کد خبر: 1059914 A

انجمن یونیننس یکی از بهترین موسسات آموزشی در زمینه برگزاری دوره‌های پیشرفته در همچون آموزش سرمایه گذاری ، اموزش تحلیل بازار مسکن، آموزش هوش مالی، دوره CFA و ...در کشور می‌باشد.

انجمن یونیننس یکی از بهترین موسسات آموزشی در زمینه برگزاری دوره های پیشرفته در همچون آموزش سرمایه گذاری ، اموزش تحلیل بازار مسکن ، آموزش هوش مالی ، دوره  CFA و ...در کشور می باشد.

در کشوری همچون ایران اهمیت سرمایه گذاری و حضور در بازارهای سرمایه به یک الزام و نیاز در زندگی مردم تبدیل شده است .

انجمن علمی یونیننس ( (uninanceبی شک یکی از برترین موسسات آموزش فوق حرفه ای در سطح بین الملل میباشد که این مهم امروزه بر کسی پوشیده نیست

فقدان منابع علمی و آموزشی معتبر در این حوزه ... امروز تصمیم گرفتیم به بررسی یکی از بهترین موسسات آموزش سرمایه گذاری در سطح بین الملل بپردازیم . در ادامه لازم است برای آشنایی با این موسسه همراه ما باشید . برای همه ما بهترین بودن یک دغدغه مهم می باشد چون در پی داشتن آینده­ای بهتر و همچنین ارتقای جایگاه شغلی و حرفه­ای خود می باشیم. اما برای شما که در امور مالی به صورت حرفه­ای فعالیت می­کنید، در رسیدن به موقعیت و توانایی که شما را همیشه در الویت استخدام و در بهترین فرصت­های شغلی در هر جای جهان قرار دهد بسیار مهم  می­باشد. اما چطور می­توانید به این توانایی برسید؟

دوره­های آموزشی سرمایه گذاری در بازارهای سرمایه ، اموزش  C.F.A  ، اموزش CIIA ، اموزش ارز رمزپایه ، اموزش تحلیل بازار مسکن و خودرو و ....این فرصت را برای کنشگران امور مالی فراهم کرده است تا بتوانند توانایی و دانش خود را تا  بالاترین سطح و استاندارد جهانی ارتقاء دهند.

بررسی دوره های سرمایه گذاری در انجمن علمی یونیننس:

انجمن یونیننس اکنون یکی از بهترین مراجع علمی سطح بالا در زمینه برگزاری بیش از 120 رشته تخصصی در حوزه های مالی و سرمایه گذاری در 40 کشور میباشد ، این موسسه با دارا بودن گسترده ترین هیئت علمی و کادر آموزشی داخلی و خارجی یکی از بهترین انتخاب ها برای افرادو علاقه مندان به بازارهای مالی و سرمایه گذاری میباشد .

موسسه یونیننس (uninance) همچنین با دارا بودن مدرسین و هیئت علمی در 40 کشور و به پشتوانه 30 سال حضور در بازارهای مالی و سرمایه گذاری میتواند تجربیات ارزنده در سطح بین الملل می­تواند به خوبی شما را به هدفتان یعنی بهترین بودن در امور مالی برساند. برای انجمن علمی  uninance موفقیت شما در مسیر پیش رو مهم­ترین دغدغه بوده که در این راستا بهترین بودن با بهترین­ها ممکن خواهد شد...

کلیه متقاضیان بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان انجمن یونیننس میتوانید به آدرس اینترنتی به نشانی UNINANCE.COM مراجعه نمایید.

 

انتهای پیام/
آموزش سرمایه گذاری آموزش هوش مالی دوره CFA
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر