کد خبر: 1059401 A

شرکت پوکه رضایی از شرکت های معتبر و با سابقه فعالیت طولانی در زمینه فروش پوکه معدنی و پوکه معدنی قروه میباشد و با عرضه پوکه به سراسر کشور توانسته به نیاز خریدار در دورترین شهرها و نقاط کشور پاسخ دهد. این مجموعه مطالبی را در زمینه پوکه معدنی و عوامل موثر بر قیمت پوکه معدنی آماده نموده است که پیشنهاد میکنیم تا برای پی بردن به عواملی که بر روی قیمت پوکه ها تاثیر گذار هستند تا انتها با ما همراه باشید.

پوکه معدنی نوعی سنگ معدنی محسوب میشود که با نگاهی به آن به خوبی با تفاوت هایی که با یک سنگ معمولی دارد پی خواهید برد.

پوکه معدنی کاربرد بسیار زیادی در صنایع  دارد و از آن در تولید محصولات مختلفی استفاده میشود. کشور ما خود یکی از کشورهایی است که انواع پوکه معدنی را استخراج و تولید و سپس در اختیار صنایع گوناگون قرار میدهد.

از آنجایی که پوکه معدنی در انواع مختلفی تولید میشود عوامل گوناگونی وجود دارند که بر روی قیمت آن تاثیر گذار هستند. برای اینکه با پوکه معدنی و عوامل موثر بر قیمت پوکه معدنی آشنا شوید قصد داریم تا به مهمترین عواملی که بر روی قیمت آن تاثیر گذار هستند اشاره مختصر و البته مفیدی داشته باشیم و اطلاعاتی را در این باب در اختیار شما قرار دهیم .

میزان تخلخل از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت پوکه معدنی

پوکه معدنی با توجه به اینکه یک سنگ تو خالی میباشد نامگذاری شده است و بر گرفته از کلمه پوک میباشد. همین پوک بودن آن است که باعث شده تا ارزش بالایی داشته باشد و جالب است بدانید که هر چه خالی تر و یا بهتر بگوییم تخلخل بیشتری داشته باشد در نتیجه ارزش بیشتری نیز خواهد شد. قیمت پوکه معدنی نیز در صورتی که میزان تخلخل آن بیشتر باشد در نتیجه بالاتر خواهد بود. نمونه چنین پوکه هایی را میتوان در پوکه معدنی قروه یافت که از میزان تخلخل بیشتری نیز برخوردار هستند. 

قیمت پوکه معدنی قروه نیز به دلیل تخلخل بالایی که دارد نسبت به دیگر پوکه هایی که از دیگر نقاط کشور یافت و استخراج میشوند نیز بالاتر است. کیفیت بالای پوکه معدنی قروه نیز باعث شده تا از آن برای پروژه های ساختمانی استفاده زیادی شود.

پوکه معدنی قروه در منطقه ای در کردستان استخراج و تولید میشود و کیفیت آن باعث شده تا شهرت و محبوبیت زیادی نیز پیدا کند. پوکه معدنی هایی که  میزان تخلخل پایینی دارند از قیمت کمتری نیز برخوردار هستند و البته کاربرد کمی نسبت به پوکه های با کیفیت مانند پوکه معدنی قروه دارند. بهترین و با کیفیت ترین پوکه معدنی و پوکه معدنی قروه را تنها از پوکه رضایی بخواهید. شرکت پوکه رضایی به صورت تلفنی آماده ارائه مشاوره و ثبت سفارش شما از سراسر کشور میباشد.

قیمت پوکه معدنی متاثر از وزن آن

در مطلب پوکه معدنی و عوامل موثر بر قیمت پوکه معدنی به یک عامل تاثیر گذار دیگر بر روی قیمت نیز باید اشاره داشته باشیم که آن هم وزن آن است. البته وزن پوکه معدنی با میزان تخلخل آن نیز ارتباط مستقیمی دارد و هر چه میزان تخلخل آن بیشتر باشد در نتیجه وزن آن نیز کاهش خواهد یافت.

البته نمیتوان گفت که برای تمامی سنگ های معدنی این موضوع صدق میکند و نحوه تشکیل سنگ و جنس آن نیز میتواند بر روی وزن تاثیر گذار باشد. ممکن است برحی از سنگ های معدنی وزن بالایی داشته باشند اما قیمت آنها نیز بالا باشد پس این موضوع تنها در پوکه معدنی صادق است و هر چه وزن کمی داشته باشد قیمت بالاتری را نیز به خود اختصاص خواهد داد. از جمله پوکه های معدنی که تخلخل بالا باعث وزن کم آن شده است پوکه معدنی قروه میباشد. قیمت پوکه معدنی قروه نیز بالاتر از دیگر پوکه های معدنی میباشد.

تاثیر ترکیبات شیمیایی بر قیمت پوکه معدن

ترکیبات شیمیایی از عواملی است که بر روی قیمت پوکه معدنی تاثیر گذار میباشد. این گونه میتوان گفت که ترکیبات شیمیایی از جمله عواملی هستند که میتوانند قیمت پوکه معدنی را به طور کلی تغییر دهند.

پوکه های معدنی در جریان فوران گدازه های آتش نشانی و سرد شدن سنگ های آذرین و البته خارج شدن گازهای آتش نشانی به دست می آیند که در نتیجه این روند یعنی از زمان فوران تا خنک شدن آنها میتواند بر روی ترکیبات شیمیایی پوکه تاثیر گذار باشد.  هرچه ترکیبات شیمیایی آن خالص تر باشد در نتیجه قیمت پوکه معدنی نیز افزایش خواهد یافت. به طور مثال پوکه معدنی  قروه  از ترکیباب شیمیایی بسیار خالصی برخوردار است که همین عامل بر روی قیمت آن در کنار تخلخل بالا تاثیر زیادی داشته است.

از دیگر پوکه های معدنی که از ترکیبات شیمیایی خاصی برخوردار است میتوان به پوکه معدنی تبریز اشاره نمود که با توجه به رنگ سفید خود در بخش های ساختمانی مورد استفاده قرار میگیرد. پوکه معدنی تبریز در ساختار خود از آهک بهره برده است و این آهک نیز رنگ آن را به سفید تغییر داده است و در ساخت نمای ساختمان ها کاربرد فراوانی دارد.

پوکه معدنی

رنگ پوکه معدنی از دیگر عوامل در قیمت پوکه معدنی

در مطلب پوکه معدنی و عوامل موثر بر قیمت پوکه معدنی باید به یک عامل دیگر و تاثیر گذار بر روی قیمت اشاره کنیم که آن هم رنگ آن است.  پوکه های معدنی در رنگ های مختلفی یافت و استخراج میشوند و برخی رنگ ها نیز از محبوبیت و کاربرد بیشتری نیز برخوردار هستند. نحوه سرد شدن، ترکیبات شیمیایی و همچنین استخراج آن از دلایلی هستند که بر روی رنگ پوکه ها تاثیر گذار  هستند. قیمت پوکه معدنی هایی که رنگ های آنها باعث شده تا کاربرد بیشتری داشته باشند بالاتر میباشد. در حال حاضر و در کشور ما پوکه معدنی قروه به رنگ های سیاه، سوخته قهوه ای و سبز یافت میشوند . این رنگ ها بخصوص رنگ های تیره پوکه معدنی قروه باعث شده تا مجبوبیت زیادی پیدا کننده و قیمت آنها نیز به مراتب بالاتر باشد. در صورتی که قصد خرید پوکه معدنی و پوکه معدنی قروه با بهترین قیمت را دارید میتوانید با کارشناسان پوکه معدنی رضایی تماس حاصل کرده و سفارش خود را ثبت نمایید.

خرید پوکه معدنی و پوکه معدنی قروه با بهترین قیمت

مطمئنا برای خرید پوکه معدنی به دنبال فروشندگانی هستید که بهترین قیمت را برای پوکه ها در نظر گرفته باشند. بخصوص در صورتی که قصد خرید پوکه معدنی در حجم بالا را داشته باشید این قیمت ها اهمیت بیشتری پیدا خواهند کرد. با خرید پوکه معدنی از شرکت پوکه رضایی میتوانید هزینه های خود را تا حد زیادی بکاهید زیرا این مجموعه همواره سعی نموده تا بهترین پوکه ها را  تا جای ممکن با بهترین قیمت بفروش برساند.

فروش پوکه معدنی به تمامی شهرهای کشور

در بالا به خوبی در رابطه با پوکه معدنی و عوامل موثر بر قیمت پوکه معدنی اطلاعاتی را به دست آوردید و پی بردید که چه عواملی میتوانند بر روی قیمت ها تاثیر گذار باشند.  در کشور ما تولید کنندگان و صنایع زیادی وجود دارند که به پوکه معدنی و پوکه معدنی قروه نیاز زیادی دارند و از آنجایی که بیشتر فروشندگان این پوکه ها به خوبی در دسترس برای خرید حضوری قرار ندارند شرکت پوکه رضایی امکان فروش بصورت غیر حضوری را نیز فراهم آورده است. فروش پوکه معدنی و همچنین فروش پوکه معدنی قروه توسط شرکت پوکه رضایی بدون هیچ گونه محدودیت جغرافیایی و به سراسر کشور انجام میشود و میتوانید به راحتی و با یک تماس تلفنی پوکه های مورد نیاز خود را خریداری نمایید و البته در کوتاه ترین زمان ممکن نیز تحویل بگیرید.

تست

جهت دیدن کاتالوگ محصولات پوکه معدنی می توانید به وبسایت  (https://pokerezaei.com)  مراجعه نمایید یا جهت مشاوره و سفارش انواع پوکه معدنی با شماره تماس ( ۰۹۱۸۵۳۹۲۷۷۰ ) در ارتباط باشید.

آدرس سایت: https://pokerezaei.com

شماره تماس: ۰۹۱۸۵۳۹۲۷۷۰

قیمت پوکه معدنی محصولات پوکه معدنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر