کنند و از خرید وسایلی که ممکن است از ضروریات کار آنها نباشد خودداری کنند و توان خرید وسایل مورد نیاز خود را داشته باشند.

لازم به ذکر است که افراد و شرکتها می توانند برای مشاوره در مورد قیمت و نوع وسایل مورد نیاز آشپزخانه های صنعتی با متخصصان شرکت تیام استیل ارتباط برقرار کنند و از راهنمایی و مشاوره آنها برای خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی و وسایل مورد نیاز خود با قیمت مناسب اطلاعات جامع و کامل بدست بیاورند.

sgvf

مرکز فروش لوازم آشپزخانه صنعتی

برای خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی مراکز فروش و نمایندگی های زیادی وجود دارد که هر کدام در حال معرفی و فروش برنده های مختلف این محصول هستند. وجود مرکز فروش لوازم آشپزخانه صنعتی در شهرها علاوه بر فروش خود محصول شرایط دسترسی خریدار به تجهیزات وابسته به آن را نیز راحت می کند.

 تجهیزات آشپزخانه های صنعتی ویژگی های متنوعی دارد که خریدار باید بر اساس نیاز خود یکی از انواع مختلف آن را بنا بر کیفیت و کارایی انتخاب و خریداری کنید.

شرکت تیام استیل از شرکت های فعال و با سابقه در زمینه تولید تجهیزات آشپزخانه ای می باشد که با داشتن مراکز زیاد در سراسر کشور می تواند با ارائه وسایل و تجهیزات با کیفیت که دوام نسبتا بالایی دارند رضایت افراد شاغل در زمینه  پخت وپز و تجهیزات آشپزخانه ای را جلب کند. این تعدد مراکز می تواند نوید بخش برخورداری از خدمات مناسب پس از فروش در زمینه تعمیر و نگهداری خرید هموطنان در سراسر کشور باشد.

تولیدکنندگان اصلی تجهیزات آشپزخانه های صنعتی

با گام برداشتن جوامع مختلف جهان به سمت پیشرفت و توسعه صنعتی و پیچیده شدن روابط اجتماعی  زمان حضور افراد در منزل بسیار کم تر از سابق شده است.

در خانواده های امروزی عمدتا برای بهتر شدن رفاه خانواده زن و مرد خارج از خانه مشغول بکار می شوند. این امر باعث رونق کار رستوران ها و جاهای که به کار تهیه و تولید مواد غذایی می پردازند می شود و استفاده از تجهیزات پخت وپز سنتی برای این کار روشی غیر منطقی و ناکار آمد است.

 زیرا با روش ها و وسایل پخت و پز قدیمی چه به لحاظ کیفیت و چه کمیت نمی توان سهمی در بازار این بخش از صنایع غذایی بدست آورد. برای موفقیت و رشد و توسعه کار چه بصورت مراکز تهیه مواد غذایی مستقل و یا زنجیره ای نیاز به استفاده از فن آوری ها و تجهیزات بروز و کار آمد در این بخش می باشد. این تجهیزات جدید پخت و پز هم به لحاظ کارایی و کیفیت و مصرف انرژی می توانند نظر مخاطبان خود را جلب کنند.

به همین دلیل تولید کنندگان تلاش می کنند بهترین و کارآمد ترین ابزارها را در اختیار این صنعت قرار دهند.

در زمینه تولید تجهیزات آشپزخانه ای افراد و شرکت های زیادی دخیل هستند. ولی خیلی از آنها نقش واسطه و دلالی بازی میکنند که این خود باعث بالا رفتن قیمت خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی برای متقاضیان می شود

 بنابراین با این وصف نمی توانند خدمات پس از فروش مناسبی در اختیار خریداران قرار دهند که این خود می تواند باعث سردرگمی و بلاتکلیفی خریداران شود. ولی شرکت تیام استیل که یکی از مهمترین تولیدکنندگان اصلی تجهیزات آشپزخانه های

 صنعتی در کشور هست توانسته تا حد مطلوبی رضایت مشتریان خود را جلب کند.

cdbh

خرید آنلاین تجهیزات آشپزخانه صنعتی

امروزه مراجعه به مراکز خرید به صورت حضوری به دلیل ترافیک در حمل و نقل شهری و گران تمام شدن هزینه رفت آمد نسبت گذشته بسیار سخت و دشوار شده است. همچنین سایر اعضای خانواده برای گذاراندن امور زندگی و فراهم کردن خرج و مخارج روزمره مجبور به فعالیت خارج از منزل می باشند. به همین دلیل به خاطر خستگی های زیاد دیگر مجالی برای خرید های حضوری نمی ماند.

 امروزه خرید آنلاین به شدت مورد استقبال قرار گرفته است. خرید آنلاین تجهیزات آشپزخانه صنعتی می تواند کمک شایانی به خریداران و متقاضیان تجهیزات صنعتی بکند. زیرا برای خرید وسایل مورد نیاز احتیاج به جستجو و تردد زیاد شهری و برون شهری نیست. اشخاص مختلف می توانند با مراجعه به سایت رسمی تیام استیل به صورت مستقیم و بی واسطه جهت خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی اقدام کنند.

مهمترین مزیت خرید آنلاین ارتباط گیری با تولید کنندگان محصولات مختلف و مدیریت زمان می باشند. تیام استیل یکی از شرکتهای تولیدی است که فروش آنلاین محصولات خود را بصورت گسترده در سراسر کشور انجام می دهد. شرکت تیام استیل با فراهم کردن امکان خرید آنلاین تلاش میکند تا مشتریان محصولات خود را راضی نگاه دارد و از ائتلاف وقت و انرژی آنها جلوگیری کند. مهمتر از همه این است که محصولات خود را که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر هستند با قیمت بسیار مناسب تر نسبت به قیمت های موجود در بازار به دست مصرف کنندگان می رساند.

تجهیزات آشپزخانه صنعتی تیام استیل

آشنایی با تجهیزات آشپزخانه های صنعتی می تواند سرمشقی مفید برای فعالین این عرصه در فعالیت تجاری باشد.

تجهیزات آشپزخانه صنعتی شامل لوازم و وسایلی است که صاحبان رستوران ها، آشپزخانه های صنعتی، تالارها، کترینگ ها و فود کورت ها از آنها برای آماده سازی، پخت، سرو و شستشوی ظروف کثیف استفاده می نمایند.

سینگ ‌صنعتی، انواع یخچال های صنعتی و ویترینی (یخچال های ویترینی بمنظور نگهداری از انواع لبنیات، سالاد و  نوشیدنی ها استفاده می شود. و یخچال های صنعتی برای نگهداری از فرآورده های غذایی و گوشت بهره برداری می شود)، خط سلف سرویس، میز کار استیل، دستگاه یخ ساز صنعتی ،دستگاه های سبزی خورد کن، وان شستشوی استیل،  آبچکان ،هود صنعتی و در جاهای مثل آشپزخانه های هتل ها از گانتر گرم که وظیفه گرم نگه داشتن مواد غذایی را دارند، ترولی حمل، کانتر قاشق و چنگال، دیگ بخار پز، اجاق پلوپز و فر دیزی را می توان برشمرد.

تجهیزات آشپزخانه صنعتی تیام استیل شامل یک سری لوازم با کیفیت و مدرن هست که با قیمت مقرون به صرفه در اختیار صاحبان مشاغل پخت و پز می گذارد.

این شرکت صنعتی یکی از شرکت های مهم کشور در زمینه تولید تجهیزات آشپزخانه های صنعتی می باشد. جهت خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی می توانید به کارشناسان این شرکت مراجعه کنید و از کم و کیف و همچنین چند و چون محصولات بصورت کلی و جزیی اطلاعات لازم را بدست آورد.

نحوه خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی در تهران

برای خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی تیام استیل در تهران ،می توانید از طریق مراجعه به مراکز و شعب مختلف این شرکت در پایتخت اقدام کنید.

خرید آنلاین نیز یک نحوه خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی در تهران

 است که متقاضیان می توانند از طریق تماس با کارشناسان این مجموعه و یا مراجعه به شبکه های اجتماعی  اطلاعات لازم را خرید دریافت کنند. شما هموطنان تهرانی های می توانند همین حالا با برقراری ارتباط از مشخصات محصولات این شرکت اطلاعات لازم را بدست آورند و با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهند.

نحوه خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی در شهرستان ها

شرکت تیام استیل برای ارائه کالا ها و خدمات و راحتی مشتریان خود اقدام به فعال کردن مراکز فروش در همه شهرها نموده تا ائتلاف زمان و هزینه هموطنان را حداقل خود برساند. مجموعه تیام استیل تلاش می کند خدمات و محصولات خود را به بهترین شکل و با کیفیت مناسب به همه افراد در هر جای کشور ارائه دهد و رضایت مشتریان خود را جلب کند.

نحوه خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی در شهرستان ها نیز همانند خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی در تهران هم به روش حضوری و هم به روش غیر حضوری مقدور می باشد.

شماره های تماس جهت دریافت مشاوره های لازم : 09122017864- 02155268755

 

 

 

 

 

 

 

تجهیزات آشپزخانه های صنعتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر